18.04.2010 A. Daišević

Omladinska liga Srbije: Sloga - Zemun 1:1

Na Gradskom stadionu solidna fudbalska predstava i podela plena. Sloga je bila bolji rival, više se igralo na polovini gostiju, ali su Zemunci pretili iz retkih kontranapada i iz jednog takvog došli u vođstvo. Najspretniji je u 40.minutu u šesnaestercu "belih" reagovao napadač Gornjovarošana Vladisavljević za 0-1. Od tog trenutka Sloga je krenula na sve ili ništa, ali pored smušenosti napadača domaćih istakao se i vratar Zemuna Milošević koji je svoj tim na prag trijumfa u Kraljevu. Ipak, pravda je zadovoljena u 86.minutu kada je visoki Milovanović odlično regaovao na jednu centriranu loptu i glavom prebacio vratara Zemuna za izjednačenje. Imala je Sloga u finišu još pokušaja da dođe do potpunog preokreta, ali bez rezultata.

Gradski stadion - Gledalaca: 300.  Sudija: Petar Piper (Čačak). Strelci: Milovanović u 86. minutu za Slogu, a  Vladisavljević u 40.minutu za Zemun. Žuti kartoni: Gobeljić, Radović (Sloga). Igrač utakmice: Stevan Stevanović (Sloga).

SLOGA: Jorgić, Mladenović, Antonijević (Jevtović), Parezanović (Milojević), Ćeha (Milovanović), Stevanović, Gobeljić (Trifković ), Rovčanin (Miletić), Radović, Vukadinović (Džamić), Vulić.
ZEMUN: Milošević, Josifoski, Milanović  (Gojević), Krstić, Begović, Simunović, Stojanov, Gačić, Stojaković (Kokir) Smiljković (Bjelić), Vladisavljević (Subotić- Ostojić).

Sloga (K) 1 : 1 Zemun
BSK Borča 0 : 3 Crvena zvezda
Voždovac 0 : 1 Čukarički Stankom
Šumadija Radnički 1923 2 : 1 Borac (Č)
Radnički (N) 0 : 0 Rad
Partizan 0 : 1 OFK Beograd