Trsteničani savladali Ozren
Na svom stadionu kraj Morave fudbaleri Trstenika PPT uspeli su u okviru 13. kola Srpske lige Istok, da savladaju ekipu Ozrena rezultatom 3:1 i sada se nalaze na 7. mestu sa 20 osvojenih bodova. Susret je na novoizgrađenim tribinama posmatralo 300 gledalaca, a vodio ga je glavni sudija Miloš Janković iz Negotina. Prvi deo susreta bio je nezanimljiv samo su dva pogodka popravila utisak, u vođstvo su prvi došli domaćini, u 22. minutu mrežu Ćirkovića pogodio je Adanac, dok su gosti uspeli da izhednače rezultat u 43. minutu pogodkom Radovanovića.

Drugi deo bio je interensantniji, već u 47. minutu trsteničani su imali priliku da dođu u vođstvo ali je Smiljković bio neprecizan. Iskusni Nenad Vasić je ipak uspeo da pogodkom u 59. minutu postigne vođstvo od 2:1 a 10 minuta kasnije brzonogog Vasiljevića je u svom šesnaestercu oborio golman gostiju Ćirković a siguran realizator sa bele tačke bio je još jednom igrač utakmice Nenad Vasić. U narednom 14. kolu trsteničani gostuju u Svilajncu kod ekipe Radničkog gde očekuju povopljan ishod.

Radnički (P) 1 : 0 Timočanin
Tabane 1970 2 : 0 Timok
Car Konstantin 3 : 1 Radnički (S)
Trstenik PPT 3 : 1 Ozren
Dunav 0 : 0 Radan
Sloga (D) 0 : 1 Temnić 1924
Sinđelić 1 : 1 Jedinstvo (B)
OFK Bor 1 : 1 Moravac Orion