28.03.2010 ŽFK Pančevo

DŽL: ŽFK Pančevo - ŽFK Fruškogorac 2:1

U subotu 27.03.2010 godine sa početkom u 15.30 časova u sportskom centru Mladost odigrana je prvenstvena utakmica 9. kola Druge lige Srbije za žene izmedju ŽFK Pančeva i ŽFK Fruškogorca iz Novog Sada. Pančevačke devojke su odigrale dobro utakmicu i zamisli trenera Džakule i Zekića sproveli u delo i golovima Spiridonov Milane pobedili gosće sa 2:1. Ova pobeda je velika motivacija i podstrek da ekipa nastave ozbiljnije sa treninzima i eto pobeda.
Već na samom startu u 15. minutu neuhvatljiva Bitevićka ušla je u kazneni prostor gde je bila oborena i sudija Erak Branimir je pokazao na belu tačku. Sigurni egzekutor bila je Spiridonov Milana koja je posle postignutog pogotka skinula dres i dobila javnu opomenu.
U drugom delu ponestalo je snage i jednoj i drugoj ekipi tako da je jedna nesmotrenost u odbrani pančevki donela izjednačenje, gol je postigla Draganović Aleksandra. Posle ovog pogotka otvorile su se karte tako da je do kraja rezultat bio neizvestan, da bi u 88. minutu igračica gostiju povukla za dres domaću igračicu Mitić Dajanu, zbog čega je sudija Erak dosudio novi kazneni udarac za domaće. Ponovo je strelac bila Spiridonom Milana i tako su pančevke pobedile sa 2:1.

Sportski centar Mladost u Pancevu. Gledalaca 50. Sudija utakmice: Erak Branimir Pančevo. Pomoćnici: Ilijevski Zeljko i Kovačević Dusan Pančevo. Strelci: 1:0 Spiridonov u 15. min. kazneni udarac, 1:1 Draganović u 71. min. i 2:1 Spiridonov u 88. min. kazneni udarac. Opomenute: Spiridonov i Cvijić za Pančevo, a Marinković za Fruskogorac. Igrač utakmice: Bitević Stefana PANCEVO.

PANCEVO:Ilić A., Sipic, Djurkin, Ivanisevic, Mitić  (od 89 min. Ignjatović), Lazarević  (od 46 min. Cvijic), Spiridonov, Ilić N., Djurkin I, Miljanić, Bitević.