RIM: Filip u četvrtfinalu čelendžera u prestonici Italije

Srpski teniser Filip Krajinović izborio je nastup u četvrtfinalu čelendžera u Rimu, pošto je pobedio mađarskog igrača Martona Fuksoviča sa 2:1. U igri , koja je trajala dva sata i 15 minuta , slabije plasirani mađarski igrač sa ATP liste dobio je prvi set (2:6),a i u drugom je imao prednost i vođstvo od 2.4, ali je Krajinović uspeo da preokrene rezultat i taj set dobije sa 7:5. U trećem setu je protivniku dozvolio samo jedan gem, i sa 6:1 završio meč i plasirao se među osam najbojih.U borbi za polufinale,Krajinović će igrati protiv holanđanina Timea De Bakera( 146),a njihov okršaj se očekuje u petak.Postavljenim kosturom takmičenja, i narednim pobedama Filipa i Dušana Lajovića, njih dvojica bi se mogli sastati u polufinalu ovoga čelendžera u Rimu.