14.11.2009 Živko Radivojević

SLV: Bačinci Big Bul – Donji Srem 1:0

Srpskoligaški „sremski derbi“ pripao je domaćinu, čiji su fudbaleri tokon većeg dela utakmice imali više od igre. Nakon centaršuta Veselinovića u 35. minutu, pored statične odbrane Donjeg Srema (Bašić i Lakić-Pešić), lopta je došla do Simeunovića, kojem nije bilo teško da, neometan, glavom postigne gol. Prethodno, domaći fudbaleri su u nekoliko navrata odličnim šutevima ozbiljno pripretili (Vučetić u 7, Simeunović u 8, Veselinović u 12. minutu). Tek pred kraj utakmice fudbaleri Donjeg Srema su se „probudili“, ali je bilo kasno za nešto više.

Igralište: Bačinci. Strelac: 1:0 Simeunović u 35. minutu. Gledalaca: 350. Sudija: Slavoljub Radovanović (Sremska Mitrovica). Žuti kartoni: Vukobrat, Gačić i Drobnjak (Bačinci Big Bul), Ristić, Tomić, Kresojević i Pavićević (Donji Srem). Igrač utakmice: Simeunović.

BIG BUL: Pešić, Aperlić, Savinović, Prljević, Despotović (Perović), Vukobrat, Veselinović, Simeunović , Jevdjenić (Čobanović), Vučetić , Gačić (Dronjak).
DONJI SREM: Bašić, Josimov, Karić, Ristić, Bukorac, Beronja, Vasiljević, Tomić (Pavićević), Lakić-Pešić, Kresojević (Dundjer), Zelinac (Maslić).

Spartak (D) 2 : 4 Bačka (BP)
Senta 1 : 0 Tekstilac Ites
Radnički (NP) 0 : 1 Radnički (Š)
OFK Kikinda 3 : 1 Mladost (BJ)
Sloga (T) 0 : 2 Veternik Viskol
Big Bul 1 : 0 Donji Srem