DFL Istok: Pirot - Prokuplje 5:2

U hali Kej večeras pred oko 150 gledalaca odigrana je zaostala utakmica 3. kola Druge futsal lige "Istok" između KMF Pirot i KMF Prokuplje. Gledaoci nisu se još ni smestili, a domaći su sa dva brza pogodka izvaredno otvorili meč. Posle greške gostijućeg igrača Niketića do lopte dolazi kapiten domaćih Potić i to je već 1:0 u 27. sekundi utakmice. Samo što su krenuli gosti sa centra još jedna greška gostiju do lopte dolazi Kostić i to je već 2:0 za KMF Pirot.

Brzo vođstvo domaćih treneru Stankoviću je omogućilo da na teren ukaže priliku i mlađim igračima. U 14. minutu Cenić iz slobodnog udarca sa petnaestak metara postiže prelep pogodak za 3:0. U poslednjem minutu prvog dela Živković iz brzog kontra napada smanjuje rezultat na 3:1. Drugi deo utakmice domaći su krenuli furiozno. Prilike nisu iskoristili u tim trnucima Kostić M., Kostić B. i Alekosov. U 25. minutu Bojan Kostić postiže svoj drugi pogodak na utakmici za 4:1. Do kraja samo još jedan pogodak za domaće postiže Aleksov u 36. minutu utakmice. Poslednji pogodak je delo Milosavljević Vladice za konačnih 5:2 u 39. minutu.

Pirot: Nikolić, Potić, Aleksov, Stojić N. , Kostić B. , Mladenović, Cenić, To0šić, Djordjević, Nikolić S. , Kostić M. , Jončić, Pešić i Stojić D.

Prokuplje: Živković M. , Milosavljević V. , Živković J. , Niketić, Radulović, Lutovac i Milosavljević D.

Prekršaji: Pirot (5*4), Prokuplje (3*3). Sudije: Ristić Saša i Stanković Miroslav (obojica iz Pirota).

Niš 92 3 : 0 Bor
Dolap 0 : 4 Timok
Pirot 5 : 2 Prokuplje
Akademac 4 : 7 As