OLK: Kralj Petar I - Stubal 1:8

Od početka sezone mnogi su čekali na ovaj duel. Prvi put u opštinskoj ligi Kraljevo su se susrela dva kluba iz istog mesta. FK Stubal nije najsjajnije započeo prvenstvo, osim pobede u drugom kolu nad ekipom Čibukovca od 4:0, i do ovog kola sakupio je svega 8 bodova. Uprkos tome što je ova utakmica 9. kola bila za sve posebna, igraci FK Stubla su joj prišli maksimalno ozbiljno što je za rezultat dalo vodjstvo od 4:0 još posle prvih 45 minuta za ekipu koja je samo na papiru bila gost.
FK Kralj Petar I je bio nemoćan da se suprotstavi mladoj, ambicioznoj i raspoloženoj ekipi Stubla, koja je i u drugom poluvremenu nastavila u istom ritmu da rešeta protivnički gol. Početkom drugog poluvremena došlo je do opuštanja gostujuće ekipe pa su domaći uspeli iz jedne polukontre i traljavog centaršuta i manje gužve u šesnaestercu da postignu gol. Nakon primljenog gola ekipa  Stubla nastavlja u istom ritmu i postiže još četiri pogotka.
Odbrana domaćih jednostavno nije imala rešenja za raspoložene strelce Načića (5 golova) i Petrovića (3 gola). Inače, utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, bez i jedne javne opomene. Sledeće kolo Subal očekuje jos jedan derbi na domaćem terenu sa Zvezdom iz susednog Čukojevca.

Kralj Petar I: Ivanović, Mijailović, Marinković, Bošković (Savić), Stanojčić, Lukić, Despotović, Ivanović, Milivojević (Terzić), Matović, Petrović (Marković).
Stubal: Pantović, Nikolić, Pljakić (Pavlović), Blagojević, Vučković, Drenovaković A., Petrović, Drenovaković N. (Pejković), Prokić, Markićević, Načić.

Miločajac 0 : 2 Zvezda
Jovo Kursula 1 : 1 Stara Čaršija
Budućnost (S) 1 : 1 Omladinac (D)
Bogutovačka Banja 3 : 0 Zgodačica
Čibukovac 3 : 0 Kablar
Stubal 3 : 3 Progorelica