Inon - Železničar 1:1

I bez najboljeg igrača u dosadašnjem toku prvenstva, Dragana Nešića, Železničar je u Požarevcu išao na pobedu. Da je Branko Simić realizovao dobru šansu u prvom poluvremenu, možda bi tako i bilo, ali je to uspeo u 60. minutu čime je Lajkovčanima doneo jedan bod. U Požarevcu su oba rivala igrala na pobedu, tvde izveštači. Bilo je polušansi na obe strane, ipak su najbolju imali Lajkovčani u 34. minutu. Simić je sa sredine terena napravio odličan prodor, izbio sam pred golmana Živkovića, ali je odbrana domaćih uspela da interveniše u poslednjem trenutku.
INON je poveo u 51. minutu. Skraćeni korner je izveo Saša Đuričić, na drugoj stativi Miović vraća loptu u sredinu gde se nalazi prisebni Ranđelović koji niskim prizemnim udarcem postiže gol. Devet minuta kasnije Branko Simić ponovo sjajno prodire po levom krilu i iz trka upućuje loptu u mrežu preko Živkovića.
Tako je lajkovački srpskoligaš nastavio seriju dobrih rezultata u ovogodišnjem prvenstvu. Za razliku od “Želje”, svi ostali timovi kolubarskog kraja poraženi su: Metalac (K) – Jedinstvo 2:1, Sloga (P) – Budućnost 1:0, Vujić voda – Sloboda (U) 1:2.

Železničar: Đurić, Živković, Maksimović, Dopuđ, Simanić, M. Radovančević (Mitrović), B. Simić (Marković), Obradović, Anđić (Milinović), G. Radovančević, F. Simić.

Metalac (K) 2 : 1 Jedinstvo
Vujić voda 0 : 1 Sloboda (U)
Loznica 1 : 1 Radnički (K)
Sloga (K) 4 : 0 FAP
Mačva 4 : 0 Sloboda (Č)
Radnički Stobeks 3 : 1 Sloga (PM)
Sloga (P) 1 : 0 Budućnost (V)