Tamiš podiže nivo forme

Najzad su košarkaši novog superligaša Tamiš Petrohemije krenuli uzlaznom formom. U susretu protiv Radničnog Invest inžinjeringa iz Novog Sada tri četvrtine utakmice odbrana je besprekornio funkcionisala. Zakazali samo u trećoj četvrtini. Posle dužeg vremena, istina na etape u tim se vratio iskusni centar Saša Mihajlović, u igru nije ulazio roviti Đokić. Ekipu trenera Dragana Nikolića dobro je vodio kapiten Bojan Jovičić, od druge četvrtrine se razigrao i Davor Perak. Kod gostiju boqi od ostalih Bolić i Mandić.

Pančevo-
hala sportova "Strelište". Gledalaca: 150. Sudije: Milovanović P, Savić D. Rezultat: Tamiš Petrohemija - Radnički Invest inžinjering 74:69, po četvrtinama (24:14,18:17,17:25,15:13)

Tamiš: Pasuj -, Đokić , Vujačić 2 poena, Stajić 7, Perak 17, Marković 3, Jovičić 17, Babić -, Mihajlović 6, Stanojević 11, Barošević , Ivanić 11
Radnički: Tomić 2, Kužeta 2, Skoko 3, Tomašević , Ivelja , Banjanin2, Bolić 18, Bjegović 7, Lacković 6, Fekete 9, Mandić 13, Stanić 7