Plavi su se sa Banovog brda vratili sa osvojenim bodom. Mogao je Novi Pazar i do celog plena da domaćin nije u završnici meča postigao gol iz sumnjive situacije.
Prvo poluvreme obilovalo je sa šansama i na jednoj i na drugoj strani no ipak je samo Novi Pazar uspeo da rezultira. Golom Obradovića, nakon odličnog, centaršuta Mutavdžića, u 38. minutu meča Novi Pazar je poveo i tim rezultatom se otišlo na odmor.
Nastavak drugog poluvremena, po veoma hladnom vremenu, nastavljen je istim tempom. Šanse su se ređale i na jednoj i na drugoj strani. Ono što je bacilo senku na ovaj meč je sigurno loše suđenje internacionalca Mažića koji je stalnim seckanjem igre samo kvario odličnu partiju. Sporni trenutak dogodio se u 86. minutu meča. Posle slobodnog udarca najviši u skoku bio je Paseti koji loptu šalje ka golu, lopta se odbija do igrača Čukaričkog Srnića, koji se aktivirao iz ofsajda, i loptu prosledio u gol Novog Pazara.
Novi Pazar uložio je žalbu na suđenje zbog ove situacije.