Erdoglija - Pobeda 2:1

Utakmica zone Morava, Erdoglija-Pobeda završena je rezultatom 2:1 za domaćina. Mada, da je rezultat bio i obrnut ne bi bio ne zaslužen. Utakmica je bila borbena i puna žustrih, mada korektnih startova. Domaćini su prvi poveli, ali su gosti već u sledećem napadu izjednačili, a rezultat 1:1 je ostao do poluvremena.
U drugom poluvremenu se igrala izjednačena igra, u kojoj su gostujući fudbaleri postigli gol iz sumnjivo dosuđenog ofsajda koji je sudija poništio. Do kraja utakmice fudbaleri Erdoglije su bili konkretniji i desetak minuta pre kraja positigli su gol, koji je, ispostavilo se na kraju i bio konačni rezultat utakmice 2:1. U tvrdoj utakmici na kraju je bodove odnela srećnija i spretnija ekipa domaćina.