Još jedan poraz Doline

Mladost iz Lučana pobedila je Dolinu u Padini i tako u potpunosti opravdala lidersku poziciju na tabeli. U poslednjim trenucima igre u prvom poluvremenu gostujući igrači pogodili su dva puta okvir gola u razmaku od pet sekundi i to je sve što je bilo vredno pažnje. Početak drugog dela utakmice pripao je Dolini, koja je golom Danila Kovačevića povela na opštu radost domaćih igrača i navijača.

Međutim, za osam minuta utakmica je bila rešena golovima Živadinovića u 62. , Tešića u 64. i Grujičića u 69. minutu za konačnih 1: 3. Gosti su imali bar još toliko prilika za gol, tako da je njihova pobeda apsolutno zaslužena. Međutim, ko zna kako bi se utakmica dalje odvijala da je Jovanović, pri vođstvu Doline, povratnu loptu Čižika poslao u gol. Akcija odlična, šut levom nogom snažan, ali neprecizan. Dolina je ponovo primila tri gola, treću utakmicu zaredom i još jednom je poražena, sada i na svom terenu. Odigrali su momci u plavo-crvenoj opremi onoliko koliko im trenutne mogućnosti dozvoljavaju, ali opet sa previše grešaka u poslednjoj liniji odbrane.

Utakmica je odigrana bez ijednog kartona, obostrano koretno i sportski, a tome su doprineli i “ delioci pravde” koji zaslužuju najvišu ocenu. Domaća publika nije bila razočarana ishodom utakmice, naprotiv, bila je svesna da je objetivno kvalitetnija ekipa iz Lučana danas zasluženo pobedila. Džentlmen među trenerima Mile Tomić, posle današnje utakmice, podneo je ostavku.

Sindjelić 2 : 0 Teleoptik
Sloga (PM) 1 : 0 BSK Borča
Inđija 0 : 1 Metalac (GM)
Bežanija 2 : 0 Jedinstvo Putevi
Timok 1 : 0 Proleter
Radnik 2 : 1 Sloga (K)
Smederevo 0 : 0 Borac
Dolina 1 : 3 Mladost (L)