29'
Prvo poluvreme
OFK Kopaonik ubedljivo savladao Čitluk, Aleksić dvostruki strelac

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Veoma ubedljivo je slavila četa Vojčeta Markovića i savladala ekipu Čitluka rezultatom 5:1. Gosti su poveli posle greške golmana Miloševića a to koristi Igor Todorović i dovodi goste do prednosti. Posle primljenog gola domaći fudbaleri napadaju a gosti se brane na svojoj polovini sve do 23. minuta kada Vukojević donosi izjednjačenje. Todorović u 28. minutu šutira glavom veoma dobro a golman gostiju Lukić izbacuje loptu u korner. Samo dva minuta kasnije domaćin preokreće rezultat u svoju korist a strelac je Vilimonović. Do kraja poluvremena golman gostiju je po treći put bio primoran da vadi loptu iz svoje mreže a strelac je bio Burgić.

Na polovini drugog poluvremena mladi Milisavljević je šutirao a gosti izbacuju loptu sa gol linije. Imali su gosti dosta sreće kada Danilović šutira sa polovine terena a lopta pogađa stativu i odlazi paralelno sa golom. Konačan rezultat postavio je rezervista Aleksić sa dva gola za konačnih 5:1.

OFK KOPAONIK 1931- ČITLUK 5:1 (3:1)

Brus-Gradski Stadion. Gledalaca: 30. Sudija Vojin Janjić (Kruševac) 7. Strelci: Vukojević u 23, Vilimonović u 30, Burgić u 35, Aleksić u 68. i 74. minutu za OFK Kopaonik, Todorović u 4. minutu za Ćitluk. Žuti kartoni: Milosavljević (Čitluk). Igrač utakmice: Aleksić.

OFK KOPAONIK 1931: Milošević 6, Bučić 6, 5 (Danilović 7), Todorović 7,5, Knežević 7, Vilimonović 7 (Aleksić 7,5), Vukojević 7 (Popović 6,5), Kovačević 7, Burgić 7, 5 (Milisavljević 7), Zdravković 7, Mehmedi 7,5, Nikolić 7 (Jovanović 7).
ČITLUK: Lukić 6, 5, Janković 6, 5, Milosavljević 7, Lukić 6, 5, Vasić 6, 5, Popović 6, Simić 6, 5 , Vulićević 7, Pavlović 6, 5, Todorović 7, Ćalić 6.