Rubin
Trudbenik
OFK Kopaonik minimalnim rezultatom slavio u Dedini

OFK Kopaonik 1931 - foto: fsro.org.rs

OFK Kopaonik 1931 za vikend je gostovao ekipi Dedine koja se nalazi na 12. mestu sa 12 bodova. Mogli su gosti da pobede sa daleko većom razlikom ali nisu iskoristili šanse pre svega Čolić koji je sa pola metra promašio gol domaće ekipe.

Domaćin je ostao sa igračem manje jer je Tošić najpre u 11. minutu udara igrača Marjana Nikolića bez lopte a zatim dobio drugi žuti karton u 31. minutu pošto je oštro startovao na istog gostujućeg igrača pa je morao ranije u svlačionicu.

Pobedonosni gol postigao je Predrag Vukojević u 60. minutu iz kaznenog udarca prehodno je u šesnaestercu oboren Uroš Knežević 0:1.

DEDINA - OFK KOPAONIK 1931 0:1 (0:0)

Dedina-Stadion u Dedini. Gledalaca: 100. Sudija: Petar Milićević (Kruševac) 6,5. Strelac: Vukojević u 60. minutu (ku). Žuti kartoni: Tošić, V.Nikolić (Dedina). Igrač utakmice: M.Nikolić.

DEDINA: Simović 6, Antić 6,S.Savić 6, Tošić 5, Jakovljević 6,5 (Janković-), Vukićević 6 (Jovanović-), V.Nikolić 7, Petrović 6,5, Stojanović 6, Savić 7, Lazić 6. OFK KOPAONIK: I.Nikolić 7, Bućić 6,5,Todorović 6, U.Knežević 7, Vilimonović 7, Čaloveić 6, Vukojević 7, Burgić 6,5 (N.Đokić-), Zdravković 7, Jovanović 6 (Čolić 6,5), M.Nikolić 7,5.