Orlovi
Kušiljevo
Nova minimalna pobeda trsteničana u borbi za vrh tabele u Zoni "Zapad"

Detalj sa utakmice u Trsteniku - foto: D.Ivanović

Na stadionu kraj Morave u okviru vanrednog 26. kola Zone "Zapad" fudbaleri Trstenika PPT savladali su odličnu i neugodnu ekipu Levač iz Rekovca rezultatom 1:0, poluvreme bez pogodaka 0:0. Tokom celog susreta izabranici Miloša Milića diktirali su tempo, stvarali šanse ali ih nisu realizovali. Pobedu im je u 79. minutu doneo veteran Nenad Vasić u svom stilu, osećajem za pogodak.

Posle lepog prodora po desnoj strani ponajboljeg igrača na terenu Đorđa Đorđevića i inzvanrednog centaršuta, u šesnaestercu gostiju najbolje se snašao Nenad Vasić i poslao loptu u mrežu golamana gostiju Lazara Jevremovića. Do kraja utakmice ista igra gosti su pokušavali da iznenade domaće ali nisu uspeli.

Posle ovog odigranog prvenstvenog kola trsteničani su i dalje u trci za vrh tabele, nalaze se na 4. mestu sa 58 bodova, naredno 27. kolo su slobodni a onda u 28. kolu "biti il ne biti" u susretu sa liderom na tabeli ekipom Morava iz Ćuprije u Trsteniku. Biće ovo težak i neizvestan susret, kaže šef stručnog štaba trsteničana Miloš Milić ali on veruje u svoje momke i da će pobediti lidera na tabeli. Usledio je i poziv navijačima da dođu i pruže podršku na stadionu kraj Morave.

Na kraju pomenimo i arbitre na ovoj utakmici glavni sudija bio je Miodrga Milošević iz Jagodine, sa pomoćnicima Nikolom Bogdanovićem iz Ćuprije i Milošem Antićem iz Jagodine, delegat ovog susreta i kontrolor bio je Nebojša Matić iz Svilajnca