Odžaci
Hajduk
Ruma
Tri pobede iz isto toliko utakmica

U trećem kolu Prve muške regionalne lige, košarkaši Dunava na svom terenu savladali su ekipu SV. Đorđa iz Žitišta rezultatom 85:74 (17:25, 19:17, 22:16, 27:16). Ovo je treća pobeda Dunava iz isto toliko utakmica.Početak utakmice u potpunosti je pripao gostima. Košarkaši Dunava nisu imali rešenja u odbrani za rapoložene igrače iz Žitišta koji su u jednom momentu imali prednost i od 14 poena. Dunav je do poluvremena uspeo da ublaži zaostatak i na odmor se otišlo sa prihvatljivih 36:42. U drugom poluvremenu, košarkaši Dunava zaigrali su mnogo agresivnije i angažovanije u odbrani što je odmah dalo rezultat. Anulirana je prednost gostiju ali se u narednih desetak minuta igralo koš za koš. U poslednjih pet minuta ušlo se sa nerešenim rezultatom. Kada je bilo najbitnije, igrači Dunava, uz podršku publike, uspeli su kvalitetom i iskustvom da prelome utakmicu u svoju korist i na kraju zasluženo slave rezultatom 85:74. Kompletnu statistiku sa utakmice možete pogledati na sajtu kluba. U narednom kolu Dunav gostuje u Novoj Pazovi.