Remi Borca u Petrovcu

Posle velike borbe tokom svih 90 minuta Sloga i Borac su podelili bodove igrajući nerešeno 1:1. U prvom poluvremenu uglavnom ravnopravna igra, uz nekoliko pokušaja sa obe strane, ali su mreže Milinovića i Petrića ostale netaknute. Nastavak utakmice je doneo mnogo više dešavanja na terenu.

Erupcija oduševljenja na tribinama u 50. minutu. Rezervista Čukić je opalio po lopti sa više od 20 metara, a ona od stative završava u golu za 1:0. Vođstvo Petrovčana nije obeshrabrilo Čačane. Upornost se konačno isplatila u finišu utakmice. U 88.minutu Milojević je uputio oštar centaršut, najprisebniji u kaznenom prostoru Sloge je Milutinović, koji glavom skreće loptu u mrežu za 1:1.

uzivo-fk-sloga-petrovac-fk-teleoptik-zemun_6_0

U poslednjim trenucima utakmice Stojanović propušta priliku da donese sva tri boda Borcu. Napadač Borca je šutirao sa svega nekoliko metara, ali se Milinović istakao i sačuvao remi, koji je po svemu viđenom i najrealniji ishod ovog meča.

PRVA LIGA SRBIJE 19.kolo: SLOGA(PM) – BORAC 1:1 (0:0)

Stadion u Petrovcu na Mlavi, gledalaca 1500. Glavni sudija Slaviša Radovanović(Laćarak), pomoćnici Saša Bogićević(Laćarak) i Goran Beljin(Bela Crkva).

Strelci: Čukić u 50. minutu za Slogu i Milutinović u 88.minutu za Borac.

Žuti kartoni Šunjevarić, Milojević i Boranijašević(Borac).

SLOGA: Milinović, Banda, Stević, Planić, Punoševac, Apia(Stanković), Marković(Čukić), Stojanović (Lepojević), Zorica, Krstić, Đorđević.

BORAC: Petrić, Boranijašević, Stamenković, Maslać(Drašković), Milutinović, Jovičić, Radosavljević(Milojević), Šunjevarić, Zoćević, Jevtović(Mašović) i Stojanović.