29.06.2021 20:23 sportdc.net

Sterling i Kejn poslali Nemce kući

Fudbaleri Engleske savladali su Njemačku sa 2-0 te su tako proÅ”li u četvrtfinale evropskog prvenstva. Ā  Prvu Å”ansu imao je Sterling ali nije pogodio. Potom je ssjajnu priliku sa druge strane imao Verner ali je ostalo 0-0. Na startu nastavka Haverc je imao veliku priliku ali mu je Pikford odbranio. Kazna je stigla i Engleska je povela golom Rahima Sterlinga. Njemačka je preko Milera imala...

23.06.2021 23:29 sportdc.net

Penali i remi Francuske i Portugala, Gorecka sprečio senzaciju

Fudbaleri Francuske i Portugala odigrali su 2-2 u poslednjem kolu grupe F evropskog prvenstva. Ā  Prvu Å”ansu na meču imao je Mbape ali nije pogodio. U 30. minuti Ronaldo iz penala je pogodio za vodstvo Portugala. U zavrÅ”nici prvog poluvremena, suđen je diskutabilan penal za Francuze a Benzema je pogodio. U 48. minuti, Benzema donosi preokret Francuskoj. U 60. minuti, Ronaldo ponovo pogađa...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.