14.03.2021 13:56 V. Jankov

Rukometnim rezultatom do bodova

Svako ko je čuo rezultat utakmice Banjaluka - Bečej 17:21, pomislio je da je reč o rukometu. Ali, kada se spomenu četvrtine: (4:3, 4:9, 4:4, 5:5), jasno je da je u pitanju, ipak, vaterpolo!? Ukupno 38 golova za 32 minuta igre je, svakako, priča za sebe.   - Izgleda neverovatno, ali je istinito. Iskoristili smo priliku da smo kvalitetniji od rivala i uvežbavali napad. Pokazalo se da možemo...

11.03.2021 21:02 V. Jankov

Vaterpolisti Bečeja gostuju u Banjaluci

Vaterpolisti Bečeja u subotu gostuju Banjaluci i favoriti su za osvajanje bodova. Međutim, u novi izazov će bez golmana Žolta Bušića, koji će prisilno odmarati.   - Bušić se povredio na poslu i neće putovati u Banja Luku, ali će već za narednoj utakmici kod kuće sa TENT-om biti u sastavu. Ostali su normalno radili tokom ove nedelje i očekujem da ćemo se vratiti sa nova tri boda, ne krije...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.