14.02.2022 10:45 Marko Lausevic

Radnički pobedio Železničar i izbio na prvo mesto

U prepunoj hali Student, predvođena svojim najvatrenijim narandžasto-plavim navijačima, ekipa Radničkog iz Valjeva pobedila je svoje komšije iz Lajkovca rezultatom 91:84 i zauzela prvo mesto u Drugoj muškoj regionalnoj ligi Zapad 1, grupa 1.   Radnički je veoma agresivno otvorio susret i već u prvoj četvrtini dostigao prednost od 14 poena. Na poluvremenu rezultat je bio 46:43, koji je...

29.10.2012 15:25 kkZeleznicarLajkovac

Sjajne partije košarkašica i košarkaša

Veličanstven vikend u Lajkovcu. Pobeda košarkašica i košarkaša. Sjajan ambijent na tribinama i povratak lajkovčana košarci. 3.kolo (28.10.2012) DRUGE MUŠKE REGIONALNE LIGE ZAPAD 1 Sala Srednje Škole Gledalaca: 140 Sudije: Marković ČA, Živković ČA 102:92 (20:26; 22:24; 22:26; 38:16). Igrač utakmice: Stojaković (Železničar) Železničar...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.