PSK Putinci
Srem
Međuopštinska liga Srem - Istok: Graničar - Polet 0:2

Crna serija Graničara

Prilično neubedljiva igra Graničara, koja ga je dovela do još jednog poraza i sve više neugodnog potraza na tabeli. Domaćin je prvi put pripretio u 18. minutu posle neugdonog šuta Lisulova. Ipak, gosti dolaze u vođstvo u 22. minutu: Kesić je centrirao iskosa sa dvadesetak metara, pred golom domaćinaa najbolji je bio u skoku iskusni Marković, koji kažnjava neodlučnost odbrane Graničara, pa i golmana Samadžića. Prednost je Polet duplirao u 38. minutu: duga lopta Rada Savića prema Kesiču, koji je primetio istrčalog Samardžića i dobro odmerenim udarcem postiće gol.

U nastavak utakmice Graničar je ušao odlučnije i preko Lisulova je bio i nekoliko navrata da možda i smanji prednost Poleta. Ipak rezultat od 0:2 ostao je kao konačan. Priliku za popravni klub iz Obreža će imazti sledeće subote, kada gostuje Rudaru iz Vrdnika.

OBREŽ. Igralište: FK Graničar,. Gledalaca: 200. Sudija: Blagoje Radić (Irig). Strelci: 0:1 Marković u 22 i 0:2 Kesić u 38. minutu. Žuti kartoni: Aleksić u 75 (Graničar), Rade Savić (Polet). Crveni karton: Aleksić, drugi crveni (Graničar). Igrač utakmice: Kesić.

GRANIČAR: Samardžić, Žimanović (od 53. Rašković), Koirdolup, Oljača, Mihajlo Petrović, Ivan Nikolić, Devrnja (od 46. Mandarić), Jovanović, Miodrag Petrović (od 46. Alelksić), Miloš Nikolić, Lisaulov (od 80. Vlahović).

POLET: Radošević, Milić (od 53. Lukač). I. Savić od 8. Đorđević), Kostić, Šašić, Savić, Koraćević, Kesić, Marković, Lukić.