Raški okrug: Ibar - Ribnica 2:0

Na terenu sportskog centra "Ibar" odigrana je borbena i zanimljiva utakmica koju je u svoju korist rešila ekipa iz Mataruške Banje. Prvo poluvreme odigrano je u korektnoj fudbalskoj atmosferi ali bez mnogo šansi uz blagu dominaciju domaćina. U drugom poluvremenu postignuta su oba pogotka na utakmici. Prvi pogodak postigao je Nikola Dević na samom početku drugog poluvrmena kada je akciju koja je usledila nakon kornera pretvorio u gol. Drugi pogodak postigao je Stefan Pantelić iz jedenesterca u 80. min utakmice. Drugo poluvreme utakmice obeležila je napeta atmosfera uz povremene prekide. Ovo je prva pobeda Ibra u drugom delu prvenstva. U narednom kolu FK "Ibar" gostuje ekipi "Borca" iz Vraneša.

B.Gračanac izvodi prekid za FK

Detalj sa meča FK

Raška okružna liga: FK Ibar (Mat. Banja) - FK Ribnica (Jovac) - 2:0. Sportski centar "Ibar" Mataruška Banja. Gledalaca: 250. Opomenuti igraci: Milutinović, Jakšić (Ibar) Markovic, Cukaric, Lukovic (Ribnica). Isključeni igrači: Gojkovic (Ibar).

FK Ibar (Mat. Banja): Bandović, Gojković, Ranković, Pantelić Sava , Milutinović, Korac, Gračanac B. (od 89. Ilic) , Pantelić Stefan, Dević, Erdoglija (od 75. min Rudinac) , Jakšić (od 66. min. Gračanac).

FK Ribnica (Jovac): Grbović, Tomić (od 76. Živanović) , Vuković, Bogavac, Stančić, Vukomanović, Ristić (od 87. min Zdravković), Marković (od 66. min Prodović), Čukaric, Vulović, Saveljić.