26.04.2022 19:58 AÅ”ković

Šumadijska okružna liga: Glavni sudija skratio utakmicu za 43 minuta

JoÅ” jedan biser iz srpskog nižerazrednog fudbala dogodio se na utakmici Å umadijske okružne lige, između Banje 1954 i Mladog rudara iz Bukovika, koja je skraćena za 43 minuta. Mada je duel zavrÅ”en pobedom gostiju od 1:0, naloženo je ponovno igranje ove utakmice! Ā  Kako su preneli mediji disciplinac Miomir Gojković je kaznio glavnog sudiju meča Luku Nikolića zabranom deljenja pravde u...

25.08.2013 22:10 Delija*

Pobeda ustanika na otvaranju nove sezone

Danas sa početkom u 17: 30h u Banji je odigrana utakmica prvog kola Šumadijske Okružne lige. Sastali su se domaći klub OFK Banja i FK Prvi srpski ustanak iz Orašca. Utakmica je odigrana po oblačnom i kišovitom vremenu na vidno obeleženom terenu za igru uz prisustvo 100-ak gledalaca. Domaćin je prvi došao do prednosti u 6. minutu. Iznenada se našao u prilici...