Prelepa fudbalska utakmica viđena je u Zleginju

Igrači obe ekipe pre početka utakmice - foto: Žarko Arsić

U prelepoj pripremnoj fudbalskoj utakmici snage su odmerili Vinogradar iz Zleginja i mlađa selekcija omadinaca Crvene zvezde. Oko 400 gledalaca imalo je šta da vidi i da uživa u lepim potezima i veoma dobroj igri.

Poveli su omladinci Crvene zvezde u 14. minutu Mladenovski šutira snažno a lopta na putu ka golu zakačinje jednog igrača domaće ekipe, vara golmana i završava iza leđa Radulca 0:1. U 28. minutu Lapčevićev šut završava u rukama golmana Miladinovića. Vinogradar je izjednjačio posle jednog faula, Miljković je namestio loptu i jakim preciznim šutom šalje loptu iza leđa golmana Crvene zvezde.

U drugom poluvremenu Ivanović je oprobao šut ali golman Radulac se nije dao iznenaditi. Po završetku utakmice uprava Vinogradara je za ekipu Crvene zvezde organizovala večeru u restoranu Krčma u Laćisledu što je za svaku pohvalu.

Vinogradar (Zleginje)- Crvena zvezda U18 1:1 (1:1)

Zledinje- Stadion Vinogradara. Gledalaca: 400. Sudija: Lazar Marković (Aleksandrovac). Strelci: Miljković 39. minutu za Vinogradar, Mladenovski u 14. minutu za Crvenu zvezdu.

Vinogradar: Radulac, Miljković, N.Zdravković, Mladenović, Pavlović, Milivojević, Savić, Gašić, L.Zdravković, Vukojević, Lapčević. Igali su još: Milovanović, A.Petković, N.petković, Nikolić, Knežević, Milutinović, Maksić.
Crvena zvezda U18: Miadinović, Vong, Petrović, Stojilov, Sandulović, Leković, Radulović, Milosavljević, Topavlović, Mladenović, Miketić. Igrali su još: Maksimović, Babić, Tomić, Gagić, Ivanović, Filipović, Sliki, Cerović, Bojović.