Vasić potvrdio pobedu trsteničana

Pred oko 200 gledalaca fudbaleri Trstenika PPT bili su 80 minuta bolji tim i zasluženo pobedili ekipu Hajduk Veljko iz Negotina rezultatom 2:0. Susret je vodio glavni sudija Aleksandar Ranđelović iz Niša, koji je zbog grube igre i prigovora pokazao čak 8 žutih kartona, a isključenje je zaradio gostujući igrač Milošević u 90. minutu. Šanse su imali i gosti iz Negotina međutim domaći su pred kraj susreta izvojevali važnu pobedu pogodcima Milovanovića u 81. i Nenada Vasića u 91. minutu. Malobrojni gledaoci napustili su stadion kraj Morave zadovoljni trsteničani su ovom pobedom se izjednačili po bodovima na tabeli Srpske lige Istok sa vodećim Timokom. U narednom 11 kolu trsteničani gostuju kod "Sloge" a "Hajduk Veljko" dočekuje ekipu Bora.

Ozren 0 : 0 Radnički (P)
Timočanin 3 : 0 Sloga
Trstenik PPT 2 : 0 Hajduk Veljko
OFK Bor 2 : 0 Sinđelić
Timok 2 : 0 Dinamo
Đerdap 2 : 1 Tabane 1970
Radnički (S) 1 : 0 Radan
Kopaonik 2 : 2 Car Konstantin