Jedinstvo 1936
Kušiljevo
Trsteničani uknjižili prve bodove u novom prvenstvu Zone "Zapad"

FK Trstenik PPT- foto: D.Ivanović

Pred 400 gledalaca po sunčanom i sparnom vremenu prvi fudbalski meč u novom prvenstvu Zone’ "Zapad" odigrali su na stadionu kraj Morave, domaći Trstenik PPT i gostujuća ekipa Vinogradar iz Zleginja.

Posle bolje i efikasnije igre tokom celog susreta domaći su na kraju slavili pobedu rezultatom 2:0 poluvreme bez pogodaka. Ovaj susret je vodio glavni sudija Sreten Stanojević iz Jagodine sa pomoćnicima Aleksom Milenkovićem iz Ćuprije i Markom Spasićem iz Jagodine. Delegat i kontrolor je bio Nikola Miladinović iz Jagodine.

Danas je dva pogodka koji su odlučili utakmicu postigao mladi Branko Milosavljević. Prvi pogodak je postigao u 68. minutu posle lepe solo akcije, a drugi pogodak je postigao iz dosuđenog jedanaesterca u 92. minutu.

Zadovoljna na kraju publika ali i šef stručnog štaba trsteničana Milan Milić.Tako su domaći uknjižili svoje prve bodove u prvom prvenstvenom kolu, u narednom drugom kolu će biti gosti ekipi Sloga u Despotovcu ,trsteničani se nadaju povoljnom rezultatu.