10'
Prvo poluvreme
Vinogradar izgubio dobijenu utakmicu

Arhivski snimak - foto: Žarko Arsić

U 22. kolu  Zone ”Zapad” Vinogradar je dočekao još jednog kandidata za viši rang ekipu Rembasa iz Resavice. Početnu inijacitivu gosti otvaraju šansom već u 2. minutu kada Aleksić šutira pravo u golmana Radulca. Gosti ponovo prete u 4. minutu Jovan Jovanović centrira a Aleksić šutira veoma loše. Posle  početne inijacitive gostiju domaćin postiže gol u 11. minutu Knežević se upisao u listu strelaca za 1:0. U 23. minitu domaćin duplira prednost Petković  postiže gol za 2:0. U 35. minutu sjajna odbrana Radulca kada Ljubisavljević baca aut a Tasić šutira, Radulac paradom uspeva da sačuva svoju mrežu.

U drugom poluvremenu u 52. minutu Maksić prolazi po levoj strani ali nisu domaći fudbaleri iskoristili šansu. Gašić je u 60. minutu sjajno oduzeo loptu  gostima i pronašao Maksića koji izbija sam ispred golmana Huskića, šutira u dalji ugao i postiže gol za velikih 3:0. Posle trećeg gola domaća ekipa je  pala u igri pa to koriste gosti u 62. minutu postižu gol ali na sreću domaćina on je poništen zbog nedozvoljene pozicije. U 69. minutu gosti koriste pad u igri domaćina posle nesporazuma Gasića i golmana Radulca M.Jovanović postiže  gol i smanjuje na 3:1. Tek što se krenulo sa centra gosti postižu još  jedan gol u 70. minutu Nikolić savladava Radulca za 3:2. U 72. minutu Tasić je odlično centrirao, a Bogdan Jovanović šutira glavom preko gola. Izjednjačenje gostiju usledilo je posle kornera koji izvodi Nikola Jovanović, a Neša Nikolića u 73. minutu šalje loptu iza leđa Radulca za 3:3. Totalni preokret i pobedu gostima iz slobodnog udarca donosi Dušan Đorđević u 79. minutu utakmice.

Vinogradar - Rembas 3:4 (2:0)

Zleginje- Stadion Vinogradara. Gledalaca 250. Sudija Slaviša Jakovljević (Kruševac)7. Strelci: Knežević u 11. Petković u 23, Maksić u 60, za Vinogradar, M.Jovanović  u 69, Marković u  70, Nikolić u 73, D.Đorđević u 79. minutu za Rembas. Žuti kartoni: Zdravković (Vinogradar). Igrač utakmice: D.Đorđević.

Vinogradar: Radulac 6,5, Gasić 7, Čukuranović  6,5,b Petković 6 ( Veličković  -), D.Nikolić 6, Knežević 6,5, Maksić 6 (Radović 6,5), Nik.Jovanović 6, Zdravković 6, Miladinović 6, Lisinac 6 (Milovanović -).

Rembas: Huskić 7, Dimitrijević 7, Tasić 7,5, I.Đorđević 6 (Marković 7), D.Đorđević 7,5, Ljubisavljević 7,5, Aleksić 6 (Bogdanović 7), Nk.Jovanović 7 (Milenković -), J.Jovanović 7, Miloradović 6 (N.Nikolić 7), B.Jovanović 7.