Marko Gajić 15
29'
Voždovac bez bodova u Milanovcu
07.03.2021 Aleksandra Stojković

U okviru 26. kola Ling Long Superlige Srbije, fudbaleri Voždovca poraženi su sa 2:1 na gostovanju u Gornjem Milanovcu.

Metalac je poveo početkom prvog poluvremena, ali su Zmajevi izjednačili sjajnim golom mladog Stoisavljevića. Milanovčani su do novog vođstva došli sa penala i tako postavili konačni rezultat 2:1, budući da je Voždovac poslednjih pola sata meča igrao sa igračem manje.

Gospodin Jovan Damjanović govorio je posle utakmice o glavnim nedostacima u igri svog tima.

Čestitam ekipi Metalca na pobedi! Gledali smo jednu kvalitetnu utakmicu iako smo na kraju izgubili. Nismo dobro kontrolisali loptu, nismo bili dovoljno agresivni i nismo se adekvatno adaptirali na uslove igre. Primili smo gol, potom izjenačili a onda je usledio i penal i crveni karton što nas je sve omelo. Okrećemo se narednim mečevima i velikim izazovima koji nas očekuju”, rekao je šef stručnog štaba Voždovca.