Sremčica
OFK Beograd
Teleoptik
Majstori uzeli tri boda u Surčinu

U Surčinu loš fudbal, pobedila je manje slaba ekipa. Jedinstvo ovim porazom u ozbiljnim problemima što se tiče opstanka. Počelo je agresivno sa obe strane i u prvih 15. minuta ekipe stvaraju po dve prilike za gol. Milinković je u 3. minutu ubacio dubinsku loptu u kazneni prostor gostiju, neprecizan je bio Stojanović. Na drugoj strani Pađen u 6. minutu pronalazi Đuričića, koji loptu zahvata poluvolejom, ali kraj gola. Jerović uzvraća ubacivanjem pred gol Radničkog, loptu ponovo zahvata Stojanović, ali je vratar Marko Lazarević na mestu. Jovanović iz Radničkog u 15. minutu izvodi slobodan udarac iskosa, nije baš najbolje izveo i lopta je iznenadila sve udarivši u gornji deo prečke.  Do kraja poluvremena obe ekipe pokušavaju nešto da urade dugim loptama, preskačući sredinu, ali su odbrane lako otklanjale opasnost. Mršavo i slabo poluvreme.

Drugo je bilo tek nešto malo bolje, nastavilo se sa bunarenjem i dugim loptama. Iz jedne takve akcije u 47. minutu posle ubacivanja Matejevića, loptu je iz prve spustio Jovanović, a Pađen sa 12-13 metara šutirao visoko iznad gola. Pađen je imao lepu priliku i u 68. minutu, šutirao je glavom iz povoljne pozicije iznad prečke.

Jedinu šansu domaći stvaraju u 67. minutu kada Milenković glavom sa 5 metara loptu šalje kraj stative. Matejević je u 79. minutu posle greške Broćete moga postići gol za Radnički, ali je traljavo šutno. I najzad pogodak u 84. minutu kada je jednu dubinsku loptu Baranin lagano spustio u srce šesnaesterca Jedinstva, a Jezdović je poslao u mrežu.

JEDINSTVO - RADNIČKI (NB) 0:1 (0:0)

STADION: FK Jedinstvo. GLEDALACA: 200. GL.SUDIJA: Anđelić Aleksandar. POM.SUDIJE: Sulejmanović Denis i Bratić Nemanja. STRELAC: Jezdović 84.min (Radnički NB). ŽUTI KARTON: Pađen (Radnički NB).
JEDINSTVO: Prodanović, Rajković, Vitorović, Maksimović, Čermelj, Turkalj, Milinković, Filipović, Jerović, Milenković, Stojanović.
RADNIČKI (NB): M.Lazarević, Đuričić, Manov (Basara), J.Lazarević, Ostojić, Vučetić, Matejević, Jovanović (Bogdanović), Jezdović, Broćeta (Baranin), Pađen.

Srpske lige Srpske lige Srpska liga Beograd Jedinstvo Radnički (NB)