Budućnost
Jasenica
B 2000
Kraj serije u Bukoviku

Nakon jedanaest uzastopnih mečeva bez poraza (9 pobeda, 2 remija) Zagoričani su doživeli pora. U 18. kolu Međuopštinske liga Aranđelovac-Topola Mladi rudar-Sloga 2:0. Domaći fudbaleri stvorili su mnogo više prilika za gol i apsolutno zasluženo pobedili. Gosti su u prvom delu odolevali organizovanom odbranom,ali su najviše zahvaljujući nepreciznosti fudbalera Mladog rudara na petnaestominutnu pauzu  otišli bez primljenog gola. Najbolju priliku domaći su imali u 34.minutu, kada  je Pindović šutirao sa 5 metara preko gola.

I drugo poluvreme proteklo je u inicijativi domaćih. U 55.minutu  Pindović je sa 12 -13.metara savaladao Jelesijevića. Prvi udarac ka golu domaćih fudbaleri Sloge su uputili u 63.minutu. Miloš Stevanović je šutirao 20-ak metara iskosa sa desne strane, a golman Spasić dobrom intervencijom sačuvao svoj gol. Povoljnu priliku za postizanje gola domaći su imali u 67.minutu, ali je udarac Nenada Jankovića 10-ak metara iskosa sa desne strane završio pored gola. Konačan rezultat meča postavio je u Radić 88.minutu (nakon nesporazuma odbrambrenih igrača gostiju i greške golmana Jelesijevića koja je potom usledila).

Mladi rudar (Bukovik) - Sloga (Zagorica) 2:0

Igralište u Bukoviku. Gledalaca oko 40. Delegat:Dobrica Radojević (Žabare). Sudija MIloš Marković (Venčane), pomoćnici:Milan Stevanović i Branko Radičević (obojica iz Aranđelovca). Strelci:Pindović u 55. i Radić u 88.minutu za Mladi rudar.

Mladi rudar: Spasić (od 72.MItrović), Nemanja Janković, Blagojević, Antić, Milićević, Preković, Radić, Pavić, Pindović (od 60. Vlajković), Savić, Nenad Janković.

Sloga:.N.Jelesijević, Miloš Stevanović, Dimitrijević, Vesić, Milan Stevanović, Jakovljević, Lekić, J.Petrović, Č.Petrović, V.Petrović, M.Jelesijević.