Važna pobeda SAS-a u Obrenovcu

Futsaleri SAS-a, u 13. kolu Prve futsal lige, ostavrili su veoma važnu pobedu na gostovanju u Obrenovcu protiv ekipe Paleža rezultatom 3:6 i osvojili važne bodove za nastavak prvenstva.

Poveo je SAS golom Blagoja Markovića u 10. minutu, da bi gosti, odmah preko Pavličevića, izjednačili u 13. minutu i rezultat se nije menjao do kraja poluvremena.

Na početku 2. poluvremena Grujičić je preokrenuo rezultat za domaće, a Radenković izjednačio dva minuta kasnije u 23. minutu. Petrović je opet SAS doveo u vođstvo u 26. minutu,  ali gosti preko Nedeljkovića opet brzo uzvraćaju za 3:3. Tada na scenu stupa Živanov i sa dva pogotka u 31. minutu dovodi SAS do 3:5. Tačku na utakmicu stavlja Radenković pogotkom u 32. minutu za konačnih 3:6.

U sledećem kolu SAS, 2. marta u Kristalnoj dvorani od 20:00 časova, dočekuje Loznicu.