SAS uzeo ceo plen na Banjici

U okviru 9. kola Prve futsal lige futsaleri SAS-a, na gostovanju u Beogradu, goleadom prvog strelca lige Matića ostvarili su veoma važnu pobedu protiv ekipe FON Banjica rezultatom 4:6.

Mladi Ranko Marković načeo je goste već u 3. minutu, na 2:0 u 7. minutu povisio je Matić. Domaćini preko Pešića smanjuju na 1:2 i do kraja prvog poluvremena nije bilo promene rezultata.

Banjica u nastavku golom Petraševića dolazi do izjednačenja, a u 25. minutu golom Pešića i do vođstva od 3:2. Tada na scenu stupa Matić koji sa dva pogotka u 33. i 34. minutu preokreće na 3:4. Rasploženi Pešić postiže het trik i opet izjednačuje. U poslednjih 5. minuta meča briljirao je Matić i sa još dva pogotka postavio konačnih 4:6 za SAS.

U sledećem kolu, 17. novembra u Kristalnoj dvorani , SAS dočekuje Novi Pazar.

FON Banjica: Josimović, Krasnić, Ljujić, Lazić, Pajković, Makivić, Krstić, Kalanović, Marjanović, Petrašević, Šljukić, Pajković V, Pešić i Jovanović.

KMF SAS: Rodić, Marković, Živanov, Radenković, Matić, Tomin, Lukić, Petrović i Kvrgić.

FON Banjica 4 : 6 SAS
Novi Sad 1 : 1 Winter sport
Palež 0 : 7 Loznica Grad 2018
Ekonomac 2 : 3 Vranje
Ivanjica 4 : 4 Novi Pazar