Radnik
TSC
IMT
RB Leipzig

4: Postigao je gol u 15 minutu i zadao Zvezdi mnogo muke. Imao je još par prilika ali nije mogao da ih pretvoti u pogodak.

4: Do 83 minuta Dobro je odradio svoje defanzivne zadatke kapiten Železničara, ali je pored toga upisao i asistenciju za gol Romanića.

4: Do 83 minuta Dobra partija veznjaka. Imao je nekoliko oduzetih lopti na polovini terena koje njegovi saigrači nisu umeli da pretvore u gol.

4: Lepo se pokazao protiv svog bivšeg kluba. U defanzivi odradio posao koji je bio njegov.

3: Do 68 minuta Žuti karton (39') Koliko god čudno zvučilo, i on je primarno učestvovao u defanzivi svog tima. Imao je nekoliko jakih duela sa Kangom i izašao je iz igre jer je bio na ivici drugog žutog kartona.

3: Do 68 minuta Kao i ostali veznjaci, bio je primarno defanzivno orijentisan. Dobro je bilo sve do primljenog gola u 61 minutu.

3: Od 83 minuta Ušao kada se jurio rezultat da pokuša da uradi nešto u ofanzivi. Nije uspeo da uradi ništa.

3: Pomagao zadnjoj liniji koliko je mogao. Igrao dobro sve do gola Ivanića.

3: Držao je zadnju liniju sve do prvog golza Zvezdu. Tada je pogubio konce i do kraja još jednom kapitulirao za 1:2.

3: Od 83 mminuta Ušao da osveži igru umesto Pantelića ,koji se bio vidno umorio, kada se jurio rezultat.

3: Do 9 minuta (povredio se) Nije stigao ništa da pokaže, a već se povredio. Imao je jedno lepo uklizavanje u svom šesnaestercu dok je bio povređen.

3: Od 9 minuta Kao i ostali defanzivci, sve je bilo dobro do prvog gola Zvezde.

2: U odnosu na ostale saigrače u odbrani, loše je odigrao iskusni defanzivac.

2: Od 68 minuta Ušao umesto umornog Grgića da pojača defanzivu pri rezultatu 1:1. Nakon 8 minuta od njegovog ulaska su primili još jedan gol.

5: Izvanredno

5: Žuti karton (51') Ponovo pokazuje klasu vezni igrač iz Gabona. Kao i što smo navikli, držao je ceo vezni red i asistirao je pri oba gola.

4: Od 46 minuta Žuti karton (90+1') Pravo osveženje zadnjoj liniji je doneo ulazak Lazara Nikolića umesto Rodića koji je odigrao vrlo dobru partiju.

4: Vidi se napredak u mladom reprezentativcu Srbije i budućnosti srpskog fudbala. Mora još malo da poradi na centaršutu, ali trčanje i zalaganje su na nivou.

4: Od 55 minuta Hteo je Bahar da ga odmori ovu utakmicu, ali je morao da uđe kada se jurio rezultat. Imao nekoliko šansi, ali je na kraju probio zadnju liniju protivnika i postigao gol za 1:1.

3: Držao je zadnju liniju kao i uvek kapiten Cvene Zvezde, ali je vidno da tu nešto ne funkcioniše jer Zvezda još od duela sa Niškim Radničkim nije sačuvala svoju mrežu do kraja utakmice (u Superligi)

3: Kao i ostali defanzivci, ništa od njega nismo videli.

3: Do 45 minuta Ništa konkretno nije pokazao levi bek koji je danas činio trio u zadnjoj liniji Crvene Zvezde.

3: Žuti karton (88') Prosečna partija iskusnog golmana koji je danas dobio priliku jer je Glazer na okupljanju reprezentacije Izraela. Imao je jednu lepu intervenciju pred kraj meča.

3: Do 79 minuta Dosta nepotrebnih driblinga pravi Zvezdino krilo. Imao je dve konkretne i gotovo identične situacije u prvom i drugom poluvremenu koje su završavale tik pored stative.

3: Do 55 minuta Prvi start od početka za Kataija ove sezone. Još se vraća iz povrede i još nije ušao u ritam.

3: Konstantno je Zvezda napadala, a on je imao veliku ulogu. Imao je nekoliko šansi ali je pogodak izostao.

3: Od 55 minuta Ništa zapaženo nije uradio od kada je ušao u igru.

3: Od 79 minuta Ušao da zatvori utakmicu, u tome je i uspeo.

2: Do 45 minuta Ponovo ništa. Nikako ne može da zaigra Šerif u Superligi, trudi se ali mu to ne ide za rukom.