Miroslav Đorđević
Utakmica se igra u nedelju 28-og na stadionu Borca u Bivolju.
pre 3 godine 0 · 0

Derbi Zone "Zapad" pripao Meševu

U derbiju prolećnog dela prvenstva Zone "Zapad" ekipa Meševa je dočekala prvoplasiranu ekipu Kopaonika. Ostaje nejasno zašto je Meševo dočekalo ekipu Kopaonika na stadionu Borca u Bivolju, a ne na svom stadionu u Meševu. Već u 5. minutu domaćin je poveo, a strelac je bio Novaković. Videlo se u prvom poluvremenu da je domaća ekipa u svojevrsnom grču.

U drugom poluvremenu domaćin je postigao još jedan gol, a strelac je bio Nikolić. u 71. minutu. U 74. minutu gosti su tražili od glavnog sudije da svira penal, kada je u šesnestercu oboren igrač gostiju, a sve se završilo isključenjem Vukojevića zbog prigovora.

U narednom kolu Kopaonik dočekuje ekipu Moravca 2015 iz Krušara. Utakmica se igra u subotu 03.04.2021. sa početkom u 16:00 časova.

MEŠEVO - KOPAONIK 2:0 (1:0)

Stadion: Borca u Bivolju. Sudija: Vladimir Milisavljević (Niš). Strelci: Novaković u 5. minutu i Nikolić u 71. minutu (Meševo). Žuti kartoni: Smiljković, Marić, Ristić (Meševo), Vukojević, Burgić, Nikolić (Kopaonik). Crveni karton: Vukojević u 74. minutu (Kopaonik).

MEŠEVO: Obradović, Marić (Đokić), Nikolić, Zdravković, Ristić, Novaković, Živić, Majdevac (Pendo), Dašić, Savić, Smiljković (Tomić).
KOPAONIK: Nikolić, U.Knežević (Savić), Bučić, N.Knežević, Vidojević, Čukuranović, Marj.Nikolić (Makragić), Vilimonović (Panić), Milisavljević, Vukojević, Burgić.