BoŔnjane
Morava 1918
Moravac 2015
"Vukovi" pobedom startovali u prolećnom delu prvenstva

"Vukovi" su pobedom startovali u prvenstvu Zone "Zapad", a savladana je ekipa Sloge iz Majdeva rezultatom 2:0. Već u 2. minutu igrač gostiju Minić je pogreÅ”io a njegovu greÅ”ku koristi Marjan Nikolić i sa sedam-osam metaraĀ  Ā pogađa za 1:0. Ā Gosti su imali Å”ansu u 18. Minutu da poravnaju rezultat, ali sut Savića odlazi pored gola. Malo kasnije odličnu Å”ansu imao je Vukojević ali Å”utira veoma loÅ”e pravo u golmana gostiju.

Veoma lepu akciju su odigrali u 33. minutu domaći fudbaleri Savić i Milisavljević, odigravaju dupli pas Milosavljević odlično pronalazi Vukojevića koji postavlja konačan rezultat meča.

U narednom kolu Kopaonik narednog vikenda gostuje ekipiĀ  Jedinstva 1936, a utakmica se igra u subotu 13.3.2021. godine sa početkom u 14 časova.Ā

KopaonikĀ - Sloga (M)Ā  2:0 (2:0)

Brus-Sudija: DuÅ”an Mihajlović (KruÅ”evac). Strelci: Marjan Nikolić 2. i Predrag Vukojević u 33. minutu.

KOPAONIK: Marko Nikolić, Burgić, Bučić, N.Knežević, U.Knežević, Čukuranović, Marjan Nikolić, Milisavljević, Savić (Panić), Vukojević, Vilimonovic (N.Vidojevic).
SLOGA: Nikola Savić, Nemanja Savić (Jovanović), Minić, Milojević, Janković, Pavlović, Radojković (Milovanović), Dačić, (Mijajlović), U.Jovanović, Stojadinović, Miljković.Ā

Zonske lige Zonske lige Zona "Zapad" Kopaonik Sloga (M)