9
Olimpija
Dunav
Prva pobeda "svetaca"

Odličan početak "Svetog Stefana", briljantna igra u prvih pola sata kada su se ređale šanse i golovi. Mrežu domaćih prvi je načeo Ćebić u 6. minutu. Na 2:0 za goste povisio je Krunić u 19. minutu da bi i Marko Bugarčić povisio na 3:0 u 22. minutu. Tada počinje pogibljena igra domaćih koji su nekoliko puta neoprezno startovali na Varagića i Gajića, međutim sudija dopušta takvu igru i opominje Varagića zbog prigovora.
Posle jedne akcije gostiju u 26. minutu i povratne lopte Ćebica sevnula je desnica Varagića koja pogada golmana Nastica i ovaj pada kao da ga je grom udario. Koliko je bio jak udarac da golman domaćih nije uspeo ni da digne ruke već ga je lopta pogodila u lice. U 35. minutu posle još jednog pogibeljnog starta Laketića nad Gajićem dolazi do gužve u kojoj domaći igrač želi da se obračuna sa Gajićem, isprovocirani Gajić kreće na igrača domaćih, ali su ih zadržali ostali igrači. Sudija Lazarević pokazuje i jednom i drugom put u svlačionicu. Od tog trenutka dolazi do pada u igri gostiju pa domaći u poslednjim trenucima prvog dela preko Sakića uspevaju da smanje rezultat na 1:3.

U drugom delu nastavlja se bledo izdanje gostiju koji stvaraju šanse ali ih ne koriste. Posle jedne greške u odbrani gostiju, domaći u 70. minutu uspevaju da smanje na 2:3 i od jedne mirne završnice utakmicu pretvore u dramatičnu. Domaći su imali i šansu za izjednjačenje, ali je odlično intervenisao golman Bogdanović. U 79.minutu Varagic je prekratio muke gostujućim igračima i navijačima i postavio konačan rezultat.

Rezultat:
GAK - SVETI STEFAN 2:4 (1:3). Igralište: SC MUP Srbije u Makišu. Gledalaca: oko 30. Sudija: Lazarević Slađana (Beograd). Strelci: Sakić u 44 i Dodoš u 70 za GAK a Ćebic u 6, Krunić u 19, Bugarčić u 22 i Varagić u 79 za "Sveti Stefan".

GAK: Nastić, Lakićević, Dodoš. Vojvodić, Mihailović, Ivanović, Nikolić(od 21 Radulović), Miljković, Sakić, Laketić i LJubičić(od 55 Ploj).
SVETI STEFAN: Bogdanović, Čolić(od 65 Vojinović), Božičković, Vukosavljević, Marjanović, Gajić, Varagić, Ćebić, Sočević, Bugarčić(od 60 Milanović i od 84 Ristić) i Krunic. U igru nije ulazio Savić.