46'
45'
31'
Tri boda ostala na "Krovu"

U okviru 28. Kola SLS, večeras su se na popularnom ˝Krovu˝ sastali domaći Voždovac i Napredak iz Kruševca. Na utakmici bez rezultatskog značaja jedinu ozbiljniju priliku u prvom poluvremenu je imao domaćin preko Hajdina u 44. minutu, ali je njegov udarac sa 10-ak metara ukrotio sigurni Kordić.

U nastavku je igra dobila na intezitetu i Voždovac preko Stuparevića u 49. minutu propušta lepu priliku. Šutirao je sa 6-7 metara glavom, malo pored gola. U 66. minutu je mladi Janković oprobao šut sa 12 metara iskosa, međutim lopta je otišla kraj stative gola gostiju.

Hajdin u 74. minutu precizno šutira sa ivice kaznenog prostora u rašlje, golman Napretka se izvio koliko je dug i loptu izbacio u korner. Udarac iz ugla je izveo Nišić, a Janković je uhvatio volej sa 17 metara i loptu poslao u mrežu kraj nemoćnog Kordića za 1:0. Tim rezultatom je i završena ova nezanimljiva utakmica i 3 boda su zasluženo ostala na ˝Krovu˝.

VOŽDOVAC - NAPREDAK 1:0 (0:0)

STADION: FK Voždovac. GLEDALACA: 600. GL. SUDIJA: Maksimović Đorđe. POM.SUDIJE: Minić Milan i Peranović Dragan. STRELAC: Janković 75.min (Voždovac). ŽUTI KARTONI: Cvetković (Voždovac), Ožegović, Mijić, Lakić-Pešić i Stević (Napredak).

VOŽDOVAC: Ilić, Cvetković, Milosavljević (Nišić), Cvetićanin (Stoisavljević), Mikić, Stuparević (Živojinović), Ajdinović, Živković, Pejčinović, Hajdin, Janković (Jakovljević).

NAPREDAK: Kordić, Obradović, Lakić-Pešić (Pajović), Ožegović, Markoski (Vušurović), Mijić (Aleksić), Spremo (Ćuković), Stević, Đorić (Ilić), Aksentijević, Desančić.