Levač
Sloga (Ć)
Jastrebac
Zona Zapad: Kosanica nadigrala Prokupčane

U poslednjem kolu Zone Zapad Kosanica je danas pobedila na svom terenu Topličanin iz Prokuplja sa 1:0. Jedini strelac bio je Pavićević u 35. minutu. Pre početka utakmice održan je minut ćutanja povodom smrti bivšeg saveznog fudbalskog sudije Ratomira Mijajlovića iz Kuršumlije. Pred stotinak gledalaca obe ekipe su prikazale zanimljiv fudbal.

U prvom poluvremenu igralo se žustro uglavnom na sredini terena a gosti su delovali opasnije, mada su imali samo jednu izgledniju priliku kada je golman Kosanice Šejić odbranio slobodan udarac sa dvadesetak metara. Jedini gol postignut je u 35. minutu. Igrači Kosanice su prekinuli brzi napad gostiju po levoj strani. Kroz dva dobra i brza dodavanja lopta je stigla da Pavićevića koji je lepo primio loptu i oštrim udarcem poslao je iza leđa golmana gostiju.

U drugom poluvremenu Kosanica je bila mnogo bolja. Stvorila je tri-četiri izgledne prilike ali je rezultat ostao nepromenjen. Kosanica je završila prvenstvo na sedmom mestu dok je Topličanin drugi.