20.10
14:30
Bane
Partizan (BB)
2
1
|
20.10.2012 14:30 | Bane | 2 : 1 | Partizan (BB) | |||||
20.10
14:30
Mladi radnik
Mačva
2
1
|
20.10.2012 14:30 | Mladi radnik | 2 : 1 | Mačva | |||||
20.10
14:30
Krušik
Železničar
0
0
|
20.10.2012 14:30 | Krušik | 0 : 0 | Železničar | |||||
20.10
14:30
Jasenica 1911
Pobeda
0
0
|
20.10.2012 14:30 | Jasenica 1911 | 0 : 0 | Pobeda | |||||
20.10
14:30
Šumadija (A)
Sloboda (Č)
0
0
|
20.10.2012 14:30 | Šumadija (A) | 0 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
20.10
14:30
Vujić Valjevo
Radnički Stobeks
3
2
|
20.10.2012 14:30 | Vujić Valjevo | 3 : 2 | Radnički Stobeks |
20.10
14:30
Trepča
Slavija
2
0
|
20.10.2012 14:30 | Trepča | 2 : 0 | Slavija | |||||
20.10
14:30
Mokra Gora
Sloboda (G)
2
2
|
20.10.2012 14:30 | Mokra Gora | 2 : 2 | Sloboda (G) |
20.10
14:30
Sloga (B)
Šapine
1
2
|
20.10.2012 14:30 | Sloga (B) | 1 : 2 | Šapine | |||||
20.10
14:30
Gruža
Karađorđe (T)
0
0
|
20.10.2012 14:30 | Gruža | 0 : 0 | Karađorđe (T) |
20.10
14:30
Sloga (BB)
Borac (Š)
1
0
|
20.10.2012 14:30 | Sloga (BB) | 1 : 0 | Borac (Š) | |||||
20.10
14:30
Jedinstvo
GP Zlatibor
2
0
|
20.10.2012 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | GP Zlatibor | |||||
20.10
14:30
Radnički (V)
FAP
1
0
|
20.10.2012 14:30 | Radnički (V) | 1 : 0 | FAP |
20.10
15:00
Svrljig
Malošište
6
1
|
20.10.2012 15:00 | Svrljig | 6 : 1 | Malošište | |||||
20.10
15:00
Balkanski
Jedinstvo
3
2
|
20.10.2012 15:00 | Balkanski | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.10
15:00
SFK Moravac
Napredak
2
0
|
20.10.2012 15:00 | SFK Moravac | 2 : 0 | Napredak | |||||
20.10
15:00
Pusta Reka
Sloga
2
0
|
20.10.2012 15:00 | Pusta Reka | 2 : 0 | Sloga |
20.10
15:00
Dunav
Đerdap
0
2
|
20.10.2012 15:00 | Dunav | 0 : 2 | Đerdap |
20.10
15:00
Radnički (B)
Bačka 1901
0
2
|
20.10.2012 15:00 | Radnički (B) | 0 : 2 | Bačka 1901 | |||||
20.10
15:00
Kolonija
Jedinstvo (BK)
5
2
|
20.10.2012 15:00 | Kolonija | 5 : 2 | Jedinstvo (BK) | |||||
20.10
15:00
Vršac
Sloboda
6
0
|
20.10.2012 15:00 | Vršac | 6 : 0 | Sloboda | |||||
20.10
15:00
Kozara
Proleter
1
1
|
20.10.2012 15:00 | Kozara | 1 : 1 | Proleter | |||||
20.10
15:00
AFK
Zadrugar
1
0
|
20.10.2012 15:00 | AFK | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
20.10
15:00
Budućnost
Bilećanin
2
1
|
20.10.2012 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | Bilećanin | |||||
20.10
15:00
OFK Kikinda
Radnički (K)
2
2
|
20.10.2012 15:00 | OFK Kikinda | 2 : 2 | Radnički (K) |
20.10
15:00
Polet
Budućnost
5
2
|
20.10.2012 15:00 | Polet | 5 : 2 | Budućnost | |||||
20.10
10:00
Index
Borac
4
0
|
20.10.2012 10:00 | Index | 4 : 0 | Borac | |||||
20.10
15:00
1. Maj Agroruma
Omladinac
3
0
|
20.10.2012 15:00 | 1. Maj Agroruma | 3 : 0 | Omladinac | |||||
20.10
15:00
Srbobran
Mladost (BP)
2
1
|
20.10.2012 15:00 | Srbobran | 2 : 1 | Mladost (BP) | |||||
20.10
15:00
Sloga
Mladost (T)
3
2
|
20.10.2012 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Mladost (T) | |||||
20.10
15:00
Jugović
Stanišić
2
2
|
20.10.2012 15:00 | Jugović | 2 : 2 | Stanišić | |||||
20.10
15:00
OFK Bačka
Hajduk
2
1
|
20.10.2012 15:00 | OFK Bačka | 2 : 1 | Hajduk | |||||
20.10
15:00
Crvena Zvezda
Crvenka
3
0
|
20.10.2012 15:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Crvenka |
20.10
14:00
Vinča
Slavija
2
2
|
20.10.2012 14:00 | Vinča | 2 : 2 | Slavija | |||||
20.10
14:00
Palilulac
IMT
1
1
|
20.10.2012 14:00 | Palilulac | 1 : 1 | IMT | |||||
20.10
14:00
IMR
Crvena zvezda
3
0
|
20.10.2012 14:00 | IMR | 3 : 0 | Crvena zvezda |
20.10
15:00
Rudar
Ribnica
2
1
|
20.10.2012 15:00 | Rudar | 2 : 1 | Ribnica | |||||
20.10
15:00
Goč
Borac
4
1
|
20.10.2012 15:00 | Goč | 4 : 1 | Borac |
20.10
15:30
Slatina
Jedinstvo (K)
2
0
|
20.10.2012 15:30 | Slatina | 2 : 0 | Jedinstvo (K) |
20.10
15:00
Lokomotiva
Junkovac
2
1
|
20.10.2012 15:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Junkovac |
20.10
15:00
Sindjelić
Hajduk Stanko
1
0
|
20.10.2012 15:00 | Sindjelić | 1 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
20.10
15:00
Mačva 2005
Mladost (P)
2
3
|
20.10.2012 15:00 | Mačva 2005 | 2 : 3 | Mladost (P) | |||||
20.10
15:00
Jadar
Podrinje
2
1
|
20.10.2012 15:00 | Jadar | 2 : 1 | Podrinje |
20.10
14:30
OFK Jabučje
Ribnikar
4
0
|
20.10.2012 14:30 | OFK Jabučje | 4 : 0 | Ribnikar | |||||
20.10
14:30
Mladost
Rubribreza
2
2
|
20.10.2012 14:30 | Mladost | 2 : 2 | Rubribreza | |||||
20.10
14:30
Pepeljevac
Banjani
3
0
|
20.10.2012 14:30 | Pepeljevac | 3 : 0 | Banjani | |||||
20.10
14:30
Zadrugar
ZSK
3
1
|
20.10.2012 14:30 | Zadrugar | 3 : 1 | ZSK |
20.10
14:30
Zlatibor voda
Lauš
7
1
|
20.10.2012 14:30 | Zlatibor voda | 7 : 1 | Lauš | |||||
20.10
14:30
Jasen
Budućnost
0
1
|
20.10.2012 14:30 | Jasen | 0 : 1 | Budućnost |
20.10
15:00
Bukovik
Radnički 1947 (Č)
3
0
|
20.10.2012 15:00 | Bukovik | 3 : 0 | Radnički 1947 (Č) | |||||
20.10
15:00
Naša krila 1936
Rutevac
6
1
|
20.10.2012 15:00 | Naša krila 1936 | 6 : 1 | Rutevac | |||||
20.10
15:00
Orljane
Rad
2
1
|
20.10.2012 15:00 | Orljane | 2 : 1 | Rad | |||||
20.10
15:00
Jastrebac
Morava
3
1
|
20.10.2012 15:00 | Jastrebac | 3 : 1 | Morava |
20.10
15:00
Pčinja
Trešnjevka
8
0
|
20.10.2012 15:00 | Pčinja | 8 : 0 | Trešnjevka | |||||
20.10
15:00
Čelik
Mladost (S)
3
0
|
20.10.2012 15:00 | Čelik | 3 : 0 | Mladost (S) |
20.10
15:00
Tanasko Rajić
Padež
6
0
|
20.10.2012 15:00 | Tanasko Rajić | 6 : 0 | Padež |
20.10
15:00
Topličanin
Kosanica
2
0
|
20.10.2012 15:00 | Topličanin | 2 : 0 | Kosanica | |||||
20.10
15:00
Jug Bogdan
Polet
1
1
|
20.10.2012 15:00 | Jug Bogdan | 1 : 1 | Polet | |||||
20.10
15:00
Borac
Partizanski put
3
2
|
20.10.2012 15:00 | Borac | 3 : 2 | Partizanski put |
20.10
15:00
OFK Niš
Vrtište
2
2
|
20.10.2012 15:00 | OFK Niš | 2 : 2 | Vrtište | |||||
20.10
15:00
Omladinac
Budućnost
0
3
|
20.10.2012 15:00 | Omladinac | 0 : 3 | Budućnost | |||||
20.10
15:00
Aluminjum
Mladost
4
1
|
20.10.2012 15:00 | Aluminjum | 4 : 1 | Mladost |
20.10
15:00
Umac
Čekmin
3
2
|
20.10.2012 15:00 | Umac | 3 : 2 | Čekmin | |||||
20.10
15:00
Budućnost
Radan
2
0
|
20.10.2012 15:00 | Budućnost | 2 : 0 | Radan |
20.10
14:00
OFK Tekstilac
Vinogradar
5
1
|
20.10.2012 14:00 | OFK Tekstilac | 5 : 1 | Vinogradar |
20.10
15:00
Poreč
Nemetali
4
1
|
20.10.2012 15:00 | Poreč | 4 : 1 | Nemetali | |||||
20.10
15:00
Zlot
Brodoremont
1
0
|
20.10.2012 15:00 | Zlot | 1 : 0 | Brodoremont | |||||
20.10
15:00
Krivelj
Sloga
0
0
|
20.10.2012 15:00 | Krivelj | 0 : 0 | Sloga | |||||
20.10
15:00
Bučje
Rudna Glava
2
0
|
20.10.2012 15:00 | Bučje | 2 : 0 | Rudna Glava |
20.10
15:00
Bučje
Rtanj
0
1
|
20.10.2012 15:00 | Bučje | 0 : 1 | Rtanj | |||||
20.10
15:00
BSK
ŠSK
8
0
|
20.10.2012 15:00 | BSK | 8 : 0 | ŠSK | |||||
20.10
15:00
Sloga
Mladost
6
1
|
20.10.2012 15:00 | Sloga | 6 : 1 | Mladost |
20.10
14:30
FUD
Jasika
3
1
|
20.10.2012 14:30 | FUD | 3 : 1 | Jasika | |||||
20.10
14:30
Blagotin
Naupare
3
2
|
20.10.2012 14:30 | Blagotin | 3 : 2 | Naupare |
20.10
14:30
Bajša
Obilić
3
1
|
20.10.2012 14:30 | Bajša | 3 : 1 | Obilić | |||||
20.10
14:30
Krivaja
Jadran
2
0
|
20.10.2012 14:30 | Krivaja | 2 : 0 | Jadran | |||||
20.10
14:30
Preporod
Potisje
3
0
|
20.10.2012 14:30 | Preporod | 3 : 0 | Potisje | |||||
20.10
14:30
Njegoš
Panonija IM Topola
2
1
|
20.10.2012 14:30 | Njegoš | 2 : 1 | Panonija IM Topola |
20.10
15:00
Radnički (S)
Borac (Z)
3
1
|
20.10.2012 15:00 | Radnički (S) | 3 : 1 | Borac (Z) | |||||
20.10
15:00
Rusanda
Borac (A)
0
0
|
20.10.2012 15:00 | Rusanda | 0 : 0 | Borac (A) | |||||
20.10
15:00
Naftagas
Radnički (Z)
2
0
|
20.10.2012 15:00 | Naftagas | 2 : 0 | Radnički (Z) | |||||
20.10
15:00
Crvena zvezda (RS)
Vojvodina (NM)
4
2
|
20.10.2012 15:00 | Crvena zvezda (RS) | 4 : 2 | Vojvodina (NM) |
20.10
15:30
BAK
Dobrica
4
1
|
20.10.2012 15:30 | BAK | 4 : 1 | Dobrica | |||||
20.10
15:30
Sloga (P)
Vulturul
1
1
|
20.10.2012 15:30 | Sloga (P) | 1 : 1 | Vulturul |
20.10
15:00
Borac
Omladinac (B)
5
2
|
20.10.2012 15:00 | Borac | 5 : 2 | Omladinac (B) | |||||
20.10
15:00
Radnički
Polet
0
2
|
20.10.2012 15:00 | Radnički | 0 : 2 | Polet |
20.10
14:00
Metalac AV
Hercegovac
0
1
|
20.10.2012 14:00 | Metalac AV | 0 : 1 | Hercegovac | |||||
20.10
14:00
Tvrdjava
Vrbas
3
0
|
20.10.2012 14:00 | Tvrdjava | 3 : 0 | Vrbas | |||||
20.10
14:00
Veternik
Sutjeska
0
1
|
20.10.2012 14:00 | Veternik | 0 : 1 | Sutjeska |
20.10
Podrinje
Sremac
3
0
|
20.10.2012 | Podrinje | 3 : 0 | Sremac | |||||
20.10
Rudar
Sloven
1
1
|
20.10.2012 | Rudar | 1 : 1 | Sloven |
20.10
11:00
Komgrap
Borac (L)
4
2
|
20.10.2012 11:00 | Komgrap | 4 : 2 | Borac (L) |
20.10
15:00
Mlada krila
Lazac
1
0
|
20.10.2012 15:00 | Mlada krila | 1 : 0 | Lazac |
20.10
14:30
Đerdap
OFK Vinci
2
3
|
20.10.2012 14:30 | Đerdap | 2 : 3 | OFK Vinci |
20.10
14:30
OFK Homolje
Omladinac (S)
1
2
|
20.10.2012 14:30 | OFK Homolje | 1 : 2 | Omladinac (S) |
20.10
14:30
Badljevica
Petrijevac
7
1
|
20.10.2012 14:30 | Badljevica | 7 : 1 | Petrijevac |
20.10
14:30
BSK
Mladost
4
1
|
20.10.2012 14:30 | BSK | 4 : 1 | Mladost | |||||
20.10
14:30
Trešnjevica
Radoje Domanović
4
2
|
20.10.2012 14:30 | Trešnjevica | 4 : 2 | Radoje Domanović | |||||
20.10
14:30
Omladinac
Prvi srpski ustanak
1
3
|
20.10.2012 14:30 | Omladinac | 1 : 3 | Prvi srpski ustanak |
20.10
15:00
Crnča
Mladost (B)
1
3
|
20.10.2012 15:00 | Crnča | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
20.10
15:00
Gučevo
Jedinstvo (MZ)
2
0
|
20.10.2012 15:00 | Gučevo | 2 : 0 | Jedinstvo (MZ) |
20.10
14:30
Radnik
Tvrdojevac
1
2
|
20.10.2012 14:30 | Radnik | 1 : 2 | Tvrdojevac | |||||
20.10
14:30
Kalenić
Joševa
0
1
|
20.10.2012 14:30 | Kalenić | 0 : 1 | Joševa | |||||
20.10
14:30
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
5
2
|
20.10.2012 14:30 | Crvena Jabuka | 5 : 2 | OFK Paljuvi |
20.10
14:30
Kolubara 2
Iskra
2
1
|
20.10.2012 14:30 | Kolubara 2 | 2 : 1 | Iskra | |||||
20.10
14:30
Junior Novo Naselje
Mladost (VK)
0
1
|
20.10.2012 14:30 | Junior Novo Naselje | 0 : 1 | Mladost (VK) |
20.10
15:00
Borac (O)
Dobrinjac
0
2
|
20.10.2012 15:00 | Borac (O) | 0 : 2 | Dobrinjac |
20.10
15:00
Mladost
Željuša
1
4
|
20.10.2012 15:00 | Mladost | 1 : 4 | Željuša | |||||
20.10
15:00
JERMA
Borac
0
2
|
20.10.2012 15:00 | JERMA | 0 : 2 | Borac |
20.10
15:00
Morava
Marjan MB
1
1
|
20.10.2012 15:00 | Morava | 1 : 1 | Marjan MB | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo
Sloboda
2
0
|
20.10.2012 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Sloboda | |||||
20.10
15:00
Omladinac
Polet
3
1
|
20.10.2012 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Polet |
20.10
14:30
Dušan Silni
Zrinjski 1932
0
0
|
20.10.2012 14:30 | Dušan Silni | 0 : 0 | Zrinjski 1932 |
20.10
14:30
Udarnik 2012
Sloboda
2
3
|
20.10.2012 14:30 | Udarnik 2012 | 2 : 3 | Sloboda |
20.10
15:00
Delija
Napredak
3
0
|
20.10.2012 15:00 | Delija | 3 : 0 | Napredak |
20.10
15:00
Progresul
Roham
0
2
|
20.10.2012 15:00 | Progresul | 0 : 2 | Roham |
20.10
15:30
Jedinstvo Stević
Strela
8
1
|
20.10.2012 15:30 | Jedinstvo Stević | 8 : 1 | Strela | |||||
20.10
15:30
Glogonj
Pobeda
2
0
|
20.10.2012 15:30 | Glogonj | 2 : 0 | Pobeda |
20.10
Slavija
Tatra
2
0
|
20.10.2012 | Slavija | 2 : 0 | Tatra | |||||
20.10
Železničar
Vinogradar
0
1
|
20.10.2012 | Železničar | 0 : 1 | Vinogradar |
20.10
14:00
Rvati
Budućnost
0
1
|
20.10.2012 14:00 | Rvati | 0 : 1 | Budućnost | |||||
20.10
14:00
OFK Meljak
Napredak
2
2
|
20.10.2012 14:00 | OFK Meljak | 2 : 2 | Napredak | |||||
20.10
14:00
OFK Burovo
Barajevo
1
0
|
20.10.2012 14:00 | OFK Burovo | 1 : 0 | Barajevo |
20.10
10:00
Radnički PDM
OFK Leštane
0
0
|
20.10.2012 10:00 | Radnički PDM | 0 : 0 | OFK Leštane | |||||
20.10
14:00
Popović
Ivanča
4
0
|
20.10.2012 14:00 | Popović | 4 : 0 | Ivanča |
20.10
15:00
Gredetin
Draževac
2
3
|
20.10.2012 15:00 | Gredetin | 2 : 3 | Draževac | |||||
20.10
15:00
Crvena Zvezda
Napredak 2012
2
1
|
20.10.2012 15:00 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Napredak 2012 | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo
Borac
3
0
|
20.10.2012 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Borac |
20.10
15:30
Mladi Radnik
Ratar
7
3
|
20.10.2012 15:30 | Mladi Radnik | 7 : 3 | Ratar | |||||
20.10
15:30
Pobeda 1976
Sloga
0
2
|
20.10.2012 15:30 | Pobeda 1976 | 0 : 2 | Sloga |
20.10
15:00
Rečka
Samarinovac
0
4
|
20.10.2012 15:00 | Rečka | 0 : 4 | Samarinovac |
20.10
15:00
Proleter
Borac
4
0
|
20.10.2012 15:00 | Proleter | 4 : 0 | Borac |
20.10
14:30
Napredak (P)
Vojvoda Milenko
0
3
|
20.10.2012 14:30 | Napredak (P) | 0 : 3 | Vojvoda Milenko |
20.10
14:30
Soko
Burovac
5
3
|
20.10.2012 14:30 | Soko | 5 : 3 | Burovac | |||||
20.10
14:30
Busur
Laolac
3
0
|
20.10.2012 14:30 | Busur | 3 : 0 | Laolac | |||||
20.10
14:30
7 juli
Radnik
5
1
|
20.10.2012 14:30 | 7 juli | 5 : 1 | Radnik | |||||
20.10
14:30
Dobrnje
Čokordin
3
3
|
20.10.2012 14:30 | Dobrnje | 3 : 3 | Čokordin | |||||
20.10
14:30
Sloga 1952
B.S.K.
3
1
|
20.10.2012 14:30 | Sloga 1952 | 3 : 1 | B.S.K. |
20.10
14:30
Mladost (L)
Rade Milošević
7
1
|
20.10.2012 14:30 | Mladost (L) | 7 : 1 | Rade Milošević | |||||
20.10
14:30
Vukan
Bata Bulić
1
6
|
20.10.2012 14:30 | Vukan | 1 : 6 | Bata Bulić | |||||
20.10
14:30
Jedinstvo
Omladinac B
2
0
|
20.10.2012 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Omladinac B | |||||
20.10
14:30
Mlava
Napredak
7
0
|
20.10.2012 14:30 | Mlava | 7 : 0 | Napredak |
20.10
15:00
22 Februar
Ranilović
1
0
|
20.10.2012 15:00 | 22 Februar | 1 : 0 | Ranilović |
20.10
15:00
Luk
Rudar
1
2
|
20.10.2012 15:00 | Luk | 1 : 2 | Rudar | |||||
20.10
15:00
Mladost (L)
Mladost (B)
6
2
|
20.10.2012 15:00 | Mladost (L) | 6 : 2 | Mladost (B) |
20.10
15:00
Napredak
Fortuna Miki
4
1
|
20.10.2012 15:00 | Napredak | 4 : 1 | Fortuna Miki | |||||
20.10
15:00
Cer
Sloga
2
4
|
20.10.2012 15:00 | Cer | 2 : 4 | Sloga | |||||
20.10
15:00
Zadrugar
POFK Letnjikovac
2
1
|
20.10.2012 15:00 | Zadrugar | 2 : 1 | POFK Letnjikovac |
20.10
15:00
Bojić
Mladost 2011
2
1
|
20.10.2012 15:00 | Bojić | 2 : 1 | Mladost 2011 | |||||
20.10
15:00
Rankovac
Jedinstvo
6
0
|
20.10.2012 15:00 | Rankovac | 6 : 0 | Jedinstvo |
20.10
15:00
Moravac
BSK
3
0
|
20.10.2012 15:00 | Moravac | 3 : 0 | BSK | |||||
20.10
15:00
Turekovac
Bratstvo
2
0
|
20.10.2012 15:00 | Turekovac | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
20.10
15:00
Milanovo
Mladost (DL)
0
3
|
20.10.2012 15:00 | Milanovo | 0 : 3 | Mladost (DL) |
20.10
15:00
Nomanica
Goblen
1
2
|
20.10.2012 15:00 | Nomanica | 1 : 2 | Goblen | |||||
20.10
15:00
Sušica 2012
Real
1
2
|
20.10.2012 15:00 | Sušica 2012 | 1 : 2 | Real |
20.10
15:00
Hum
Mladost
2
4
|
20.10.2012 15:00 | Hum | 2 : 4 | Mladost |
20.10
14:00
Sindjelic
Beljanica
2
3
|
20.10.2012 14:00 | Sindjelic | 2 : 3 | Beljanica | |||||
20.10
14:00
Rudar
Mladost
9
0
|
20.10.2012 14:00 | Rudar | 9 : 0 | Mladost |
20.10
14:30
Stari Trstenik
Omašnica
3
3
|
20.10.2012 14:30 | Stari Trstenik | 3 : 3 | Omašnica | |||||
20.10
14:30
Moravac-C 74
Stara Čaršija
4
1
|
20.10.2012 14:30 | Moravac-C 74 | 4 : 1 | Stara Čaršija | |||||
20.10
14:30
Omladinac
Vinogradar
4
0
|
20.10.2012 14:30 | Omladinac | 4 : 0 | Vinogradar | |||||
20.10
14:30
Topoljak
Omladinac
4
0
|
20.10.2012 14:30 | Topoljak | 4 : 0 | Omladinac | |||||
20.10
14:30
Ribnik
Polet 57
0
1
|
20.10.2012 14:30 | Ribnik | 0 : 1 | Polet 57 | |||||
20.10
14:30
Mladost
Jugovići
0
4
|
20.10.2012 14:30 | Mladost | 0 : 4 | Jugovići |
20.10
14:00
Kostrež
Varvarin
5
1
|
20.10.2012 14:00 | Kostrež | 5 : 1 | Varvarin |
20.10
14:00
Gaglovo
Trmčari
6
0
|
20.10.2012 14:00 | Gaglovo | 6 : 0 | Trmčari | |||||
20.10
14:00
Budućnost
Parunovac
0
3
|
20.10.2012 14:00 | Budućnost | 0 : 3 | Parunovac |
20.10
14:00
Kruševica
Globoder
2
4
|
20.10.2012 14:00 | Kruševica | 2 : 4 | Globoder | |||||
20.10
15:00
Žabare
Meševo
3
2
|
20.10.2012 15:00 | Žabare | 3 : 2 | Meševo | |||||
20.10
15:00
Padež
Sokolovi
3
0
|
20.10.2012 15:00 | Padež | 3 : 0 | Sokolovi |
20.10
15:00
Radnički Ratar
Potisje
1
0
|
20.10.2012 15:00 | Radnički Ratar | 1 : 0 | Potisje |
20.10
14:30
Sloboda
Bistrica
2
1
|
20.10.2012 14:30 | Sloboda | 2 : 1 | Bistrica | |||||
20.10
14:30
Mladost
Šumadinac
2
0
|
20.10.2012 14:30 | Mladost | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
20.10
14:30
Polet
OFK Radnički
2
0
|
20.10.2012 14:30 | Polet | 2 : 0 | OFK Radnički |
20.10
OFK Rogača
Rudar 2012
0
0
|
20.10.2012 | OFK Rogača | 0 : 0 | Rudar 2012 | |||||
20.10
Đurinci
Vis
1
3
|
20.10.2012 | Đurinci | 1 : 3 | Vis | |||||
20.10
Mladost
OFK Slatina
5
3
|
20.10.2012 | Mladost | 5 : 3 | OFK Slatina | |||||
20.10
Nemenikuće
Sibnica
7
2
|
20.10.2012 | Nemenikuće | 7 : 2 | Sibnica | |||||
20.10
Sloga 2012
4 Juli
2
2
|
20.10.2012 | Sloga 2012 | 2 : 2 | 4 Juli | |||||
20.10
Ropočevo
Denim
4
2
|
20.10.2012 | Ropočevo | 4 : 2 | Denim | |||||
20.10
Mladost
Crvena zvezda
2
4
|
20.10.2012 | Mladost | 2 : 4 | Crvena zvezda |
20.10
15:00
Bair
Gorki
1
1
|
20.10.2012 15:00 | Bair | 1 : 1 | Gorki |
20.10
15:00
Krasava
DB Junajted
0
2
|
20.10.2012 15:00 | Krasava | 0 : 2 | DB Junajted |
20.10
14:30
Kobilje
Šapine B
3
0
|
20.10.2012 14:30 | Kobilje | 3 : 0 | Šapine B | |||||
20.10
14:30
Stig (MC)
Napredak
1
4
|
20.10.2012 14:30 | Stig (MC) | 1 : 4 | Napredak | |||||
20.10
14:30
BSK
Radnik
3
0
|
20.10.2012 14:30 | BSK | 3 : 0 | Radnik | |||||
20.10
14:30
Stig (C)
Sinđelić
2
0
|
20.10.2012 14:30 | Stig (C) | 2 : 0 | Sinđelić |
20.10
Belica
Oniks
0
3
|
20.10.2012 | Belica | 0 : 3 | Oniks | |||||
20.10
Hajduk
Šantarovac
0
1
|
20.10.2012 | Hajduk | 0 : 1 | Šantarovac | |||||
20.10
Osaonica
Trnava
0
0
|
20.10.2012 | Osaonica | 0 : 0 | Trnava | |||||
20.10
Mladost
Morava
1
6
|
20.10.2012 | Mladost | 1 : 6 | Morava | |||||
20.10
Omladinac
Dražmirovac
1
1
|
20.10.2012 | Omladinac | 1 : 1 | Dražmirovac |
20.10
14:00
Mladost
Borac
0
3
|
20.10.2012 14:00 | Mladost | 0 : 3 | Borac | |||||
20.10
14:00
Vrelo
Budućnost
4
1
|
20.10.2012 14:00 | Vrelo | 4 : 1 | Budućnost | |||||
20.10
14:00
Laznica
Zadrugar
4
1
|
20.10.2012 14:00 | Laznica | 4 : 1 | Zadrugar |
20.10
14:00
Dimitrije Tucović
Kolubara
2
0
|
20.10.2012 14:00 | Dimitrije Tucović | 2 : 0 | Kolubara | |||||
20.10
14:00
Sloga
Proleter
1
4
|
20.10.2012 14:00 | Sloga | 1 : 4 | Proleter |
20.10
14:30
Kopaonik
Sočanica
5
0
|
20.10.2012 14:30 | Kopaonik | 5 : 0 | Sočanica |
20.10
15:00
Budućnost
Vihor
3
2
|
20.10.2012 15:00 | Budućnost | 3 : 2 | Vihor | |||||
20.10
15:00
Karađorđe
Železničar
1
5
|
20.10.2012 15:00 | Karađorđe | 1 : 5 | Železničar | |||||
20.10
15:00
Sloboda
Moravac
2
0
|
20.10.2012 15:00 | Sloboda | 2 : 0 | Moravac |
20.10
14:30
Rtanj
Palilulac
1
3
|
20.10.2012 14:30 | Rtanj | 1 : 3 | Palilulac | |||||
20.10
14:30
Mladost
Omladinac
1
3
|
20.10.2012 14:30 | Mladost | 1 : 3 | Omladinac |
20.10
15:00
Vratarnica
IMT
6
1
|
20.10.2012 15:00 | Vratarnica | 6 : 1 | IMT | |||||
20.10
15:00
Nacional
Graničar
0
6
|
20.10.2012 15:00 | Nacional | 0 : 6 | Graničar |
20.10
15:00
Pobeda
Toplica
3
1
|
20.10.2012 15:00 | Pobeda | 3 : 1 | Toplica | |||||
20.10
15:00
Knežica
Moravac
3
1
|
20.10.2012 15:00 | Knežica | 3 : 1 | Moravac |
20.10
15:00
Sloga (B)
Morava
5
2
|
20.10.2012 15:00 | Sloga (B) | 5 : 2 | Morava |
20.10
19:00
Vojvodina
Hajduk
1
1
|
20.10.2012 19:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Hajduk | |||||
20.10
14:30
Javor
Sloboda Point
1
1
|
20.10.2012 14:30 | Javor | 1 : 1 | Sloboda Point | |||||
20.10
12:30
Rad
Partizan
0
1
|
20.10.2012 12:30 | Rad | 0 : 1 | Partizan | |||||
20.10
14:30
Novi Pazar
OFK Beograd
0
0
|
20.10.2012 14:30 | Novi Pazar | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
20.10
14:30
Radnički (N)
Jagodina
0
0
|
20.10.2012 14:30 | Radnički (N) | 0 : 0 | Jagodina | |||||
20.10
14:30
Radnički 1923
Donji Srem
2
0
|
20.10.2012 14:30 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Donji Srem | |||||
20.10
19:00
Crvena zvezda
BSK Borča
7
2
|
20.10.2012 19:00 | Crvena zvezda | 7 : 2 | BSK Borča | |||||
20.10
14:30
Smederevo
Spartak ZV
0
2
|
20.10.2012 14:30 | Smederevo | 0 : 2 | Spartak ZV |
20.10
14:30
Mladost (L)
Voždovac
1
1
|
20.10.2012 14:30 | Mladost (L) | 1 : 1 | Voždovac | |||||
20.10
14:30
Mladenovac
Borac
1
0
|
20.10.2012 14:30 | Mladenovac | 1 : 0 | Borac | |||||
20.10
14:30
Bežanija
Kolubara
1
1
|
20.10.2012 14:30 | Bežanija | 1 : 1 | Kolubara | |||||
20.10
14:30
Novi Sad
Banat
2
0
|
20.10.2012 14:30 | Novi Sad | 2 : 0 | Banat | |||||
20.10
14:30
Timok
Proleter
1
0
|
20.10.2012 14:30 | Timok | 1 : 0 | Proleter | |||||
20.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Radnički (NP)
1
0
|
20.10.2012 14:30 | Jedinstvo Putevi | 1 : 0 | Radnički (NP) | |||||
20.10
14:30
Napredak
Sloga (K)
5
0
|
20.10.2012 14:30 | Napredak | 5 : 0 | Sloga (K) | |||||
20.10
14:30
Čukarički
Metalac (GM)
0
0
|
20.10.2012 14:30 | Čukarički | 0 : 0 | Metalac (GM) |
20.10
15:30
Pančevo
Rubin
2
1
|
20.10.2012 15:30 | Pančevo | 2 : 1 | Rubin | |||||
20.10
14:00
Fruškogorac
Kikinda
7
0
|
20.10.2012 14:00 | Fruškogorac | 7 : 0 | Kikinda |
20.10
14:30
Mačva
Una Fortuna
2
1
|
20.10.2012 14:30 | Mačva | 2 : 1 | Una Fortuna | |||||
20.10
14:30
Majdanpek
Kolibri
2
4
|
20.10.2012 14:30 | Majdanpek | 2 : 4 | Kolibri |
20.10
13:00
Sloboda Piont
Borac
2
1
|
20.10.2012 13:00 | Sloboda Piont | 2 : 1 | Borac | |||||
20.10
OFK Beograd
Banat
3
1
|
20.10.2012 | OFK Beograd | 3 : 1 | Banat | |||||
20.10
11:00
Radnički
Rad
1
3
|
20.10.2012 11:00 | Radnički | 1 : 3 | Rad | |||||
20.10
10:00
Crvena zvezda
BSK Borča
4
2
|
20.10.2012 10:00 | Crvena zvezda | 4 : 2 | BSK Borča | |||||
20.10
Vojvodina
Timok
7
0
|
20.10.2012 | Vojvodina | 7 : 0 | Timok | |||||
20.10
12:00
Partizan
Jagodina
0
2
|
20.10.2012 12:00 | Partizan | 0 : 2 | Jagodina | |||||
20.10
13:00
Sloga
Inđija
1
0
|
20.10.2012 13:00 | Sloga | 1 : 0 | Inđija |
20.10
10:00
Donji Srem
Polet
4
0
|
20.10.2012 10:00 | Donji Srem | 4 : 0 | Polet | |||||
20.10
Hajduk
Proleter
3
0
|
20.10.2012 | Hajduk | 3 : 0 | Proleter | |||||
20.10
Spartak Zlatibor Voda
Slavija
3
0
|
20.10.2012 | Spartak Zlatibor Voda | 3 : 0 | Slavija | |||||
20.10
10:00
Omladinac
ČSK Pivara
1
1
|
20.10.2012 10:00 | Omladinac | 1 : 1 | ČSK Pivara | |||||
20.10
Indeks
Vojvodina
0
2
|
20.10.2012 | Indeks | 0 : 2 | Vojvodina |
20.10
11:00
Moravac Orion
Jedinstvo
3
4
|
20.10.2012 11:00 | Moravac Orion | 3 : 4 | Jedinstvo | |||||
20.10
11:00
Vrežina 2009
Radnički (P)
1
0
|
20.10.2012 11:00 | Vrežina 2009 | 1 : 0 | Radnički (P) | |||||
20.10
11:00
Car Konstantin
Sinđelić
4
2
|
20.10.2012 11:00 | Car Konstantin | 4 : 2 | Sinđelić | |||||
20.10
11:00
Vlasina
Radnički (N)
1
1
|
20.10.2012 11:00 | Vlasina | 1 : 1 | Radnički (N) | |||||
20.10
11:00
Žitoradja
Borac
2
1
|
20.10.2012 11:00 | Žitoradja | 2 : 1 | Borac |
20.10
11:00
Bane
Arsenal
2
3
|
20.10.2012 11:00 | Bane | 2 : 3 | Arsenal | |||||
20.10
13:30
Zlatar
Sloboda
0
1
|
20.10.2012 13:30 | Zlatar | 0 : 1 | Sloboda | |||||
20.10
13:30
Šumadija 1903
FAP
2
1
|
20.10.2012 13:30 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | FAP |
20.10
11:30
Šumadija
Omladinac
0
7
|
20.10.2012 11:30 | Šumadija | 0 : 7 | Omladinac | |||||
20.10
Pobeda
Napredak
0
2
|
20.10.2012 | Pobeda | 0 : 2 | Napredak | |||||
20.10
11:30
Selevac
Bresje-Superior
1
3
|
20.10.2012 11:30 | Selevac | 1 : 3 | Bresje-Superior | |||||
20.10
15:00
Mladi borac
Budućnost
6
1
|
20.10.2012 15:00 | Mladi borac | 6 : 1 | Budućnost | |||||
20.10
15:00
Radnik
Polet
0
3
|
20.10.2012 15:00 | Radnik | 0 : 3 | Polet | |||||
20.10
Sloga
Jedinstvo
0
3
|
20.10.2012 | Sloga | 0 : 3 | Jedinstvo |
20.10
10:00
C.zvezda
BAK
0
4
|
20.10.2012 10:00 | C.zvezda | 0 : 4 | BAK | |||||
20.10
10:00
Vulturul
Vršac United
0
3
|
20.10.2012 10:00 | Vulturul | 0 : 3 | Vršac United |
20.10
14:00
Dinamo
Budućnost (BB)
7
0
|
20.10.2012 14:00 | Dinamo | 7 : 0 | Budućnost (BB) | |||||
20.10
14:00
Borac (S)
Tempo
0
4
|
20.10.2012 14:00 | Borac (S) | 0 : 4 | Tempo | |||||
20.10
14:00
Jugoslavija
Mladost (O)
1
1
|
20.10.2012 14:00 | Jugoslavija | 1 : 1 | Mladost (O) | |||||
20.10
14:00
Vojvodina
Sloga (BNS)
4
1
|
20.10.2012 14:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
20.10
12:30
Železničar
Slavija
4
2
|
20.10.2012 12:30 | Železničar | 4 : 2 | Slavija |
20.10
Železničar
Rudar
2
4
|
20.10.2012 | Železničar | 2 : 4 | Rudar | |||||
20.10
Sloga (L)
Stig
7
1
|
20.10.2012 | Sloga (L) | 7 : 1 | Stig |
20.10
14:30
Radjevac
Mačva
0
3
|
20.10.2012 14:30 | Radjevac | 0 : 3 | Mačva | |||||
20.10
14:30
Krušik
Loznica
0
3
|
20.10.2012 14:30 | Krušik | 0 : 3 | Loznica |
20.10
Brodarac
Sloga
0
0
|
20.10.2012 | Brodarac | 0 : 0 | Sloga | |||||
20.10
14:00
OFK Beograd
Raadnički 1923
4
0
|
20.10.2012 14:00 | OFK Beograd | 4 : 0 | Raadnički 1923 | |||||
20.10
Teleoptik
Napredak
1
2
|
20.10.2012 | Teleoptik | 1 : 2 | Napredak | |||||
20.10
Crvena zvezda
BSK Borča
7
0
|
20.10.2012 | Crvena zvezda | 7 : 0 | BSK Borča | |||||
20.10
Vojvodina
Loznica 1919
2
0
|
20.10.2012 | Vojvodina | 2 : 0 | Loznica 1919 | |||||
20.10
Rad
Sloboda Point
1
0
|
20.10.2012 | Rad | 1 : 0 | Sloboda Point | |||||
20.10
Partizan
ČSK Pivara
2
0
|
20.10.2012 | Partizan | 2 : 0 | ČSK Pivara | |||||
20.10
Borac
Zemun
1
0
|
20.10.2012 | Borac | 1 : 0 | Zemun |
20.10
12:00
ČSK Pivara
Indeks
4
1
|
20.10.2012 12:00 | ČSK Pivara | 4 : 1 | Indeks | |||||
20.10
12:00
Banat
Bečej 1918
1
2
|
20.10.2012 12:00 | Banat | 1 : 2 | Bečej 1918 |
20.10
12:30
Bajša
Obilić
5
2
|
20.10.2012 12:30 | Bajša | 5 : 2 | Obilić | |||||
20.10
12:30
Krivaja
Jadran
5
0
|
20.10.2012 12:30 | Krivaja | 5 : 0 | Jadran | |||||
20.10
12:30
Preporod
Potisje
1
0
|
20.10.2012 12:30 | Preporod | 1 : 0 | Potisje | |||||
20.10
12:30
Njegoš
Panonija IM Topola
4
1
|
20.10.2012 12:30 | Njegoš | 4 : 1 | Panonija IM Topola |
20.10
10:00
Palić
Subotica '97
0
4
|
20.10.2012 10:00 | Palić | 0 : 4 | Subotica '97 | |||||
20.10
12:00
Olimpija
Radnički
3
0
|
20.10.2012 12:00 | Olimpija | 3 : 0 | Radnički | |||||
20.10
11:00
Subotica '96
Senta
3
6
|
20.10.2012 11:00 | Subotica '96 | 3 : 6 | Senta |
20.10
Seljak
Rudar
3
1
|
20.10.2012 | Seljak | 3 : 1 | Rudar | |||||
20.10
Badnjevac
Sloga
5
1
|
20.10.2012 | Badnjevac | 5 : 1 | Sloga |
20.10
13:30
Sušica
Sloboda
2
2
|
20.10.2012 13:30 | Sušica | 2 : 2 | Sloboda |
20.10
12:00
Proleter
Dolina
5
0
|
20.10.2012 12:00 | Proleter | 5 : 0 | Dolina | |||||
20.10
12:00
Mika Antić
Kolonija
6
0
|
20.10.2012 12:00 | Mika Antić | 6 : 0 | Kolonija | |||||
20.10
11:00
Železničar
Borac
3
0
|
20.10.2012 11:00 | Železničar | 3 : 0 | Borac |
20.10
12:00
Železničar
Mačva
0
3
|
20.10.2012 12:00 | Železničar | 0 : 3 | Mačva | |||||
20.10
12:00
Jedinstvo
Rađevac
0
3
|
20.10.2012 12:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Rađevac |
20.10
Čukarički
Radnički
3
0
|
20.10.2012 | Čukarički | 3 : 0 | Radnički | |||||
20.10
Bežanija
Partizan
0
10
|
20.10.2012 | Bežanija | 0 : 10 | Partizan | |||||
20.10
13:00
Savacijum
Napredak
1
2
|
20.10.2012 13:00 | Savacijum | 1 : 2 | Napredak | |||||
20.10
Crvena zvezda
Smederevo
6
1
|
20.10.2012 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Smederevo | |||||
20.10
OFK Beograd
Loznica 1919
3
0
|
20.10.2012 | OFK Beograd | 3 : 0 | Loznica 1919 | |||||
20.10
Rad
Župa
9
0
|
20.10.2012 | Rad | 9 : 0 | Župa | |||||
20.10
Radnički 1923
AS
2
1
|
20.10.2012 | Radnički 1923 | 2 : 1 | AS | |||||
20.10
Borac
Zemun
1
1
|
20.10.2012 | Borac | 1 : 1 | Zemun |
20.10
10:00
ČSK Pivara
Indeks
1
0
|
20.10.2012 10:00 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Indeks | |||||
20.10
10:00
Bačka 1901
Spartak ZV
1
5
|
20.10.2012 10:00 | Bačka 1901 | 1 : 5 | Spartak ZV | |||||
20.10
10:00
Banat
Bečej 1918
1
1
|
20.10.2012 10:00 | Banat | 1 : 1 | Bečej 1918 |
20.10
SASK
Osipaonica
2
2
|
20.10.2012 | SASK | 2 : 2 | Osipaonica | |||||
20.10
Sloboda
Proleter
0
4
|
20.10.2012 | Sloboda | 0 : 4 | Proleter | |||||
20.10
Šumadinac
Slavija
1
3
|
20.10.2012 | Šumadinac | 1 : 3 | Slavija | |||||
20.10
Sloga
Podunavac
6
5
|
20.10.2012 | Sloga | 6 : 5 | Podunavac | |||||
20.10
13:00
Borac
Mladi radnik
3
3
|
20.10.2012 13:00 | Borac | 3 : 3 | Mladi radnik |
20.10
11:00
Senta
Potisje
4
0
|
20.10.2012 11:00 | Senta | 4 : 0 | Potisje | |||||
20.10
10:00
Olimpija
Bačka Topola
2
2
|
20.10.2012 10:00 | Olimpija | 2 : 2 | Bačka Topola |
20.10
09:30
Šumadija
Omladinac
4
0
|
20.10.2012 09:30 | Šumadija | 4 : 0 | Omladinac | |||||
20.10
Pobeda
Napredak
3
4
|
20.10.2012 | Pobeda | 3 : 4 | Napredak | |||||
20.10
Selevac
Bresje-Superior
3
0
|
20.10.2012 | Selevac | 3 : 0 | Bresje-Superior | |||||
20.10
13:00
Mladi borac
Budućnost
5
0
|
20.10.2012 13:00 | Mladi borac | 5 : 0 | Budućnost | |||||
20.10
Radnik
Polet
8
0
|
20.10.2012 | Radnik | 8 : 0 | Polet | |||||
20.10
13:00
Sloga
Jedinstvo
4
2
|
20.10.2012 13:00 | Sloga | 4 : 2 | Jedinstvo |
20.10
Železničar
Homoljac
3
0
|
20.10.2012 | Železničar | 3 : 0 | Homoljac | |||||
20.10
Kolonija Sveti Sava
Sloga
0
3
|
20.10.2012 | Kolonija Sveti Sava | 0 : 3 | Sloga | |||||
20.10
10:00
MIP Presing
Mladi radnik
1
2
|
20.10.2012 10:00 | MIP Presing | 1 : 2 | Mladi radnik |
20.10
10:00
Proleter
Dolina
5
4
|
20.10.2012 10:00 | Proleter | 5 : 4 | Dolina | |||||
20.10
10:00
Mika Antić
Kolonija
6
1
|
20.10.2012 10:00 | Mika Antić | 6 : 1 | Kolonija | |||||
20.10
09:30
Železničar
Borac
0
2
|
20.10.2012 09:30 | Železničar | 0 : 2 | Borac |
20.10
09:00
Karađorđe (T)
Pobeda
5
0
|
20.10.2012 09:00 | Karađorđe (T) | 5 : 0 | Pobeda | |||||
20.10
09:00
Azbest
Sloga (B)
7
1
|
20.10.2012 09:00 | Azbest | 7 : 1 | Sloga (B) | |||||
20.10
09:00
Kraguj
Lokomotiva
8
0
|
20.10.2012 09:00 | Kraguj | 8 : 0 | Lokomotiva | |||||
20.10
09:00
Slavija
Karađorđe (R)
0
4
|
20.10.2012 09:00 | Slavija | 0 : 4 | Karađorđe (R) | |||||
20.10
09:00
Sušica
Borac
3
0
|
20.10.2012 09:00 | Sušica | 3 : 0 | Borac | |||||
20.10
09:00
Šumadija 1903 II
Sloga (D)
11
1
|
20.10.2012 09:00 | Šumadija 1903 II | 11 : 1 | Sloga (D) | |||||
20.10
09:00
Arsenal
Apolon 4
3
2
|
20.10.2012 09:00 | Arsenal | 3 : 2 | Apolon 4 |
20.10
10:00
Loznica
Jedinstvo
0
1
|
20.10.2012 10:00 | Loznica | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.10
10:00
Železničar
Mačva
0
3
|
20.10.2012 10:00 | Železničar | 0 : 3 | Mačva | |||||
20.10
10:00
Ribnica
Krušik
2
5
|
20.10.2012 10:00 | Ribnica | 2 : 5 | Krušik | |||||
20.10
10:00
Spartak
Rađevac
3
2
|
20.10.2012 10:00 | Spartak | 3 : 2 | Rađevac |
20.10
10:00
Bačka Topola
Subotica '00
3
0
|
20.10.2012 10:00 | Bačka Topola | 3 : 0 | Subotica '00 | |||||
20.10
09:00
Subotica '01
Dribling
1
5
|
20.10.2012 09:00 | Subotica '01 | 1 : 5 | Dribling | |||||
20.10
09:30
Senta
Potisje
3
1
|
20.10.2012 09:30 | Senta | 3 : 1 | Potisje | |||||
20.10
10:00
Spartak Zlatibor voda '01
Vinogradar
11
0
|
20.10.2012 10:00 | Spartak Zlatibor voda '01 | 11 : 0 | Vinogradar |
20.10
10:00
Apolon 4 II
Sušica
3
2
|
20.10.2012 10:00 | Apolon 4 II | 3 : 2 | Sušica | |||||
20.10
10:00
Karađorđe (R)
Feniks
4
1
|
20.10.2012 10:00 | Karađorđe (R) | 4 : 1 | Feniks | |||||
20.10
10:00
Karađorđe (T)
Duljaj
0
6
|
20.10.2012 10:00 | Karađorđe (T) | 0 : 6 | Duljaj |
20.10
Šampion
Polet
6
0
|
20.10.2012 | Šampion | 6 : 0 | Polet | |||||
20.10
Železničar
Krušik 2
2
1
|
20.10.2012 | Železničar | 2 : 1 | Krušik 2 | |||||
20.10
Budućnost
Spartak
1
4
|
20.10.2012 | Budućnost | 1 : 4 | Spartak | |||||
20.10
Krušik
Jedinstvo
2
1
|
20.10.2012 | Krušik | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.10
Radnički
OFK Osečina
5
0
|
20.10.2012 | Radnički | 5 : 0 | OFK Osečina |
20.10
12:30
OFK Vlada Dimitrijević
Bane 2
3
2
|
20.10.2012 12:30 | OFK Vlada Dimitrijević | 3 : 2 | Bane 2 | |||||
20.10
12:30
Rudar
Pazar Juniors '01
3
4
|
20.10.2012 12:30 | Rudar | 3 : 4 | Pazar Juniors '01 | |||||
20.10
12:30
Pazar Juniors '00
Nacional
11
1
|
20.10.2012 12:30 | Pazar Juniors '00 | 11 : 1 | Nacional | |||||
20.10
12:30
OFK Lešak
Bane 1
0
3
|
20.10.2012 12:30 | OFK Lešak | 0 : 3 | Bane 1 | |||||
20.10
12:30
Sočanica
OFK As
0
3
|
20.10.2012 12:30 | Sočanica | 0 : 3 | OFK As | |||||
20.10
12:30
Ibar
Tutin
0
3
|
20.10.2012 12:30 | Ibar | 0 : 3 | Tutin |
20.10
15:30
Pinkum
Panter
0
4
|
20.10.2012 15:30 | Pinkum | 0 : 4 | Panter |
20.10
17:00
Radnički
Szolnoki Olaj
97
72
|
20.10.2012 17:00 | Radnički | 97 : 72 | Szolnoki Olaj | |||||
20.10
20:30
Split
MZT Skopje
73
65
|
20.10.2012 20:30 | Split | 73 : 65 | MZT Skopje |
20.10
18:00
Vršac
Borac Mozzart Sport
78
72
|
20.10.2012 18:00 | Vršac | 78 : 72 | Borac Mozzart Sport | |||||
20.10
20:00
Konstantin
Mega Vizura
89
71
|
20.10.2012 20:00 | Konstantin | 89 : 71 | Mega Vizura | |||||
20.10
17:00
Smederevo 1953
Vojvodina Srbijagas
71
80
|
20.10.2012 17:00 | Smederevo 1953 | 71 : 80 | Vojvodina Srbijagas | |||||
20.10
17:00
Jagodina
Tamiš
70
72
|
20.10.2012 17:00 | Jagodina | 70 : 72 | Tamiš | |||||
20.10
16:00
BKK Radnički
FMP
79
75
|
20.10.2012 16:00 | BKK Radnički | 79 : 75 | FMP | |||||
20.10
19:30
Sloga
OKK Beograd
85
91
|
20.10.2012 19:30 | Sloga | 85 : 91 | OKK Beograd | |||||
20.10
19:00
Sloboda
Metalac
81
72
|
20.10.2012 19:00 | Sloboda | 81 : 72 | Metalac |
20.10
19:00
Crnokosa
Spartak
64
47
|
20.10.2012 19:00 | Crnokosa | 64 : 47 | Spartak | |||||
20.10
18:00
Meridiana
Napredak Rubin
91
90
|
20.10.2012 18:00 | Meridiana | 91 : 90 | Napredak Rubin | |||||
20.10
17:00
Železničar
Proleter Naftagas
83
70
|
20.10.2012 17:00 | Železničar | 83 : 70 | Proleter Naftagas | |||||
20.10
19:00
Plana
Mladost (Z)
80
82
|
20.10.2012 19:00 | Plana | 80 : 82 | Mladost (Z) | |||||
20.10
20:00
Beovuk 72
Morava
92
80
|
20.10.2012 20:00 | Beovuk 72 | 92 : 80 | Morava |
20.10
Svilajnac Kompo
Priboj
69
65
|
20.10.2012 | Svilajnac Kompo | 69 : 65 | Priboj | |||||
20.10
Radnički Student
Zlatibor
78
105
|
20.10.2012 | Radnički Student | 78 : 105 | Zlatibor | |||||
20.10
Novi Pazar
Sloga
67
75
|
20.10.2012 | Novi Pazar | 67 : 75 | Sloga | |||||
20.10
Prva Petoletka
Mašinac
20
0
|
20.10.2012 | Prva Petoletka | 20 : 0 | Mašinac | |||||
20.10
Železničar
Temnić
90
82
|
20.10.2012 | Železničar | 90 : 82 | Temnić | |||||
20.10
Polet
Ub
73
114
|
20.10.2012 | Polet | 73 : 114 | Ub | |||||
20.10
Šabac
Zlatar
94
52
|
20.10.2012 | Šabac | 94 : 52 | Zlatar |
20.10
Pirot
Jablanica
77
68
|
20.10.2012 | Pirot | 77 : 68 | Jablanica | |||||
20.10
Zdravlje 09
Bor RTB
98
70
|
20.10.2012 | Zdravlje 09 | 98 : 70 | Bor RTB | |||||
20.10
Kuršumlija
Mladost
93
89
|
20.10.2012 | Kuršumlija | 93 : 89 | Mladost | |||||
20.10
Prokuplje
Rtanj
90
69
|
20.10.2012 | Prokuplje | 90 : 69 | Rtanj | |||||
20.10
Niš
OKK Junior
52
66
|
20.10.2012 | Niš | 52 : 66 | OKK Junior | |||||
20.10
Knjaževac
Jug
20
0
|
20.10.2012 | Knjaževac | 20 : 0 | Jug | |||||
20.10
Zdravlje Leskovac
Dimitrovgrad
74
60
|
20.10.2012 | Zdravlje Leskovac | 74 : 60 | Dimitrovgrad |
20.10
Vojvodina
Sveti Đorđe
96
57
|
20.10.2012 | Vojvodina | 96 : 57 | Sveti Đorđe | |||||
20.10
Nova Pazova
Vojvodina Srb Gas MT
94
83
|
20.10.2012 | Nova Pazova | 94 : 83 | Vojvodina Srb Gas MT | |||||
20.10
Odžaci
Topola
77
84
|
20.10.2012 | Odžaci | 77 : 84 | Topola | |||||
20.10
Mladost Teletehnika
Vrbas
86
78
|
20.10.2012 | Mladost Teletehnika | 86 : 78 | Vrbas | |||||
20.10
Srem
Dunav
72
56
|
20.10.2012 | Srem | 72 : 56 | Dunav | |||||
20.10
Jedinstvo
Veternik
20
0
|
20.10.2012 | Jedinstvo | 20 : 0 | Veternik | |||||
20.10
Stara Pazova
Akademik
98
92
|
20.10.2012 | Stara Pazova | 98 : 92 | Akademik |
20.10
Bane
Sloga (PM)
82
61
|
20.10.2012 | Bane | 82 : 61 | Sloga (PM) | |||||
20.10
Starinski
Trepča
69
86
|
20.10.2012 | Starinski | 69 : 86 | Trepča | |||||
20.10
Korićani
Šumarice
93
81
|
20.10.2012 | Korićani | 93 : 81 | Šumarice | |||||
20.10
Požarevac
Ušće
77
73
|
20.10.2012 | Požarevac | 77 : 73 | Ušće | |||||
20.10
Sloga (D)
Mladost
90
71
|
20.10.2012 | Sloga (D) | 90 : 71 | Mladost | |||||
20.10
Župa
Mokra Gora
63
93
|
20.10.2012 | Župa | 63 : 93 | Mokra Gora | |||||
20.10
Paraćin
Stari Ras
20
0
|
20.10.2012 | Paraćin | 20 : 0 | Stari Ras |
20.10
Užice
Klik
75
86
|
20.10.2012 | Užice | 75 : 86 | Klik | |||||
20.10
Čačak 94
Play off
68
62
|
20.10.2012 | Čačak 94 | 68 : 62 | Play off | |||||
20.10
Mileševac
Železničar
84
55
|
20.10.2012 | Mileševac | 84 : 55 | Železničar | |||||
20.10
Ivanjica
Student BB
82
84
|
20.10.2012 | Ivanjica | 82 : 84 | Student BB | |||||
20.10
Mionica
Vladimirci
108
77
|
20.10.2012 | Mionica | 108 : 77 | Vladimirci |
20.10
Nibak
Jastrebac
86
61
|
20.10.2012 | Nibak | 86 : 61 | Jastrebac | |||||
20.10
Vlasotince
Radan
74
78
|
20.10.2012 | Vlasotince | 74 : 78 | Radan | |||||
20.10
Negotin
Zone Boys
70
67
|
20.10.2012 | Negotin | 70 : 67 | Zone Boys | |||||
20.10
Naisus
Mladost Vesna
89
78
|
20.10.2012 | Naisus | 89 : 78 | Mladost Vesna | |||||
20.10
Hajduk Veljko
Sokobanja
83
98
|
20.10.2012 | Hajduk Veljko | 83 : 98 | Sokobanja |
20.10
19:00
Sloboda
Čelik
55
84
|
20.10.2012 19:00 | Sloboda | 55 : 84 | Čelik | |||||
20.10
18:00
Vojvodina
Mladi Krajišnik
67
63
|
20.10.2012 18:00 | Vojvodina | 67 : 63 | Mladi Krajišnik |
20.10
17:30
Crvena Zvezda
Radnički
70
43
|
20.10.2012 17:30 | Crvena Zvezda | 70 : 43 | Radnički | |||||
20.10
19:00
Vrbas Medela
Šabac
67
69
|
20.10.2012 19:00 | Vrbas Medela | 67 : 69 | Šabac | |||||
20.10
19:00
Srbobran Reahem
Stara Pazova
74
62
|
20.10.2012 19:00 | Srbobran Reahem | 74 : 62 | Stara Pazova |
20.10
19:00
Mladi radnik
Spartak (LJ)
3
0
|
20.10.2012 19:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Spartak (LJ) |
20.10
17:00
Kosovska Mitrovica
Jedinstvo
0
3
|
20.10.2012 17:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
20.10
19:00
Obilić
Smederevo
2
3
|
20.10.2012 19:00 | Obilić | 2 : 3 | Smederevo | |||||
20.10
19:00
Klek Srbijašume
Sloven
3
2
|
20.10.2012 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 2 | Sloven | |||||
20.10
17:00
Borac
Topličanin
3
0
|
20.10.2012 17:00 | Borac | 3 : 0 | Topličanin | |||||
20.10
20:00
Dunav Volley
Mladenovac
2
3
|
20.10.2012 20:00 | Dunav Volley | 2 : 3 | Mladenovac |
20.10
19:00
FAP Livnica
Priboj
3
1
|
20.10.2012 19:00 | FAP Livnica | 3 : 1 | Priboj | |||||
20.10
17:00
Lučani
Bukovica Putevi
0
3
|
20.10.2012 17:00 | Lučani | 0 : 3 | Bukovica Putevi | |||||
20.10
16:00
Užice
Antena
3
1
|
20.10.2012 16:00 | Užice | 3 : 1 | Antena | |||||
20.10
16:00
Partizan
Brezovica
3
0
|
20.10.2012 16:00 | Partizan | 3 : 0 | Brezovica |
20.10
18:00
Ozren
Toplički Vitezovi
3
1
|
20.10.2012 18:00 | Ozren | 3 : 1 | Toplički Vitezovi | |||||
20.10
17:30
Mladost
Timok
1
3
|
20.10.2012 17:30 | Mladost | 1 : 3 | Timok | |||||
20.10
15:00
Niš
Radan
3
0
|
20.10.2012 15:00 | Niš | 3 : 0 | Radan |
20.10
Radnički 2
Jedinstvo
3
2
|
20.10.2012 | Radnički 2 | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.10
Zaslon
Obrenovac
1
3
|
20.10.2012 | Zaslon | 1 : 3 | Obrenovac | |||||
20.10
VGSK
Sterija
3
2
|
20.10.2012 | VGSK | 3 : 2 | Sterija | |||||
20.10
Rudar
Šumadija
3
1
|
20.10.2012 | Rudar | 3 : 1 | Šumadija |
20.10
Proleter
FOK
3
0
|
20.10.2012 | Proleter | 3 : 0 | FOK | |||||
20.10
Futog
Inđija
0
3
|
20.10.2012 | Futog | 0 : 3 | Inđija | |||||
20.10
Novi Sad
Vojvodina 2
3
1
|
20.10.2012 | Novi Sad | 3 : 1 | Vojvodina 2 | |||||
20.10
Mladost Ekspans
Vrbas
2
3
|
20.10.2012 | Mladost Ekspans | 2 : 3 | Vrbas |
20.10
19:00
Jedinstvo (SP)
Železničar
3
2
|
20.10.2012 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 2 | Železničar | |||||
20.10
18:00
Vizura Wall Art
Kolubara
3
0
|
20.10.2012 18:00 | Vizura Wall Art | 3 : 0 | Kolubara | |||||
20.10
19:00
Dinamo
Tent
0
3
|
20.10.2012 19:00 | Dinamo | 0 : 3 | Tent |
20.10
20:00
Takovo Zvezda Helios
Radnički (B)
3
2
|
20.10.2012 20:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 2 | Radnički (B) | |||||
20.10
19:00
Poštar
MD Zrenjanin
2
3
|
20.10.2012 19:00 | Poštar | 2 : 3 | MD Zrenjanin | |||||
20.10
16:00
Futog
Radnički (K)
1
3
|
20.10.2012 16:00 | Futog | 1 : 3 | Radnički (K) | |||||
20.10
19:00
Kraguj
Obilić
3
0
|
20.10.2012 19:00 | Kraguj | 3 : 0 | Obilić |
20.10
19:00
Gimnazijalac
Sloboda S
3
1
|
20.10.2012 19:00 | Gimnazijalac | 3 : 1 | Sloboda S | |||||
20.10
17:00
Putevi Trendteks
Trstenik
2
3
|
20.10.2012 17:00 | Putevi Trendteks | 2 : 3 | Trstenik | |||||
20.10
20:00
Libero ČA
Ivanjica
3
2
|
20.10.2012 20:00 | Libero ČA | 3 : 2 | Ivanjica |
20.10
Čačak
Tara
0
3
|
20.10.2012 | Čačak | 0 : 3 | Tara | |||||
20.10
Sloga
Zlatar
3
0
|
20.10.2012 | Sloga | 3 : 0 | Zlatar | |||||
20.10
Stars
Sjenica
3
2
|
20.10.2012 | Stars | 3 : 2 | Sjenica |
20.10
Šumadija
Mali Zvornik
3
0
|
20.10.2012 | Šumadija | 3 : 0 | Mali Zvornik | |||||
20.10
Mladi Radnik
Ribnica
0
3
|
20.10.2012 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Ribnica |
20.10
Mladost
Vršac
3
1
|
20.10.2012 | Mladost | 3 : 1 | Vršac | |||||
20.10
NS Volej tim
Vrbas
3
0
|
20.10.2012 | NS Volej tim | 3 : 0 | Vrbas |
20.10
Milenijum
Majdanpek FBC
3
0
|
20.10.2012 | Milenijum | 3 : 0 | Majdanpek FBC | |||||
20.10
Paraćin
Bor
1
3
|
20.10.2012 | Paraćin | 1 : 3 | Bor | |||||
20.10
Vranje
Jagodina
3
2
|
20.10.2012 | Vranje | 3 : 2 | Jagodina | |||||
20.10
Pirot
Student
1
3
|
20.10.2012 | Pirot | 1 : 3 | Student | |||||
20.10
Leskovac 98
Topličanin
3
1
|
20.10.2012 | Leskovac 98 | 3 : 1 | Topličanin |
20.10
17:00
Zaječar
Rudar
30
29
|
20.10.2012 17:00 | Zaječar | 30 : 29 | Rudar | |||||
20.10
19:30
Kolubara
Jugović Unimet
38
28
|
20.10.2012 19:30 | Kolubara | 38 : 28 | Jugović Unimet | |||||
20.10
20:30
Radnički
PKB
35
31
|
20.10.2012 20:30 | Radnički | 35 : 31 | PKB | |||||
20.10
17:30
Železničar 1949
Napredak
29
30
|
20.10.2012 17:30 | Železničar 1949 | 29 : 30 | Napredak |
20.10
19:00
Sombor
Metalac Asko Vidak
23
18
|
20.10.2012 19:00 | Sombor | 23 : 18 | Metalac Asko Vidak | |||||
20.10
20:00
Crvena Zvezda
Lavovi BP
30
28
|
20.10.2012 20:00 | Crvena Zvezda | 30 : 28 | Lavovi BP | |||||
20.10
18:00
Proleter
Nova Pazova
32
22
|
20.10.2012 18:00 | Proleter | 32 : 22 | Nova Pazova | |||||
20.10
19:00
ŽSK
Dinamo
27
31
|
20.10.2012 19:00 | ŽSK | 27 : 31 | Dinamo |
20.10
19:00
BSK Heba
Jagodina
27
21
|
20.10.2012 19:00 | BSK Heba | 27 : 21 | Jagodina | |||||
20.10
16:00
Žitorađa
Radnički 1951
28
35
|
20.10.2012 16:00 | Žitorađa | 28 : 35 | Radnički 1951 |
20.10
Mladost Palanački Kiseljak
Morava
33
38
|
20.10.2012 | Mladost Palanački Kiseljak | 33 : 38 | Morava | |||||
20.10
20:00
Smederevo
Sportski Centar Voždovac 2012
24
25
|
20.10.2012 20:00 | Smederevo | 24 : 25 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
20.10
20:00
Radnički
Novi Beograd
26
31
|
20.10.2012 20:00 | Radnički | 26 : 31 | Novi Beograd | |||||
20.10
15:30
BASK Soko
Obilić
35
31
|
20.10.2012 15:30 | BASK Soko | 35 : 31 | Obilić |
20.10
18:00
Sloga
Trepča
36
28
|
20.10.2012 18:00 | Sloga | 36 : 28 | Trepča | |||||
20.10
18:00
Novi Pazar
Župa 54
34
24
|
20.10.2012 18:00 | Novi Pazar | 34 : 24 | Župa 54 | |||||
20.10
19:00
Zlatar
Šamot 65
30
30
|
20.10.2012 19:00 | Zlatar | 30 : 30 | Šamot 65 |
20.10
16:00
Pirot
Mladost
41
23
|
20.10.2012 16:00 | Pirot | 41 : 23 | Mladost | |||||
20.10
Dubočica 54 2
Železničar 2
34
22
|
20.10.2012 | Dubočica 54 2 | 34 : 22 | Železničar 2 | |||||
20.10
Bela Palanka
Morava
30
23
|
20.10.2012 | Bela Palanka | 30 : 23 | Morava | |||||
20.10
Progres
Vranje 1957
32
51
|
20.10.2012 | Progres | 32 : 51 | Vranje 1957 | |||||
20.10
Radan
Aleksinac
36
26
|
20.10.2012 | Radan | 36 : 26 | Aleksinac | |||||
20.10
17:00
Niška Banja
Hisar
35
27
|
20.10.2012 17:00 | Niška Banja | 35 : 27 | Hisar |
20.10
20:30
Zaječar 2
Brestovac
34
20
|
20.10.2012 20:30 | Zaječar 2 | 34 : 20 | Brestovac | |||||
20.10
19:00
Bor 2
Paraćin
26
24
|
20.10.2012 19:00 | Bor 2 | 26 : 24 | Paraćin | |||||
20.10
19:00
Radnički
Knjaževac
38
26
|
20.10.2012 19:00 | Radnički | 38 : 26 | Knjaževac |
20.10
Kosmaj
Železničar
24
29
|
20.10.2012 | Kosmaj | 24 : 29 | Železničar | |||||
20.10
Ub
Čukarički
30
27
|
20.10.2012 | Ub | 30 : 27 | Čukarički | |||||
20.10
Rudar 2
Jedinstvo
32
32
|
20.10.2012 | Rudar 2 | 32 : 32 | Jedinstvo | |||||
20.10
Studentski grad
Metalac
27
22
|
20.10.2012 | Studentski grad | 27 : 22 | Metalac | |||||
20.10
Partizan 2
Kolubara 2
40
20
|
20.10.2012 | Partizan 2 | 40 : 20 | Kolubara 2 | |||||
20.10
Udarnik
Sloga
44
30
|
20.10.2012 | Udarnik | 44 : 30 | Sloga |
20.10
Banatski Karlovac
Hercegovina
26
26
|
20.10.2012 | Banatski Karlovac | 26 : 26 | Hercegovina | |||||
20.10
Hajduk
Jedinstvo (NB)
36
27
|
20.10.2012 | Hajduk | 36 : 27 | Jedinstvo (NB) | |||||
20.10
Apatin
Radnički
31
21
|
20.10.2012 | Apatin | 31 : 21 | Radnički | |||||
20.10
Dalmatinac
Potisje Pleteks
31
18
|
20.10.2012 | Dalmatinac | 31 : 18 | Potisje Pleteks | |||||
20.10
Radnički-Cement
Jabuka
33
30
|
20.10.2012 | Radnički-Cement | 33 : 30 | Jabuka | |||||
20.10
Napredak
Jedinstvo (K)
32
25
|
20.10.2012 | Napredak | 32 : 25 | Jedinstvo (K) | |||||
20.10
Ruma
Crvenka II
32
27
|
20.10.2012 | Ruma | 32 : 27 | Crvenka II |
20.10
19:30
Železnicar
Knjaz Miloš
23
30
|
20.10.2012 19:30 | Železnicar | 23 : 30 | Knjaz Miloš | |||||
20.10
19:00
Zaječar
BMS Milenijum
35
26
|
20.10.2012 19:00 | Zaječar | 35 : 26 | BMS Milenijum | |||||
20.10
19:30
Jagodina
Radnički (K)
27
14
|
20.10.2012 19:30 | Jagodina | 27 : 14 | Radnički (K) |
20.10
Voždovac
Milenium
30
35
|
20.10.2012 | Voždovac | 30 : 35 | Milenium | |||||
20.10
ORK Beograd
Metalac AD
37
22
|
20.10.2012 | ORK Beograd | 37 : 22 | Metalac AD | |||||
20.10
Metalac
Loznica grad
24
24
|
20.10.2012 | Metalac | 24 : 24 | Loznica grad | |||||
20.10
Radnički
Junior
24
23
|
20.10.2012 | Radnički | 24 : 23 | Junior | |||||
20.10
Medicinar
Knjaz Miloš 2
26
26
|
20.10.2012 | Medicinar | 26 : 26 | Knjaz Miloš 2 | |||||
20.10
Čačak
Crvena Zvezda 2
35
28
|
20.10.2012 | Čačak | 35 : 28 | Crvena Zvezda 2 |
20.10
14:30
Zaječar 2
Kučevo
24
34
|
20.10.2012 14:30 | Zaječar 2 | 24 : 34 | Kučevo |
20.10
Vojvodina
Proleter Superprotein
40
16
|
20.10.2012 | Vojvodina | 40 : 16 | Proleter Superprotein | |||||
20.10
Pančevo
Temerin
29
26
|
20.10.2012 | Pančevo | 29 : 26 | Temerin | |||||
20.10
Dolovo
Jabuka 95
30
36
|
20.10.2012 | Dolovo | 30 : 36 | Jabuka 95 | |||||
20.10
Srem
Kikinda
21
26
|
20.10.2012 | Srem | 21 : 26 | Kikinda | |||||
20.10
Radnički
Halas Jožef
30
23
|
20.10.2012 | Radnički | 30 : 23 | Halas Jožef | |||||
20.10
Mladost
Spartak
23
28
|
20.10.2012 | Mladost | 23 : 28 | Spartak |
20.10
Morava Han
Vlasotince
28
18
|
20.10.2012 | Morava Han | 28 : 18 | Vlasotince | |||||
20.10
Naisa 2
Dubočica
29
20
|
20.10.2012 | Naisa 2 | 29 : 20 | Dubočica |
20.10
Sloven
Vrbas
34
30
|
20.10.2012 | Sloven | 34 : 30 | Vrbas | |||||
20.10
Topola
Apatin
27
22
|
20.10.2012 | Topola | 27 : 22 | Apatin | |||||
20.10
Spartak
Unirea
10
0
|
20.10.2012 | Spartak | 10 : 0 | Unirea | |||||
20.10
Miletić
Želja
19
17
|
20.10.2012 | Miletić | 19 : 17 | Želja | |||||
20.10
Ravangrad
Laki
27
21
|
20.10.2012 | Ravangrad | 27 : 21 | Laki | |||||
20.10
Jadran Lider
Obilić
27
15
|
20.10.2012 | Jadran Lider | 27 : 15 | Obilić |
20.10
Singidunum
Banjica
5
11
|
20.10.2012 | Singidunum | 5 : 11 | Banjica |