Akademac
Timok
vintersport
DFL Istok: Banjica - Bor 2:2

Na jučeraÅ”njoj utakmici u Beloj Palanci na otvaranju nove sezone Druge futsal lige Istok, sastali su se novajlija u ligi KMF Banjica i KMF Bor pred oko 250 gledalaca. Viđena je dinamična i do samog kraja neizvesna utakmica. Obe ekipe su krenule sa otvorenom igrom. Prvi pogodak je viđen u 9. minutu poÅ”to je domaći vratar nepotrebno istrčao iz svog kaznenog prostora i tu greÅ”ku je iskoristio Bulatović i to je 0:1 za Bor. Domaći brzo uzvraćaju pa je u 11. minutu već 1:1. Strelac pogodka za domaće je Stoiljković. Do kraja prvog dela briljirali su oba vratara, Despotović s jedne strane i Anđelković s druge. Posebno se istakao Anđelković koji je u dva navrata zaustavio KU sa 10 metara izvedenih od strane domaćina.

Drugi deo počeo je u istom ritmu. Pogodaka nije bilo do 34. minuta. Posle izvedenog brzog slobodnog udarca domaći nisu dobro postavili odbranu pa se Đenadić M. naj bolje snaÅ”ao iĀ  to je 1:2. Tada su domaći krenuli na sve ili niÅ”ta. Krenuli su da igraju igrač vratar. To se isplatilo, pa je Pejčić u 39. minutu izjednačio rezultat na 2:2. Na kraju nereÅ”en rezultat i oba trenera Todorović i Popović mogu biti zadovoljni rezultatom i prikazanom igrom na početku sezone. Ā

KMF Banjica: Despotović, Sokolović N. , Pejčić, Stoiljković, Sokolović S. , Ilić, Marković, Stojadinović, Anđelković, Veljković i Mitić.

KMF Bor: Anđelković, Stanković, Zlatković, Stefanović, Đenadić M. , Spasevski, Todorović, Bulatović, Veljković, Đenadić D. i Panić.

Sudije: Ristić S. i Veljković D. (Pirot). PrekrÅ”aji: (7*5) i (5*4).