Jedinstvo 1945
Zadrugar
Sloga 1940 (BB)
Valjevci poklekli u Novoj Varoši

Pred početak utakmice znalo se da Radnički ne može nastupiti u najboljem sastavu, zbog kartona ili zbog obaveza koje su  igrači imali van kluba. U Novu Varoš Radnički je došao potpuno podmlađen sa omladincima, koji su ušli u baraž za najkvalitetniju ligu u Srbiji. Meč su otvorili ozbiljni napadi domaćina, kome je pobeda bila preko potrebna da bi se odvojio bar malo od zone ispadanja. Zlatar dolazi do prednosti u 30. minutu. Radnički se nije predavao do kraja poluvremena. U 42. minutu mlađani Ognjen Pantić postiže pogodak za Radnički i samim time nagoveštava zanimljivu igru i neizvesnost do kraja susreta. Radnički je postigao još jedan gol u 45. minutu, ali pomoćni sudija je podigao zastavicu. Fudbaleri Radničkog na odmor idu nerešenim rezultatom.

Na samom startu drugog poluvremena, sudija dosuđuje penal za ekipu Zlatara iz koga domaćini dolaze do prednosti od 2:1. U 55. minutu sudija opet dosuđuje penal za Zlatar koji možda nije ni postojao. Domaćini potom stižu do velike prednosti do 3:1. Radnički nije klonuo duhom i u par navrata dobro je pripretio domaćinu. Upornost i želja za golom se isplatila, Nikola Blagojević u 62. minutu postiže lep pogodak za Radnički i smanjuje prednost domaćina na 3:2. U nastavku obe ekipe su imale prilike, ali nisu uspele da ih lepo realizuju. Tako da je do kraja utakmice rezultat ostao 3:2 za ekipu iz Nove Varoši.

Zlatar Nova Varoš - Radnički 3:2 (1:1)

U sledećem kolu Radnički dočekuje na svom stadionu ekupu iz Mionice. Meč se igra u sredu 25.05 sa početkom u 17 časova.

Fudbal Fudbal Zona Drina Zlatar Radnički (V)