Neprepoznatljivi na stadionu "Čika Dača"
15.05.2016 fkindjija.com

Onog čega su se najviše i pribojavali u inđijskom prvoligašu se danas nažalost po njih pretvorilo u surovu stvarnost. Desetkovani tim Inđije položio je oružje protiv najslabijeg prvoligaškog sastava kragujevačkog Radničkog. Poraz od 2:0 mora da peče sve u taboru zeleno belih koji su bili akteri ovog susreta, iako su u polju oni bili ti koji su imali veći posed lopte. Međutim ta igra "tika taka" u ovom slučaju je dva puta kažnjena i planirani bodovi su otišli u nepovrat.

Domaćin je stigao do gola iz penala koji je po sudiji Ivanu Stamenkoviću skrivio mladi Milan Srbijanac. Siguran sa bele tačke je bio, Lazar Popović u 26.minutu. Sa rezultatom, 1:0 je i završen prvi deo meča.

U drugom delu igre prikazan je sličan razvoj događaja, a domaćin je brzom akcijom svog tima, u prazan prostor izbacio Dejana Miljuša koji je prizemnim šutem u malu mrežicu primorao Kneževića da po drugi put vadi loptu iz svog gola. Bio je to 68.minut i već tada je bilo jasno da Kragujevčani beleže tek drugu prvenstvenu pobedu u ovoj sezoni.

Kragujevac, stadion "Čika Dača", gledalaca oko 200. Sudija: Ivan Stamenković iz Beograda, pomoćnici: Miodrag Zdravković iz Ražnja i Miloš Marković iz Blaca. Četvrti sudija: Dejan Gligorijević iz Beograda. Delegat: Rade Popović iz Čačka. Strelci: Popović 26' i Miljuš 68' - Radnički 1923. Žuti kartoni: Vujasin 64' i Jovanović 67' - Inđija.

Radnički 1923 - Inđija 2:0

Radnički 1923: Kostić, Živanović, Milojević (Lukić 84'), Popović, Petrović, Vidović, Nikolić, Aleksić, Miljuš (Ilić 89'), Nedeljković (Vilotijević 72'), Stević. Trener: Radovan Radaković.

Inđija: Knežević, Kostić, Vico, Bosančić, Jović, Nikolić, Todić (Đokić 78'), Jovanović, Srbijanac (Knežević 46), Vujasin, Georgijević. Trener: Predrag Marić.