01.11
14:00
Moravac Orion
Sinđelić
1
0
|
01.11.2015 14:00 | Moravac Orion | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
01.11
14:00
Temnić 1924
Dunav
1
0
|
01.11.2015 14:00 | Temnić 1924 | 1 : 0 | Dunav |
01.11
13:30
Senta
TSC
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Senta | 2 : 1 | TSC |
01.11
13:30
Budućnost
Crvena zvezda
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Budućnost | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
01.11
13:30
Brodarac 1947
Radnički (NB)
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Brodarac 1947 | 1 : 2 | Radnički (NB) | |||||
01.11
11:00
Dorćol
Stepojevac Vaga
3
1
|
01.11.2015 11:00 | Dorćol | 3 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
01.11
13:30
Turbina
GSP Polet
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Turbina | 3 : 0 | GSP Polet | |||||
01.11
13:30
Srem
Radnički (O)
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Srem | 1 : 2 | Radnički (O) |
01.11
13:30
Zvižd
Sloga (P)
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Zvižd | 1 : 1 | Sloga (P) |
01.11
14:00
Bošnjane
Rembas
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Bošnjane | 2 : 1 | Rembas | |||||
01.11
14:00
Morava
FUD
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Morava | 2 : 0 | FUD | |||||
01.11
14:00
Župa
SFS Borac
0
0
|
01.11.2015 14:00 | Župa | 0 : 0 | SFS Borac | |||||
01.11
14:00
Poljoprivrednik
Žitorađa
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Poljoprivrednik | 2 : 0 | Žitorađa | |||||
01.11
14:00
Sloga (Ć)
Jedinstvo (M)
0
0
|
01.11.2015 14:00 | Sloga (Ć) | 0 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
01.11
14:00
Levač
Kopaonik
1
0
|
01.11.2015 14:00 | Levač | 1 : 0 | Kopaonik | |||||
01.11
14:00
Juhor
Kosanica
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Juhor | 2 : 1 | Kosanica |
01.11
14:00
Šarbanovac
Rudar Alpos
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Šarbanovac | 3 : 0 | Rudar Alpos | |||||
01.11
14:00
Moravica
Kablovi
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Moravica | 2 : 1 | Kablovi | |||||
01.11
14:00
Zaplanjac
Rudar (P)
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Zaplanjac | 3 : 0 | Rudar (P) |
01.11
11:00
Jedinstvo (P)
Budućnost (O)
1
2
|
01.11.2015 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 2 | Budućnost (O) | |||||
01.11
14:00
Vlasina
Lužnica
1
0
|
01.11.2015 14:00 | Vlasina | 1 : 0 | Lužnica | |||||
01.11
14:00
Mladost (M)
Jablanica
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Mladost (M) | 2 : 0 | Jablanica |
01.11
13:30
ŽAK
Budućnost
1
0
|
01.11.2015 13:30 | ŽAK | 1 : 0 | Budućnost | |||||
01.11
13:30
Slavia
Kozara
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Slavia | 1 : 1 | Kozara |
01.11
13:00
Tekstilac
Bečej 1918
0
2
|
01.11.2015 13:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Bečej 1918 | |||||
01.11
13:00
Mladost (T)
OFK Mladost APA
1
2
|
01.11.2015 13:00 | Mladost (T) | 1 : 2 | OFK Mladost APA | |||||
01.11
13:00
Bačka (P)
ŽAK
4
1
|
01.11.2015 13:00 | Bačka (P) | 4 : 1 | ŽAK | |||||
01.11
10:00
Subotica
Polet (S)
3
0
|
01.11.2015 10:00 | Subotica | 3 : 0 | Polet (S) | |||||
01.11
13:00
Tisa (A)
Srbobran
2
0
|
01.11.2015 13:00 | Tisa (A) | 2 : 0 | Srbobran |
01.11
13:30
Budućnost (SN)
Mladost (BJ)
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Budućnost (SN) | 3 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
01.11
13:30
Kupinovo
ŽSK
0
1
|
01.11.2015 13:30 | Kupinovo | 0 : 1 | ŽSK | |||||
01.11
13:30
LSK Laćarak
Jugović
1
0
|
01.11.2015 13:30 | LSK Laćarak | 1 : 0 | Jugović | |||||
01.11
13:30
Hajduk (B)
Budućnost (G)
0
2
|
01.11.2015 13:30 | Hajduk (B) | 0 : 2 | Budućnost (G) |
01.11
13:30
Torlak
Grafičar
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Torlak | 1 : 1 | Grafičar | |||||
01.11
13:30
Sremčica
PKB
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Sremčica | 1 : 0 | PKB | |||||
01.11
13:30
Lepušnica
Jedinstvo
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Lepušnica | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.11
13:30
Zvezdara
Borac
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Zvezdara | 1 : 1 | Borac | |||||
01.11
13:30
Hajduk
Vrčin
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Hajduk | 1 : 2 | Vrčin |
01.11
13:30
Napredak
Sloga
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Napredak | 1 : 0 | Sloga | |||||
01.11
13:30
Omladinac
Proleter
0
3
|
01.11.2015 13:30 | Omladinac | 0 : 3 | Proleter | |||||
01.11
13:30
RSK
Rudar
1
0
|
01.11.2015 13:30 | RSK | 1 : 0 | Rudar | |||||
01.11
13:30
Basarac
Homoljac
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Basarac | 3 : 0 | Homoljac |
01.11
13:30
Zlatar
Zadrugar
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Zlatar | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
01.11
13:30
Ribnica
Radnički (V)
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Ribnica | 2 : 1 | Radnički (V) | |||||
01.11
13:30
Polimlje
Rađevac
2
2
|
01.11.2015 13:30 | Polimlje | 2 : 2 | Rađevac | |||||
01.11
13:30
Sloga (S)
Provo
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Sloga (S) | 0 : 0 | Provo | |||||
01.11
13:30
Zlatibor
Brezovica
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Zlatibor | 2 : 0 | Brezovica | |||||
01.11
13:30
Radnički Stobex
Budućnost
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Radnički Stobex | 1 : 1 | Budućnost |
01.11
13:30
Slavija (K)
Trepča
2
2
|
01.11.2015 13:30 | Slavija (K) | 2 : 2 | Trepča | |||||
01.11
13:30
Bane
Takovo
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Bane | 2 : 0 | Takovo | |||||
01.11
13:30
Polet (T)
Ovčar
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Polet (T) | 0 : 0 | Ovčar | |||||
01.11
13:30
Braća Vuković
Orlovac
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Braća Vuković | 3 : 0 | Orlovac | |||||
01.11
13:30
Arsenal
Tutin
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Arsenal | 1 : 1 | Tutin |
01.11
13:30
Partizan
Napredak (Z)
1
3
|
01.11.2015 13:30 | Partizan | 1 : 3 | Napredak (Z) | |||||
01.11
13:30
Bratstvo
Mladi radnik
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
01.11
13:30
Sloga
OFK Tekstilac
1
5
|
01.11.2015 13:30 | Sloga | 1 : 5 | OFK Tekstilac | |||||
01.11
13:30
Napredak (D)
Dragocvet
4
1
|
01.11.2015 13:30 | Napredak (D) | 4 : 1 | Dragocvet | |||||
01.11
13:30
OFK Bratstvo
Mladost (K)
6
1
|
01.11.2015 13:30 | OFK Bratstvo | 6 : 1 | Mladost (K) | |||||
01.11
13:30
BSK
Budućnost
1
2
|
01.11.2015 13:30 | BSK | 1 : 2 | Budućnost | |||||
01.11
13:30
Mladost (J)
OFK Batinac
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Mladost (J) | 0 : 0 | OFK Batinac |
01.11
13:30
Sloga
Čitluk
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Sloga | 3 : 0 | Čitluk | |||||
01.11
13:30
Vinogradar
Gradina
6
4
|
01.11.2015 13:30 | Vinogradar | 6 : 4 | Gradina | |||||
01.11
13:30
Mačkovac
Mladi radnik
0
4
|
01.11.2015 13:30 | Mačkovac | 0 : 4 | Mladi radnik | |||||
01.11
13:30
Mladost
Ribnik
2
2
|
01.11.2015 13:30 | Mladost | 2 : 2 | Ribnik | |||||
01.11
13:30
Parunovac
Šanac
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Parunovac | 0 : 0 | Šanac | |||||
01.11
13:30
Jastrebac
Trajal
6
1
|
01.11.2015 13:30 | Jastrebac | 6 : 1 | Trajal | |||||
01.11
13:30
Gornji Stepoš
13. April
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Gornji Stepoš | 0 : 0 | 13. April |
01.11
14:00
Mladost 1982
Svetlost
0
0
|
01.11.2015 14:00 | Mladost 1982 | 0 : 0 | Svetlost | |||||
01.11
14:00
Dobrič
Dunđerski
2
2
|
01.11.2015 14:00 | Dobrič | 2 : 2 | Dunđerski | |||||
01.11
14:00
Partizanski put
NS Tatko
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Partizanski put | 3 : 0 | NS Tatko | |||||
01.11
14:00
Borac
Omladinac
4
1
|
01.11.2015 14:00 | Borac | 4 : 1 | Omladinac | |||||
01.11
14:00
Real
Kosovac
1
5
|
01.11.2015 14:00 | Real | 1 : 5 | Kosovac | |||||
01.11
14:00
Kaćuša
Jug Bogdan
5
0
|
01.11.2015 14:00 | Kaćuša | 5 : 0 | Jug Bogdan |
01.11
14:00
Doljevac
Palilula
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Doljevac | 2 : 1 | Palilula | |||||
01.11
14:00
Mladost (Batuš.)
Koprijan 1975
1
0
|
01.11.2015 14:00 | Mladost (Batuš.) | 1 : 0 | Koprijan 1975 | |||||
01.11
14:00
Radnički 1924
Orljane
1
3
|
01.11.2015 14:00 | Radnički 1924 | 1 : 3 | Orljane | |||||
01.11
14:00
Jedinstvo (B)
Mladost 1976 (Bilj.)
3
4
|
01.11.2015 14:00 | Jedinstvo (B) | 3 : 4 | Mladost 1976 (Bilj.) | |||||
01.11
14:00
Naša krila 1936
Radnički 1947 (Č)
6
1
|
01.11.2015 14:00 | Naša krila 1936 | 6 : 1 | Radnički 1947 (Č) |
01.11
14:00
Branik
Nemetali
6
1
|
01.11.2015 14:00 | Branik | 6 : 1 | Nemetali | |||||
01.11
14:00
Slatina
Sloga
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Slatina | 3 : 0 | Sloga | |||||
01.11
14:00
Blizna
Rudna Glava
0
3
|
01.11.2015 14:00 | Blizna | 0 : 3 | Rudna Glava | |||||
01.11
14:00
Krivelj
Radnički
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Krivelj | 3 : 0 | Radnički | |||||
01.11
14:00
Deli Jovan
Majdanpek
2
3
|
01.11.2015 14:00 | Deli Jovan | 2 : 3 | Majdanpek | |||||
01.11
11:00
Ključ
Polom
3
0
|
01.11.2015 11:00 | Ključ | 3 : 0 | Polom |
01.11
14:00
Svrljiška Topla
Rudar
0
0
|
01.11.2015 14:00 | Svrljiška Topla | 0 : 0 | Rudar | |||||
01.11
14:00
Trebič
Mladost (S)
7
1
|
01.11.2015 14:00 | Trebič | 7 : 1 | Mladost (S) | |||||
01.11
14:00
OFK Knjaz
Midžor
1
1
|
01.11.2015 14:00 | OFK Knjaz | 1 : 1 | Midžor | |||||
01.11
14:00
Omladinac
Grlište
1
1
|
01.11.2015 14:00 | Omladinac | 1 : 1 | Grlište | |||||
01.11
14:00
Malinik
Osnić
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Malinik | 2 : 0 | Osnić |
01.11
14:00
Zadrugar
Jedinstvo
1
3
|
01.11.2015 14:00 | Zadrugar | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
01.11
14:00
Gnjilan
Mladost
4
1
|
01.11.2015 14:00 | Gnjilan | 4 : 1 | Mladost | |||||
01.11
14:00
Željuša
Napredak
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Željuša | 2 : 0 | Napredak |
01.11
13:30
Levosoje
Corrotica
2
5
|
01.11.2015 13:30 | Levosoje | 2 : 5 | Corrotica | |||||
01.11
13:30
Čelik
Vihor
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Čelik | 2 : 0 | Vihor | |||||
01.11
13:30
Mladost (B)
Levosoje Talenat
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | Levosoje Talenat | |||||
01.11
13:30
Bukuroca
Pčinja
2
3
|
01.11.2015 13:30 | Bukuroca | 2 : 3 | Pčinja | |||||
01.11
13:30
Trešnjevka
OFK Alakince
2
4
|
01.11.2015 13:30 | Trešnjevka | 2 : 4 | OFK Alakince | |||||
01.11
13:30
Lugina
Mladost (S)
6
0
|
01.11.2015 13:30 | Lugina | 6 : 0 | Mladost (S) |
01.11
13:30
Sloga (L)
Kumarevo
5
2
|
01.11.2015 13:30 | Sloga (L) | 5 : 2 | Kumarevo | |||||
01.11
13:30
Zloćudovo
Umac
3
2
|
01.11.2015 13:30 | Zloćudovo | 3 : 2 | Umac | |||||
01.11
13:30
Sloboda D.B
Čekmin
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Sloboda D.B | 1 : 2 | Čekmin | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo GS
Vučje
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Jedinstvo GS | 2 : 1 | Vučje | |||||
01.11
13:30
Mladi Borac
Šumadija
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Mladi Borac | 2 : 1 | Šumadija | |||||
01.11
13:30
Progres
Plantaža
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Progres | 2 : 0 | Plantaža | |||||
01.11
13:30
Mladost V
Omladinac
2
5
|
01.11.2015 13:30 | Mladost V | 2 : 5 | Omladinac | |||||
01.11
13:30
Železničar
Brza
4
2
|
01.11.2015 13:30 | Železničar | 4 : 2 | Brza |
01.11
14:00
Radnički
Mladost
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Radnički | 3 : 0 | Mladost | |||||
01.11
14:00
Vrtište
OFK Niš
1
2
|
01.11.2015 14:00 | Vrtište | 1 : 2 | OFK Niš | |||||
01.11
11:00
Crvena zastava
Palilulac
0
1
|
01.11.2015 11:00 | Crvena zastava | 0 : 1 | Palilulac | |||||
01.11
14:00
Sloboda
Proleter
2
2
|
01.11.2015 14:00 | Sloboda | 2 : 2 | Proleter | |||||
01.11
14:00
Rudar
Mramor
0
3
|
01.11.2015 14:00 | Rudar | 0 : 3 | Mramor | |||||
01.11
14:00
Jedinstvo (GM)
Morava
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Jedinstvo (GM) | 2 : 0 | Morava | |||||
01.11
11:00
Vulkan
Brzi Brod
2
3
|
01.11.2015 11:00 | Vulkan | 2 : 3 | Brzi Brod |
01.11
14:00
Vladimirovac
Vojvodina
0
3
|
01.11.2015 14:00 | Vladimirovac | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
01.11
14:00
Vulturul
Borac (S)
0
0
|
01.11.2015 14:00 | Vulturul | 0 : 0 | Borac (S) | |||||
01.11
14:00
Crvena zvezda
Partizan (G)
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Partizan (G) | |||||
01.11
14:00
Sloga (BNS)
Jugoslavija
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Sloga (BNS) | 2 : 1 | Jugoslavija | |||||
01.11
14:00
Budućnost (A)
Jedinstvo Stević
4
1
|
01.11.2015 14:00 | Budućnost (A) | 4 : 1 | Jedinstvo Stević |
01.11
13:30
Terekveš
Graničar (G)
4
0
|
01.11.2015 13:30 | Terekveš | 4 : 0 | Graničar (G) | |||||
01.11
13:30
Hajduk
Polet
2
2
|
01.11.2015 13:30 | Hajduk | 2 : 2 | Polet | |||||
01.11
13:30
Rusin
OFK Šikara
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Rusin | 1 : 0 | OFK Šikara | |||||
01.11
13:30
Omladinac (B)
Radnički 1918
5
1
|
01.11.2015 13:30 | Omladinac (B) | 5 : 1 | Radnički 1918 | |||||
01.11
13:30
Kordun
Borac
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Kordun | 2 : 1 | Borac | |||||
01.11
13:30
BSK
Kula
2
2
|
01.11.2015 13:30 | BSK | 2 : 2 | Kula |
01.11
13:00
Proleter
Njegoš
3
4
|
01.11.2015 13:00 | Proleter | 3 : 4 | Njegoš | |||||
01.11
13:00
Eđšeg
Bajša
1
3
|
01.11.2015 13:00 | Eđšeg | 1 : 3 | Bajša | |||||
01.11
13:00
Sloga
Vinogradar
0
3
|
01.11.2015 13:00 | Sloga | 0 : 3 | Vinogradar |
01.11
13:30
Hajduk 1925 Podunavac
1. Maj Ruma
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Hajduk 1925 Podunavac | 0 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
01.11
13:30
Hajduk (D)
OFK Brestač
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Hajduk (D) | 2 : 1 | OFK Brestač | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo (M)
Donji Petrovci
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 1 | Donji Petrovci | |||||
01.11
13:30
Napredak (P)
Graničar 1924
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Napredak (P) | 2 : 0 | Graničar 1924 |
01.11
14:00
Jedinstvo
Miletić
5
0
|
01.11.2015 14:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Miletić | |||||
01.11
14:00
Stari Grad
Kulpin
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Stari Grad | 2 : 1 | Kulpin | |||||
01.11
14:00
Titel
Krila Krajine
1
3
|
01.11.2015 14:00 | Titel | 1 : 3 | Krila Krajine | |||||
01.11
14:00
Mladost
Budućnost
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Budućnost | |||||
01.11
14:00
Sutjeska
Hajduk
2
5
|
01.11.2015 14:00 | Sutjeska | 2 : 5 | Hajduk |
01.11
13:30
Susek
TSK
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Susek | 3 : 1 | TSK | |||||
01.11
13:30
Index
Fruškogorski partizan
4
0
|
01.11.2015 13:30 | Index | 4 : 0 | Fruškogorski partizan |
01.11
13:30
OFK Borac
Mladost (B)
0
2
|
01.11.2015 13:30 | OFK Borac | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
01.11
13:30
Polet
Radnički
3
2
|
01.11.2015 13:30 | Polet | 3 : 2 | Radnički | |||||
01.11
13:30
Budućnost
Borac
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Budućnost | 0 : 0 | Borac |
01.11
13:30
Sindjelić 2012
Borac
4
0
|
01.11.2015 13:30 | Sindjelić 2012 | 4 : 0 | Borac | |||||
01.11
13:30
Banja
Milutinac
1
5
|
01.11.2015 13:30 | Banja | 1 : 5 | Milutinac | |||||
01.11
13:30
Komgrap
Zmaj 1953
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Komgrap | 2 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
01.11
13:30
Dunav
Pionir
9
1
|
01.11.2015 13:30 | Dunav | 9 : 1 | Pionir | |||||
01.11
13:30
PKB Kovilovo
13. maj
2
2
|
01.11.2015 13:30 | PKB Kovilovo | 2 : 2 | 13. maj |
01.11
13:30
OFK Leštane
Boleč
3
1
|
01.11.2015 13:30 | OFK Leštane | 3 : 1 | Boleč | |||||
01.11
13:30
Ropočevo
Pudarci
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Ropočevo | 3 : 1 | Pudarci | |||||
01.11
13:30
Dunavac
Avala 1939
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Dunavac | 0 : 0 | Avala 1939 | |||||
01.11
13:30
Kosmaj
Vinča
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Kosmaj | 1 : 1 | Vinča |
01.11
Omladinac
7. Juli
0
1
|
01.11.2015 | Omladinac | 0 : 1 | 7. Juli | |||||
01.11
Budućnost
Sloga
2
1
|
01.11.2015 | Budućnost | 2 : 1 | Sloga | |||||
01.11
Šumadija
Sloboda
1
1
|
01.11.2015 | Šumadija | 1 : 1 | Sloboda | |||||
01.11
Pobeda
Osipaonica
2
0
|
01.11.2015 | Pobeda | 2 : 0 | Osipaonica | |||||
01.11
Mladi radnik
Železničar
5
0
|
01.11.2015 | Mladi radnik | 5 : 0 | Železničar | |||||
01.11
Bresje Superior
Udarnik
1
0
|
01.11.2015 | Bresje Superior | 1 : 0 | Udarnik | |||||
01.11
SASK
Borac (R)
1
3
|
01.11.2015 | SASK | 1 : 3 | Borac (R) |
01.11
13:30
Makce
Sloga (Ć)
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Makce | 2 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
01.11
13:30
Napredak
Dizel
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Napredak | 1 : 0 | Dizel | |||||
01.11
13:30
Mlava
Železničar
6
1
|
01.11.2015 13:30 | Mlava | 6 : 1 | Železničar | |||||
01.11
13:30
Budućnost
Krilaš
0
1
|
01.11.2015 13:30 | Budućnost | 0 : 1 | Krilaš | |||||
01.11
13:30
Borac
Mladost
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Borac | 2 : 1 | Mladost | |||||
01.11
13:30
Rudar
Sloga (B)
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Rudar | 1 : 0 | Sloga (B) | |||||
01.11
13:30
Petar Dobrnjac
Integral
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Petar Dobrnjac | 3 : 0 | Integral |
01.11
13:30
Aranđelovac
Prvi srpski ustanak
5
1
|
01.11.2015 13:30 | Aranđelovac | 5 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
01.11
13:30
Vitlina-Bokanja
Karađorđe
4
3
|
01.11.2015 13:30 | Vitlina-Bokanja | 4 : 3 | Karađorđe | |||||
01.11
13:30
Vinča
Šatornja
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Vinča | 3 : 1 | Šatornja | |||||
01.11
13:30
Lepenica
Šumadija
0
3
|
01.11.2015 13:30 | Lepenica | 0 : 3 | Šumadija | |||||
01.11
13:30
BSK
Šumadinac
1
0
|
01.11.2015 13:30 | BSK | 1 : 0 | Šumadinac | |||||
01.11
13:30
Junkovac
Trnava
3
2
|
01.11.2015 13:30 | Junkovac | 3 : 2 | Trnava | |||||
01.11
13:30
Borac
Banja
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Borac | 3 : 1 | Banja | |||||
01.11
13:30
ŽSK
Pobeda
2
0
|
01.11.2015 13:30 | ŽSK | 2 : 0 | Pobeda |
01.11
13:30
Prvi partizan
Ariljska rampa
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Prvi partizan | 1 : 0 | Ariljska rampa | |||||
01.11
13:30
Napredak
Jedinstvo
2
2
|
01.11.2015 13:30 | Napredak | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
01.11
13:30
Polet
Savinac
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Polet | 0 : 0 | Savinac | |||||
01.11
13:30
Sevojno
Železničar
4
2
|
01.11.2015 13:30 | Sevojno | 4 : 2 | Železničar | |||||
01.11
13:30
Višesava
Čajetina
0
1
|
01.11.2015 13:30 | Višesava | 0 : 1 | Čajetina |
01.11
13:30
Drina
Antimon
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Drina | 3 : 0 | Antimon | |||||
01.11
13:30
Borac (L)
Jedinstvo (Š)
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Borac (L) | 2 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo (Z)
Jadar
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Jedinstvo (Z) | 2 : 0 | Jadar | |||||
01.11
13:30
Podrinje
Mladost (P)
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Podrinje | 3 : 1 | Mladost (P) | |||||
01.11
13:30
Borac (V)
Radnički Šabački
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Borac (V) | 2 : 1 | Radnički Šabački | |||||
01.11
13:30
Hajduk Stanko
BMR Petlovača
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Hajduk Stanko | 3 : 0 | BMR Petlovača |
01.11
14:00
Kačer
Polet
4
0
|
01.11.2015 14:00 | Kačer | 4 : 0 | Polet |
01.11
14:00
Vodojaža
Pobeda
3
1
|
01.11.2015 14:00 | Vodojaža | 3 : 1 | Pobeda | |||||
01.11
14:00
Srbija
Sloga (D)
0
0
|
01.11.2015 14:00 | Srbija | 0 : 0 | Sloga (D) | |||||
01.11
14:00
Šumadinac
Vinogradi DB
1
3
|
01.11.2015 14:00 | Šumadinac | 1 : 3 | Vinogradi DB | |||||
01.11
14:00
Sušica
Mladost
3
1
|
01.11.2015 14:00 | Sušica | 3 : 1 | Mladost | |||||
01.11
14:00
Partizan
Ćava
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Partizan | 3 : 0 | Ćava | |||||
01.11
14:00
Budućnost
Sloboda
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Budućnost | 3 : 0 | Sloboda | |||||
01.11
14:00
Jedinstvo
Borac
2
2
|
01.11.2015 14:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Borac |
01.11
14:00
Real
Borac
3
2
|
01.11.2015 14:00 | Real | 3 : 2 | Borac | |||||
01.11
14:00
Stubal
Ibar
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Stubal | 2 : 0 | Ibar | |||||
01.11
14:00
Granit
Goč
2
2
|
01.11.2015 14:00 | Granit | 2 : 2 | Goč | |||||
01.11
14:00
Polet
OFK Ras
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Polet | 2 : 1 | OFK Ras | |||||
01.11
14:00
Gruža
Rudar
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Gruža | 2 : 1 | Rudar | |||||
01.11
14:00
Mataruge
Radnik
4
3
|
01.11.2015 14:00 | Mataruge | 4 : 3 | Radnik | |||||
01.11
14:00
Ribnica
Pazar Juniors 2011
1
3
|
01.11.2015 14:00 | Ribnica | 1 : 3 | Pazar Juniors 2011 |
01.11
Radnički
Sitnica
7
0
|
01.11.2015 | Radnički | 7 : 0 | Sitnica | |||||
01.11
Brezovica
Čaglavica
2
2
|
01.11.2015 | Brezovica | 2 : 2 | Čaglavica |
01.11
13:30
Polet
Mladost (S)
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Polet | 3 : 1 | Mladost (S) | |||||
01.11
13:30
Napredak (Sv)
Rudar (P)
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Napredak (Sv) | 1 : 2 | Rudar (P) | |||||
01.11
13:30
Šumadija
Moravac
4
1
|
01.11.2015 13:30 | Šumadija | 4 : 1 | Moravac | |||||
01.11
13:30
Javor
Rudar (SR)
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Javor | 2 : 0 | Rudar (SR) | |||||
01.11
13:30
Napredak Stubica
Omladinac
3
7
|
01.11.2015 13:30 | Napredak Stubica | 3 : 7 | Omladinac | |||||
01.11
13:30
Istok 63
Rudar Stenjevac
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Istok 63 | 2 : 0 | Rudar Stenjevac | |||||
01.11
13:30
Omladinski
Supska
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Omladinski | 2 : 0 | Supska |
01.11
13:30
Budućnost
Crni Vrh
2
4
|
01.11.2015 13:30 | Budućnost | 2 : 4 | Crni Vrh | |||||
01.11
13:30
Morava
Kolare
0
2
|
01.11.2015 13:30 | Morava | 0 : 2 | Kolare | |||||
01.11
13:30
Mladost (D)
Blagotin
4
0
|
01.11.2015 13:30 | Mladost (D) | 4 : 0 | Blagotin | |||||
01.11
13:30
Juhor
Osaonica
5
1
|
01.11.2015 13:30 | Juhor | 5 : 1 | Osaonica | |||||
01.11
13:30
Šumadinac
Kupinovac
10
5
|
01.11.2015 13:30 | Šumadinac | 10 : 5 | Kupinovac | |||||
01.11
13:30
Mladost (G)
Napredak (SL)
4
1
|
01.11.2015 13:30 | Mladost (G) | 4 : 1 | Napredak (SL) |
01.11
13:30
OFK Gnjila
Mladost
4
0
|
01.11.2015 13:30 | OFK Gnjila | 4 : 0 | Mladost | |||||
01.11
13:30
Rubin (DS)
Trudbenik
6
1
|
01.11.2015 13:30 | Rubin (DS) | 6 : 1 | Trudbenik | |||||
01.11
13:30
14. Oktobar
Rubin (Z)
1
1
|
01.11.2015 13:30 | 14. Oktobar | 1 : 1 | Rubin (Z) | |||||
01.11
13:30
Polet 57
Sloga
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Polet 57 | 1 : 2 | Sloga |
01.11
13:30
Kapidžija
Čarapan
3
3
|
01.11.2015 13:30 | Kapidžija | 3 : 3 | Čarapan | |||||
01.11
13:30
Rasina
Jedinstvo 1936
4
1
|
01.11.2015 13:30 | Rasina | 4 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
01.11
13:30
Žabare
Borac
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Žabare | 2 : 0 | Borac | |||||
01.11
13:30
Dvorane
Sebečevac
1
7
|
01.11.2015 13:30 | Dvorane | 1 : 7 | Sebečevac | |||||
01.11
13:30
Budućnost
Sokolovi
7
0
|
01.11.2015 13:30 | Budućnost | 7 : 0 | Sokolovi | |||||
01.11
13:30
Bukovica
Sloga
1
3
|
01.11.2015 13:30 | Bukovica | 1 : 3 | Sloga | |||||
01.11
13:30
BSK
Kupci
2
1
|
01.11.2015 13:30 | BSK | 2 : 1 | Kupci |
01.11
14:00
Tempo
Jastrebac (T)
4
0
|
01.11.2015 14:00 | Tempo | 4 : 0 | Jastrebac (T) | |||||
01.11
11:00
Borac
OFK Draževac
2
3
|
01.11.2015 11:00 | Borac | 2 : 3 | OFK Draževac | |||||
01.11
14:00
Vukašinovac
Feniks 2012
1
1
|
01.11.2015 14:00 | Vukašinovac | 1 : 1 | Feniks 2012 | |||||
01.11
11:00
OFK Sloga
Jedinstvo GVD
0
5
|
01.11.2015 11:00 | OFK Sloga | 0 : 5 | Jedinstvo GVD |
01.11
15:00
Marina Kutina
Pobeda
2
0
|
01.11.2015 15:00 | Marina Kutina | 2 : 0 | Pobeda | |||||
01.11
15:00
Moravac (ZT)
4. Juli
2
0
|
01.11.2015 15:00 | Moravac (ZT) | 2 : 0 | 4. Juli | |||||
01.11
15:00
Knežica
Grkinja
5
0
|
01.11.2015 15:00 | Knežica | 5 : 0 | Grkinja |
01.11
14:00
Pontes
Napredak
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Pontes | 2 : 1 | Napredak | |||||
01.11
14:00
Milutinovac
Lokomotiva
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Milutinovac | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
01.11
14:00
Egeta
Velika Vrbica
6
3
|
01.11.2015 14:00 | Egeta | 6 : 3 | Velika Vrbica | |||||
01.11
14:00
Koča Andjelković
Omladinac
1
2
|
01.11.2015 14:00 | Koča Andjelković | 1 : 2 | Omladinac | |||||
01.11
14:00
Kladušnica
Mala Vrbica
1
2
|
01.11.2015 14:00 | Kladušnica | 1 : 2 | Mala Vrbica | |||||
01.11
14:00
Rtkovo
Lovćen
0
2
|
01.11.2015 14:00 | Rtkovo | 0 : 2 | Lovćen |
01.11
14:00
Polet 1959
Šljivar
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Polet 1959 | 2 : 1 | Šljivar |
01.11
14:00
Pobeda
Rongo Siti
2
2
|
01.11.2015 14:00 | Pobeda | 2 : 2 | Rongo Siti | |||||
01.11
14:00
Lokomotiva
Temac
3
1
|
01.11.2015 14:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Temac | |||||
01.11
14:00
Jerma
Veliki Suvodol
4
0
|
01.11.2015 14:00 | Jerma | 4 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
01.11
14:00
Sloga
Mladost
6
3
|
01.11.2015 14:00 | Sloga | 6 : 3 | Mladost |
01.11
13:30
Moravac
OFK Morava
1
5
|
01.11.2015 13:30 | Moravac | 1 : 5 | OFK Morava | |||||
01.11
13:30
Gradac
OFK Bobište
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Gradac | 3 : 1 | OFK Bobište | |||||
01.11
13:30
Marjan MB
Real
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Marjan MB | 2 : 0 | Real | |||||
01.11
13:30
Napredak
Navalin
4
0
|
01.11.2015 13:30 | Napredak | 4 : 0 | Navalin | |||||
01.11
13:30
Mladost (B)
Mladost (DL)
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Mladost (B) | 2 : 0 | Mladost (DL) | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo (G)
Sušica 2012
4
2
|
01.11.2015 13:30 | Jedinstvo (G) | 4 : 2 | Sušica 2012 | |||||
01.11
11:00
Lemind 1953
Morava
5
1
|
01.11.2015 11:00 | Lemind 1953 | 5 : 1 | Morava | |||||
01.11
13:30
BSK
Jedinstvo (Š)
1
1
|
01.11.2015 13:30 | BSK | 1 : 1 | Jedinstvo (Š) |
01.11
14:00
Vojvodina (CC)
Hajdučica
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Vojvodina (CC) | 2 : 0 | Hajdučica | |||||
01.11
14:00
Karaš (K)
Vojvodina (S)
1
2
|
01.11.2015 14:00 | Karaš (K) | 1 : 2 | Vojvodina (S) | |||||
01.11
14:00
Borac (VS)
Karaš (J)
4
1
|
01.11.2015 14:00 | Borac (VS) | 4 : 1 | Karaš (J) | |||||
01.11
14:00
Banat (I)
Potporanj
7
3
|
01.11.2015 14:00 | Banat (I) | 7 : 3 | Potporanj | |||||
01.11
14:00
Ratar
Partizan (K)
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Ratar | 2 : 1 | Partizan (K) | |||||
01.11
14:00
Dunav
Jedinstvo
1
1
|
01.11.2015 14:00 | Dunav | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.11
14:00
Ševac
Borac (VG)
3
3
|
01.11.2015 14:00 | Ševac | 3 : 3 | Borac (VG) |
01.11
14:00
Proleter
Kolonija
2
3
|
01.11.2015 14:00 | Proleter | 2 : 3 | Kolonija |
01.11
14:00
Tempo
Glogonj
0
2
|
01.11.2015 14:00 | Tempo | 0 : 2 | Glogonj |
01.11
13:30
Napredak
1.Oktobar
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Napredak | 3 : 1 | 1.Oktobar | |||||
01.11
13:30
Vojvodina (NM)
Proleter
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Vojvodina (NM) | 2 : 1 | Proleter | |||||
01.11
13:30
Omladinac
Terekveš
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Omladinac | 1 : 1 | Terekveš | |||||
01.11
13:30
Vojvodina (B)
Budućnost
4
1
|
01.11.2015 13:30 | Vojvodina (B) | 4 : 1 | Budućnost | |||||
01.11
13:30
Bega
2. Oktobar
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Bega | 3 : 1 | 2. Oktobar |
01.11
13:30
Proleter
ŽFK Banat
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Proleter | 0 : 0 | ŽFK Banat | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo
Omladinac
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Omladinac | |||||
01.11
13:30
Lehel
Potisje
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Lehel | 1 : 0 | Potisje | |||||
01.11
13:30
OFK Klek
Rusanda
5
0
|
01.11.2015 13:30 | OFK Klek | 5 : 0 | Rusanda | |||||
01.11
13:30
MSK
ASK
1
2
|
01.11.2015 13:30 | MSK | 1 : 2 | ASK | |||||
01.11
13:30
OFK Gradnulica
Naftagas
1
1
|
01.11.2015 13:30 | OFK Gradnulica | 1 : 1 | Naftagas |
01.11
13:30
Telečka
KFK Kula
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Telečka | 3 : 0 | KFK Kula | |||||
01.11
13:30
Dunav
Jedinstvo (R)
4
2
|
01.11.2015 13:30 | Dunav | 4 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
01.11
13:30
Dinamo
Partizan
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Dinamo | 2 : 1 | Partizan | |||||
01.11
13:30
Graničar
Aleksa Šantić
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Graničar | 1 : 0 | Aleksa Šantić |
01.11
13:00
Đurđin
Palić
3
1
|
01.11.2015 13:00 | Đurđin | 3 : 1 | Palić | |||||
01.11
13:00
Bikovo
Lokomotiva
1
4
|
01.11.2015 13:00 | Bikovo | 1 : 4 | Lokomotiva | |||||
01.11
13:00
Žednik
Bratstvo
0
0
|
01.11.2015 13:00 | Žednik | 0 : 0 | Bratstvo | |||||
01.11
13:00
Hajduk
Dušan Silni
5
5
|
01.11.2015 13:00 | Hajduk | 5 : 5 | Dušan Silni | |||||
01.11
13:00
Udarnik Višnjevac
Elektrovojvodina
1
2
|
01.11.2015 13:00 | Udarnik Višnjevac | 1 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
01.11
13:00
Čantavir
Solid
3
0
|
01.11.2015 13:00 | Čantavir | 3 : 0 | Solid |
01.11
13:30
Borac (M)
Jedinstvo
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Borac (M) | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.11
13:30
Sloboda
Noćaj
4
1
|
01.11.2015 13:30 | Sloboda | 4 : 1 | Noćaj | |||||
01.11
13:30
Borac (K)
Mitros
0
2
|
01.11.2015 13:30 | Borac (K) | 0 : 2 | Mitros | |||||
01.11
13:30
Fruškogorac
Sloga
5
1
|
01.11.2015 13:30 | Fruškogorac | 5 : 1 | Sloga | |||||
01.11
13:30
Hajduk 1932
Radnički
3
4
|
01.11.2015 13:30 | Hajduk 1932 | 3 : 4 | Radnički | |||||
01.11
13:30
Omladinac
Napredak
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Omladinac | 1 : 0 | Napredak | |||||
01.11
13:30
Obilić 1993
Graničar
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Obilić 1993 | 2 : 0 | Graničar | |||||
01.11
13:30
PSK Putinci
Borac (S)
4
0
|
01.11.2015 13:30 | PSK Putinci | 4 : 0 | Borac (S) |
01.11
14:00
Bačka
Hajduk
2
1
|
01.11.2015 14:00 | Bačka | 2 : 1 | Hajduk | |||||
01.11
14:00
Sloga
Iskra
0
3
|
01.11.2015 14:00 | Sloga | 0 : 3 | Iskra | |||||
01.11
14:00
Mladost Radost
Vojvodina
0
3
|
01.11.2015 14:00 | Mladost Radost | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
01.11
14:00
Obilić (Vilovo)
Budućnost
1
1
|
01.11.2015 14:00 | Obilić (Vilovo) | 1 : 1 | Budućnost | |||||
01.11
14:00
Jedinstvo
Mladost
4
0
|
01.11.2015 14:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Mladost |
01.11
13:30
Fruškogorac
RFK Novi Sad 1921
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Fruškogorac | 2 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
01.11
13:30
Sremac
Čenej
3
2
|
01.11.2015 13:30 | Sremac | 3 : 2 | Čenej | |||||
01.11
13:30
Borac
Bačka
0
1
|
01.11.2015 13:30 | Borac | 0 : 1 | Bačka |
01.11
13:30
Rekreativo 011
Dunavac
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Rekreativo 011 | 3 : 0 | Dunavac | |||||
01.11
13:30
Crvenka
Mladi proleter
0
11
|
01.11.2015 13:30 | Crvenka | 0 : 11 | Mladi proleter | |||||
01.11
13:30
Sveti Stefan
Heroj Polet
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Sveti Stefan | 1 : 0 | Heroj Polet | |||||
01.11
13:30
Minel
Dedinje
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Minel | 1 : 1 | Dedinje |
01.11
Mladost 1948
Polet
2
1
|
01.11.2015 | Mladost 1948 | 2 : 1 | Polet |
01.11
13:30
Jedinstvo (D)
Polet (V)
5
4
|
01.11.2015 13:30 | Jedinstvo (D) | 5 : 4 | Polet (V) | |||||
01.11
13:30
Napredak (P)
Borac (K)
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Napredak (P) | 1 : 2 | Borac (K) | |||||
01.11
13:30
Desine
Vihor
4
0
|
01.11.2015 13:30 | Desine | 4 : 0 | Vihor | |||||
01.11
13:30
Napredak (B)
Mlava (B)
5
0
|
01.11.2015 13:30 | Napredak (B) | 5 : 0 | Mlava (B) | |||||
01.11
13:30
Polet (B)
Braničevo
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Polet (B) | 1 : 0 | Braničevo |
01.11
13:30
Polet
Zadrugar
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Polet | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
01.11
13:30
Omladinac (S)
Sloga 1952
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Omladinac (S) | 1 : 1 | Sloga 1952 | |||||
01.11
13:30
Bata Bulić
Rudar
3
2
|
01.11.2015 13:30 | Bata Bulić | 3 : 2 | Rudar | |||||
01.11
13:30
Mladost
Rade Milošević
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Mladost | 1 : 2 | Rade Milošević | |||||
01.11
13:30
BSK
Omladinac (Š)
1
0
|
01.11.2015 13:30 | BSK | 1 : 0 | Omladinac (Š) | |||||
01.11
13:30
Dragoš
Radnik
1
3
|
01.11.2015 13:30 | Dragoš | 1 : 3 | Radnik | |||||
01.11
13:30
Napredak
Radnički
3
2
|
01.11.2015 13:30 | Napredak | 3 : 2 | Radnički |
01.11
13:30
Marjan
Mladost Crni Kao
4
0
|
01.11.2015 13:30 | Marjan | 4 : 0 | Mladost Crni Kao | |||||
01.11
13:30
Mladost MG
Karađorđe Vučić
4
2
|
01.11.2015 13:30 | Mladost MG | 4 : 2 | Karađorđe Vučić | |||||
01.11
13:30
Grivac
Kusovac
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Grivac | 3 : 1 | Kusovac | |||||
01.11
13:30
Mladost (R)
Bare
0
2
|
01.11.2015 13:30 | Mladost (R) | 0 : 2 | Bare | |||||
01.11
13:30
Sloga
Lokomotiva
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Sloga | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
01.11
13:30
BSK
Crvena zvezda
4
2
|
01.11.2015 13:30 | BSK | 4 : 2 | Crvena zvezda |
01.11
13:30
Jasenica
Proleter
2
4
|
01.11.2015 13:30 | Jasenica | 2 : 4 | Proleter | |||||
01.11
13:30
Šumadinac (S)
Mladi rudar
4
1
|
01.11.2015 13:30 | Šumadinac (S) | 4 : 1 | Mladi rudar | |||||
01.11
13:30
Misača
Kopljari
0
4
|
01.11.2015 13:30 | Misača | 0 : 4 | Kopljari | |||||
01.11
13:30
Šumadinac (N)
Budućnost
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Šumadinac (N) | 3 : 0 | Budućnost | |||||
01.11
13:30
Šamot
Sloga
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Šamot | 1 : 1 | Sloga | |||||
01.11
13:30
Ranilović
Partizan
4
4
|
01.11.2015 13:30 | Ranilović | 4 : 4 | Partizan | |||||
01.11
11:00
Žabare
B 2000
2
1
|
01.11.2015 11:00 | Žabare | 2 : 1 | B 2000 |
01.11
13:30
Vlašić
Trešnjevka
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Vlašić | 1 : 2 | Trešnjevka | |||||
01.11
13:30
Mrovska
Dobrava
3
4
|
01.11.2015 13:30 | Mrovska | 3 : 4 | Dobrava | |||||
01.11
13:30
Cerić
Sloga
5
1
|
01.11.2015 13:30 | Cerić | 5 : 1 | Sloga | |||||
01.11
13:30
Pričinović
Radnički
0
2
|
01.11.2015 13:30 | Pričinović | 0 : 2 | Radnički | |||||
01.11
13:30
Jevremovac
Rankovac
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Jevremovac | 3 : 1 | Rankovac |
01.11
13:30
Cer
Mladost (DB)
9
0
|
01.11.2015 13:30 | Cer | 9 : 0 | Mladost (DB) | |||||
01.11
11:00
Crnča
Sloga (LŠ)
2
0
|
01.11.2015 11:00 | Crnča | 2 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
01.11
11:00
Studenac
Cerova
2
0
|
01.11.2015 11:00 | Studenac | 2 : 0 | Cerova | |||||
01.11
13:30
Sloga (S)
Velika Reka
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Sloga (S) | 0 : 0 | Velika Reka | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo
Krasava
7
1
|
01.11.2015 13:30 | Jedinstvo | 7 : 1 | Krasava | |||||
01.11
13:30
Stolice
Vidojevica
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Stolice | 1 : 0 | Vidojevica | |||||
01.11
13:30
Borac
Milan Orlić
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Borac | 1 : 1 | Milan Orlić |
01.11
13:30
Borac
Drina
2
4
|
01.11.2015 13:30 | Borac | 2 : 4 | Drina | |||||
01.11
13:30
Mladi Borac
Duško
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Mladi Borac | 0 : 0 | Duško | |||||
01.11
13:30
Cer
Partizan
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Cer | 3 : 0 | Partizan | |||||
01.11
13:30
Omladinac 2013
Proleter
5
0
|
01.11.2015 13:30 | Omladinac 2013 | 5 : 0 | Proleter | |||||
01.11
13:30
Sloga
Mladost (MM)
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Sloga | 2 : 1 | Mladost (MM) | |||||
01.11
13:30
Budućnost (PD)
Majur
0
1
|
01.11.2015 13:30 | Budućnost (PD) | 0 : 1 | Majur | |||||
01.11
13:30
Torpedo 1924
Budućnost (Z)
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Torpedo 1924 | 2 : 0 | Budućnost (Z) |
01.11
11:00
Jadar 2013
Mladost
5
2
|
01.11.2015 11:00 | Jadar 2013 | 5 : 2 | Mladost | |||||
01.11
14:00
Popadić
Ribnikar
1
2
|
01.11.2015 14:00 | Popadić | 1 : 2 | Ribnikar | |||||
01.11
14:00
Kolubara 2
Liplje
4
0
|
01.11.2015 14:00 | Kolubara 2 | 4 : 0 | Liplje | |||||
01.11
14:00
Rajac
Milenko Pavlović
2
2
|
01.11.2015 14:00 | Rajac | 2 : 2 | Milenko Pavlović | |||||
01.11
14:00
Borac
Komanice
1
1
|
01.11.2015 14:00 | Borac | 1 : 1 | Komanice | |||||
01.11
14:00
Iskra
Gradac
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Iskra | 3 : 0 | Gradac |
01.11
14:00
Dimitrije Tucović
Proleter
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Dimitrije Tucović | 2 : 0 | Proleter | |||||
01.11
14:00
Stepanje
Rubribreza
0
2
|
01.11.2015 14:00 | Stepanje | 0 : 2 | Rubribreza | |||||
01.11
14:00
OFK Stublenica
Polet (DL)
0
2
|
01.11.2015 14:00 | OFK Stublenica | 0 : 2 | Polet (DL) |
01.11
14:00
Azbest
Kremenac
1
1
|
01.11.2015 14:00 | Azbest | 1 : 1 | Kremenac | |||||
01.11
14:00
OFK Žeželj
Kutlovo
1
1
|
01.11.2015 14:00 | OFK Žeželj | 1 : 1 | Kutlovo | |||||
01.11
14:00
Šumadija 1934
OFK Bagremar
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Šumadija 1934 | 3 : 0 | OFK Bagremar | |||||
01.11
14:00
Divostin
Botunje
1
1
|
01.11.2015 14:00 | Divostin | 1 : 1 | Botunje | |||||
01.11
14:00
Zastava
Hajduk
3
1
|
01.11.2015 14:00 | Zastava | 3 : 1 | Hajduk | |||||
01.11
14:00
21. oktobar
Košutnjak
0
1
|
01.11.2015 14:00 | 21. oktobar | 0 : 1 | Košutnjak |
01.11
13:30
Brezak
Takovski Ustanak
4
2
|
01.11.2015 13:30 | Brezak | 4 : 2 | Takovski Ustanak | |||||
01.11
13:30
Jablanica
Mladost 09
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Jablanica | 3 : 0 | Mladost 09 | |||||
01.11
13:30
Šumadija
Omladinac
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Šumadija | 2 : 0 | Omladinac | |||||
01.11
13:30
Ozrem PMH
Šilopaj
5
1
|
01.11.2015 13:30 | Ozrem PMH | 5 : 1 | Šilopaj |
01.11
13:30
Jezava
Skobalj
4
1
|
01.11.2015 13:30 | Jezava | 4 : 1 | Skobalj | |||||
01.11
13:30
OFK Slavija
Hajduk Veljko 1934
1
5
|
01.11.2015 13:30 | OFK Slavija | 1 : 5 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
01.11
13:30
Vrbovac
Železničar
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Vrbovac | 1 : 0 | Železničar | |||||
01.11
13:30
Vučak
Budućnost
0
2
|
01.11.2015 13:30 | Vučak | 0 : 2 | Budućnost |
01.11
13:30
Podunavac
Crvena zvezda
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Podunavac | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
01.11
13:30
Landol
Petrijevac
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Landol | 1 : 2 | Petrijevac | |||||
01.11
13:30
Lunjevac
Badljevica
5
0
|
01.11.2015 13:30 | Lunjevac | 5 : 0 | Badljevica | |||||
01.11
13:30
Drugovac
Kolarac
0
2
|
01.11.2015 13:30 | Drugovac | 0 : 2 | Kolarac |
01.11
13:30
Vrelo
Sloga
1
5
|
01.11.2015 13:30 | Vrelo | 1 : 5 | Sloga | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo
Prilike
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Prilike | |||||
01.11
13:30
Brezova
Gorušica
5
2
|
01.11.2015 13:30 | Brezova | 5 : 2 | Gorušica |
01.11
13:00
Jedinstvo (M)
Tisa B
2
7
|
01.11.2015 13:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 7 | Tisa B | |||||
01.11
13:00
Tisa (P)
Jedinstvo (SK)
4
1
|
01.11.2015 13:00 | Tisa (P) | 4 : 1 | Jedinstvo (SK) | |||||
01.11
13:00
Horgoš 1911
Graničar
2
1
|
01.11.2015 13:00 | Horgoš 1911 | 2 : 1 | Graničar | |||||
01.11
13:00
Hajduk
Slavija
2
1
|
01.11.2015 13:00 | Hajduk | 2 : 1 | Slavija | |||||
01.11
13:00
Tromedja
Čoka
3
2
|
01.11.2015 13:00 | Tromedja | 3 : 2 | Čoka | |||||
01.11
13:00
Šampion
Jadran
0
2
|
01.11.2015 13:00 | Šampion | 0 : 2 | Jadran |
01.11
14:00
Slatina
Urovica
3
2
|
01.11.2015 14:00 | Slatina | 3 : 2 | Urovica | |||||
01.11
11:00
Malajnica
OFK Tamnič
3
0
|
01.11.2015 11:00 | Malajnica | 3 : 0 | OFK Tamnič | |||||
01.11
14:30
Smedovac
Graničar
3
0
|
01.11.2015 14:30 | Smedovac | 3 : 0 | Graničar | |||||
01.11
14:30
Ratar
Srbovo
0
3
|
01.11.2015 14:30 | Ratar | 0 : 3 | Srbovo | |||||
01.11
14:00
Polet
Kovilovo
4
3
|
01.11.2015 14:00 | Polet | 4 : 3 | Kovilovo |
01.11
14:30
Palilulac
Rtanj
1
3
|
01.11.2015 14:30 | Palilulac | 1 : 3 | Rtanj | |||||
01.11
14:30
Jedinstvo 1953
Sloga
1
3
|
01.11.2015 14:30 | Jedinstvo 1953 | 1 : 3 | Sloga | |||||
01.11
14:30
Slemen
Bukovik
2
3
|
01.11.2015 14:30 | Slemen | 2 : 3 | Bukovik |
01.11
13:00
Gavrilo Princip
Morava
1
5
|
01.11.2015 13:00 | Gavrilo Princip | 1 : 5 | Morava | |||||
01.11
13:00
Polet
Vujan
|
01.11.2015 13:00 | Polet | : | Vujan | |||||
01.11
13:00
Čačak 94
Zadrugar
0
4
|
01.11.2015 13:00 | Čačak 94 | 0 : 4 | Zadrugar | |||||
01.11
13:00
Rakova
Malba
4
1
|
01.11.2015 13:00 | Rakova | 4 : 1 | Malba |
01.11
13:00
Tomislavci
Pobeda
1
4
|
01.11.2015 13:00 | Tomislavci | 1 : 4 | Pobeda |
01.11
13:30
Krtinska
Posavina
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Krtinska | 2 : 1 | Posavina | |||||
01.11
13:30
Borac
Vukićevica
6
2
|
01.11.2015 13:30 | Borac | 6 : 2 | Vukićevica | |||||
01.11
13:30
Zvezda-Konatice
OFK Urovci
0
3
|
01.11.2015 13:30 | Zvezda-Konatice | 0 : 3 | OFK Urovci | |||||
01.11
13:30
Rvati
Omladinac
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Rvati | 2 : 1 | Omladinac | |||||
01.11
13:30
Trstenica
Jedinstvo
0
6
|
01.11.2015 13:30 | Trstenica | 0 : 6 | Jedinstvo | |||||
01.11
13:30
Ljubinić
Belo Polje
0
4
|
01.11.2015 13:30 | Ljubinić | 0 : 4 | Belo Polje | |||||
01.11
13:30
Duboko
Partizan-Draževac
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Duboko | 1 : 0 | Partizan-Draževac |
01.11
13:30
Bistrica
Polet
0
4
|
01.11.2015 13:30 | Bistrica | 0 : 4 | Polet | |||||
01.11
13:30
BSK
Budućnost
4
6
|
01.11.2015 13:30 | BSK | 4 : 6 | Budućnost | |||||
01.11
13:30
OFK Radnički
Vreoci
4
1
|
01.11.2015 13:30 | OFK Radnički | 4 : 1 | Vreoci | |||||
01.11
13:30
Borac
OFK Burovo
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Borac | 1 : 1 | OFK Burovo | |||||
01.11
13:30
Sloga
Sloboda
2
2
|
01.11.2015 13:30 | Sloga | 2 : 2 | Sloboda |
01.11
14:30
Vojvoda
Mladost (MI)
5
3
|
01.11.2015 14:30 | Vojvoda | 5 : 3 | Mladost (MI) | |||||
01.11
12:00
OFK Slatina
OFK Rogača
3
1
|
01.11.2015 12:00 | OFK Slatina | 3 : 1 | OFK Rogača | |||||
01.11
10:30
Stojnik
Mladost (G)
0
3
|
01.11.2015 10:30 | Stojnik | 0 : 3 | Mladost (G) |
01.11
13:30
OFK Student
Ivanča
0
0
|
01.11.2015 13:30 | OFK Student | 0 : 0 | Ivanča | |||||
01.11
13:30
Borac
Sloga
0
7
|
01.11.2015 13:30 | Borac | 0 : 7 | Sloga | |||||
01.11
13:30
Markovac
Napredak
4
1
|
01.11.2015 13:30 | Markovac | 4 : 1 | Napredak | |||||
01.11
10:00
Šumadija 1962
Šepšin
6
1
|
01.11.2015 10:00 | Šumadija 1962 | 6 : 1 | Šepšin |
01.11
14:00
Buljane
Mladost
3
2
|
01.11.2015 14:00 | Buljane | 3 : 2 | Mladost | |||||
01.11
14:00
Heroj
ISK Izvor
3
6
|
01.11.2015 14:00 | Heroj | 3 : 6 | ISK Izvor | |||||
01.11
14:00
Budućnost
Razvitak
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Budućnost | 2 : 0 | Razvitak | |||||
01.11
14:00
Železničar
Vihor
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Železničar | 2 : 0 | Vihor | |||||
01.11
14:00
Jedinstvo
Sloboda
5
2
|
01.11.2015 14:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Sloboda |
01.11
13:30
15. Avgust 1950
Resavac
2
1
|
01.11.2015 13:30 | 15. Avgust 1950 | 2 : 1 | Resavac |
01.11
14:00
Šantarovac
Trnava
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Šantarovac | 2 : 0 | Trnava | |||||
01.11
14:00
Crnovršanin
Omladinac
1
3
|
01.11.2015 14:00 | Crnovršanin | 1 : 3 | Omladinac | |||||
01.11
14:00
Morava
Hajduk
6
2
|
01.11.2015 14:00 | Morava | 6 : 2 | Hajduk | |||||
01.11
14:00
OFK Borac
Belica
4
1
|
01.11.2015 14:00 | OFK Borac | 4 : 1 | Belica | |||||
01.11
14:00
Sloboda
Partizan
0
4
|
01.11.2015 14:00 | Sloboda | 0 : 4 | Partizan |
01.11
13:30
Rujišnik
Mladost
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Rujišnik | 2 : 1 | Mladost | |||||
01.11
13:30
Omladinac
Velika Drenova
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Omladinac | 3 : 1 | Velika Drenova |
01.11
13:30
Parcane
Gradac
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Parcane | 2 : 0 | Gradac | |||||
01.11
13:30
Borac
Velika Morava
5
0
|
01.11.2015 13:30 | Borac | 5 : 0 | Velika Morava | |||||
01.11
13:30
OFK Orašje
OFK Marenovo
0
4
|
01.11.2015 13:30 | OFK Orašje | 0 : 4 | OFK Marenovo |
01.11
11:00
Rudar
Nomanica
5
3
|
01.11.2015 11:00 | Rudar | 5 : 3 | Nomanica |
01.11
10:00
Jašunja
Jedinstvo
2
2
|
01.11.2015 10:00 | Jašunja | 2 : 2 | Jedinstvo |
01.11
13:30
Mladost (P)
Vojvodina
1
3
|
01.11.2015 13:30 | Mladost (P) | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
01.11
13:30
Polet
Jedinstvo (R)
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Polet | 0 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
01.11
13:30
Planinac
Jedinstvo
0
2
|
01.11.2015 13:30 | Planinac | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
01.11
13:30
Mladost (B)
Sloga
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | Sloga | |||||
01.11
13:30
Fruškogorac
Graničar
0
2
|
01.11.2015 13:30 | Fruškogorac | 0 : 2 | Graničar | |||||
01.11
13:30
27. Oktobar
Fruška Gora
3
1
|
01.11.2015 13:30 | 27. Oktobar | 3 : 1 | Fruška Gora | |||||
01.11
13:30
Car Uroš
Sremac
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Car Uroš | 3 : 1 | Sremac |
01.11
OFK Bingula
Hajduk
0
2
|
01.11.2015 | OFK Bingula | 0 : 2 | Hajduk | |||||
01.11
Sinđelić
Sremac
8
2
|
01.11.2015 | Sinđelić | 8 : 2 | Sremac | |||||
01.11
Omladinac
OFK Bačinci
2
2
|
01.11.2015 | Omladinac | 2 : 2 | OFK Bačinci | |||||
01.11
Borac
Jednota
2
2
|
01.11.2015 | Borac | 2 : 2 | Jednota | |||||
01.11
Graničar
Jedinstvo (Lj)
3
0
|
01.11.2015 | Graničar | 3 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
01.11
OFK Bikić
Bratstvo
11
1
|
01.11.2015 | OFK Bikić | 11 : 1 | Bratstvo |
01.11
13:30
Šumar
Sloven
5
0
|
01.11.2015 13:30 | Šumar | 5 : 0 | Sloven | |||||
01.11
13:30
Graničar
Mladost
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Graničar | 1 : 0 | Mladost | |||||
01.11
13:30
Lovac
Kameni
4
1
|
01.11.2015 13:30 | Lovac | 4 : 1 | Kameni | |||||
01.11
13:30
Sremac
Srem
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Sremac | 2 : 1 | Srem |
01.11
13:30
Borac (R)
OFK Bosut
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Borac (R) | 1 : 1 | OFK Bosut | |||||
01.11
13:30
Grgurevci
Sremac
3
2
|
01.11.2015 13:30 | Grgurevci | 3 : 2 | Sremac | |||||
01.11
13:30
Planinac
Sloboda
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Planinac | 1 : 2 | Sloboda | |||||
01.11
13:30
Borac (VR)
Sloga (Č)
1
4
|
01.11.2015 13:30 | Borac (VR) | 1 : 4 | Sloga (Č) | |||||
01.11
13:30
Sloga (Z)
Poletarac
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Sloga (Z) | 1 : 1 | Poletarac | |||||
01.11
13:30
Srem
BSK
2
2
|
01.11.2015 13:30 | Srem | 2 : 2 | BSK |
01.11
13:30
Sopot
Dunavac
1
3
|
01.11.2015 13:30 | Sopot | 1 : 3 | Dunavac | |||||
01.11
13:30
Proleter
Ljubičevo
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Proleter | 1 : 1 | Ljubičevo | |||||
01.11
13:30
Pobeda
Metalac
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Pobeda | 2 : 1 | Metalac | |||||
01.11
13:30
Sloga (Dr)
Sloga (Du)
4
2
|
01.11.2015 13:30 | Sloga (Dr) | 4 : 2 | Sloga (Du) | |||||
01.11
13:30
Zemljoradnik
Stig 1955
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Stig 1955 |
01.11
13:30
Jedinstvo
Brana Paunović
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Brana Paunović | |||||
01.11
13:30
Melnica
Mladost (L)
1
3
|
01.11.2015 13:30 | Melnica | 1 : 3 | Mladost (L) |
01.11
11:00
BSK
Zabrđe 1936
2
2
|
01.11.2015 11:00 | BSK | 2 : 2 | Zabrđe 1936 | |||||
01.11
10:00
Omladinac
Burovac
0
1
|
01.11.2015 10:00 | Omladinac | 0 : 1 | Burovac |
01.11
10:00
Bečevica
Beli Orlovi
3
0
|
01.11.2015 10:00 | Bečevica | 3 : 0 | Beli Orlovi |
01.11
13:30
Krćevac 04
ZT Gorovič
|
01.11.2015 13:30 | Krćevac 04 | : | ZT Gorovič | |||||
01.11
10:00
Mladost (R)
Jarmenovci
3
0
|
01.11.2015 10:00 | Mladost (R) | 3 : 0 | Jarmenovci |
01.11
11:00
Korman
Miloš Pocerac 2013
0
3
|
01.11.2015 11:00 | Korman | 0 : 3 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
01.11
11:00
Mladost
Zablaće
0
1
|
01.11.2015 11:00 | Mladost | 0 : 1 | Zablaće | |||||
01.11
11:00
Jedinstvo
Žabar
1
1
|
01.11.2015 11:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Žabar | |||||
01.11
11:00
Galeb
Sava
1
3
|
01.11.2015 11:00 | Galeb | 1 : 3 | Sava |
01.11
13:30
Verko
Krnule 09
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Verko | 1 : 1 | Krnule 09 | |||||
01.11
13:30
Provo 2015
Dragojevac
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Provo 2015 | 2 : 0 | Dragojevac | |||||
01.11
13:30
Polet
Petrovac 74
2
2
|
01.11.2015 13:30 | Polet | 2 : 2 | Petrovac 74 | |||||
01.11
13:30
Sloga Trgošped
Sloga 1949
1
4
|
01.11.2015 13:30 | Sloga Trgošped | 1 : 4 | Sloga 1949 | |||||
01.11
13:30
Sloga (R)
Mladost (B)
3
5
|
01.11.2015 13:30 | Sloga (R) | 3 : 5 | Mladost (B) |
01.11
11:00
Mladost (S)
OFK Varna
1
0
|
01.11.2015 11:00 | Mladost (S) | 1 : 0 | OFK Varna | |||||
01.11
11:00
Šipurske livade
Maovi MH
2
1
|
01.11.2015 11:00 | Šipurske livade | 2 : 1 | Maovi MH |
01.11
11:00
Bair
Mladost
3
1
|
01.11.2015 11:00 | Bair | 3 : 1 | Mladost |
01.11
13:30
Zadrugar
OFK Povlen
0
8
|
01.11.2015 13:30 | Zadrugar | 0 : 8 | OFK Povlen | |||||
01.11
13:30
Lukavac
Kotešica
4
3
|
01.11.2015 13:30 | Lukavac | 4 : 3 | Kotešica | |||||
01.11
11:00
Mladi radnik
Bujačić
1
1
|
01.11.2015 11:00 | Mladi radnik | 1 : 1 | Bujačić | |||||
01.11
13:30
Dupljaj
Žabari
3
3
|
01.11.2015 13:30 | Dupljaj | 3 : 3 | Žabari | |||||
01.11
13:30
Mali korak
OFK Brđanac
0
1
|
01.11.2015 13:30 | Mali korak | 0 : 1 | OFK Brđanac | |||||
01.11
13:30
Beloševac
Rakac Stave
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Beloševac | 3 : 0 | Rakac Stave |
01.11
Nepričava
Ratkovac
6
2
|
01.11.2015 | Nepričava | 6 : 2 | Ratkovac | |||||
01.11
Strmovo 1968
Mladost
1
1
|
01.11.2015 | Strmovo 1968 | 1 : 1 | Mladost |
01.11
11:00
Dokmir
OFK Paljuvi
0
4
|
01.11.2015 11:00 | Dokmir | 0 : 4 | OFK Paljuvi | |||||
01.11
11:00
Zvizdar
Pambukovica
1
1
|
01.11.2015 11:00 | Zvizdar | 1 : 1 | Pambukovica | |||||
01.11
11:00
Čučuge
Sloga
5
0
|
01.11.2015 11:00 | Čučuge | 5 : 0 | Sloga |
01.11
14:00
Vrelo
Sloga
0
3
|
01.11.2015 14:00 | Vrelo | 0 : 3 | Sloga | |||||
01.11
11:00
Brgule
OFK Takovo
1
0
|
01.11.2015 11:00 | Brgule | 1 : 0 | OFK Takovo | |||||
01.11
11:00
Jedinstvo
Vukona
4
0
|
01.11.2015 11:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Vukona | |||||
01.11
14:00
Kolubara
Omladinac
0
2
|
01.11.2015 14:00 | Kolubara | 0 : 2 | Omladinac |
01.11
14:00
Mladost Teferič
Dobrača
0
2
|
01.11.2015 14:00 | Mladost Teferič | 0 : 2 | Dobrača | |||||
01.11
14:00
Bukorovac
Šumarice 2008
1
2
|
01.11.2015 14:00 | Bukorovac | 1 : 2 | Šumarice 2008 | |||||
01.11
14:00
Borac
Erdoglija
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Borac | 2 : 0 | Erdoglija |
01.11
14:00
Jedinstvo
Popovići
0
2
|
01.11.2015 14:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Popovići | |||||
01.11
14:00
Stara Čaršija
Morava
5
0
|
01.11.2015 14:00 | Stara Čaršija | 5 : 0 | Morava | |||||
01.11
11:00
Jovo Kursula
Lasta
3
2
|
01.11.2015 11:00 | Jovo Kursula | 3 : 2 | Lasta |
01.11
14:00
Musina reka
Studen Vitez
5
2
|
01.11.2015 14:00 | Musina reka | 5 : 2 | Studen Vitez | |||||
01.11
14:00
Mineral 2015
Omladinac
1
3
|
01.11.2015 14:00 | Mineral 2015 | 1 : 3 | Omladinac | |||||
01.11
14:00
BSK 2014
Bogutovačka Banja
0
1
|
01.11.2015 14:00 | BSK 2014 | 0 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
01.11
14:00
Progorelica
Mlada krila
1
2
|
01.11.2015 14:00 | Progorelica | 1 : 2 | Mlada krila |
01.11
15:30
Mudrakovac
Zmajevac
0
2
|
01.11.2015 15:30 | Mudrakovac | 0 : 2 | Zmajevac | |||||
01.11
15:30
Grkljane
Jablanica
5
1
|
01.11.2015 15:30 | Grkljane | 5 : 1 | Jablanica | |||||
01.11
15:30
Polet
Štitari
0
3
|
01.11.2015 15:30 | Polet | 0 : 3 | Štitari | |||||
01.11
15:30
Modrica
Mladost VPD
0
4
|
01.11.2015 15:30 | Modrica | 0 : 4 | Mladost VPD |
01.11
11:00
Srnje
Kruševica
3
3
|
01.11.2015 11:00 | Srnje | 3 : 3 | Kruševica | |||||
01.11
11:00
Vratare
Gaglovo
1
0
|
01.11.2015 11:00 | Vratare | 1 : 0 | Gaglovo | |||||
01.11
11:00
Meševo
Dedina
0
3
|
01.11.2015 11:00 | Meševo | 0 : 3 | Dedina |
01.11
13:30
Budućnost
Pomoravlje
0
4
|
01.11.2015 13:30 | Budućnost | 0 : 4 | Pomoravlje | |||||
01.11
13:30
Polet
Slavija 1915
0
6
|
01.11.2015 13:30 | Polet | 0 : 6 | Slavija 1915 | |||||
01.11
Moravac
Sloga
6
0
|
01.11.2015 | Moravac | 6 : 0 | Sloga |
01.11
13:30
Zupski Biser
Garevina
2
3
|
01.11.2015 13:30 | Zupski Biser | 2 : 3 | Garevina |
01.11
13:30
Šumadija
Feniks
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Šumadija | 2 : 1 | Feniks | |||||
01.11
13:30
Mladost
Napredak
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Mladost | 2 : 1 | Napredak | |||||
01.11
13:30
Udarnik
Badnjevac
4
1
|
01.11.2015 13:30 | Udarnik | 4 : 1 | Badnjevac | |||||
01.11
13:30
Pobeda
Veteran
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Pobeda | 1 : 0 | Veteran |
01.11
13:30
Mladi Borac
Dimitrije Tucović
2
3
|
01.11.2015 13:30 | Mladi Borac | 2 : 3 | Dimitrije Tucović | |||||
01.11
13:30
Šumadinac
Lazarevac
1
5
|
01.11.2015 13:30 | Šumadinac | 1 : 5 | Lazarevac | |||||
01.11
13:30
Proleter
Petka
2
4
|
01.11.2015 13:30 | Proleter | 2 : 4 | Petka |
01.11
13:30
Jezero
Berane
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Jezero | 1 : 0 | Berane | |||||
01.11
13:30
Grafičar
Kom
0
1
|
01.11.2015 13:30 | Grafičar | 0 : 1 | Kom | |||||
01.11
13:30
Cetinje
Brskovo
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Cetinje | 0 : 0 | Brskovo | |||||
01.11
13:30
Radnički
Ibar
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Radnički | 3 : 1 | Ibar | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo
Bratstvo
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Bratstvo |
01.11
16:30
Široki Brijeg
Drina
5
1
|
01.11.2015 16:30 | Široki Brijeg | 5 : 1 | Drina | |||||
01.11
13:30
Travnik
Olimpic
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Travnik | 2 : 1 | Olimpic | |||||
01.11
13:00
Sarajevo
Sloboda
1
0
|
01.11.2015 13:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Sloboda | |||||
01.11
16:30
Zrinjski
Mladost
4
0
|
01.11.2015 16:30 | Zrinjski | 4 : 0 | Mladost | |||||
01.11
13:30
Rudar
Željezničar
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Rudar | 1 : 0 | Željezničar | |||||
01.11
13:30
Slavija
Vitez
0
1
|
01.11.2015 13:30 | Slavija | 0 : 1 | Vitez |
01.11
13:30
Borac
Proleter
0
3
|
01.11.2015 13:30 | Borac | 0 : 3 | Proleter | |||||
01.11
13:30
Župa
Jedinstvo (Ž)
0
6
|
01.11.2015 13:30 | Župa | 0 : 6 | Jedinstvo (Ž) | |||||
01.11
13:30
Mladost (DS)
Sloga (T)
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Mladost (DS) | 1 : 0 | Sloga (T) |
01.11
13:30
Mladost (R)
Famos
0
2
|
01.11.2015 13:30 | Mladost (R) | 0 : 2 | Famos | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo (Br)
Proleter
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Jedinstvo (Br) | 3 : 0 | Proleter | |||||
01.11
13:30
Mladost (G)
Sloga Junajted
4
1
|
01.11.2015 13:30 | Mladost (G) | 4 : 1 | Sloga Junajted |
01.11
11:00
Gomjenica
OFK Brdo
0
2
|
01.11.2015 11:00 | Gomjenica | 0 : 2 | OFK Brdo | |||||
01.11
13:30
Sloga DIPO
Dubrave
0
1
|
01.11.2015 13:30 | Sloga DIPO | 0 : 1 | Dubrave | |||||
01.11
13:30
Budućnost
FSA
0
2
|
01.11.2015 13:30 | Budućnost | 0 : 2 | FSA | |||||
01.11
13:30
OFK Ravan
Lijevče
1
4
|
01.11.2015 13:30 | OFK Ravan | 1 : 4 | Lijevče |
01.11
13:30
Hajduk
Vranjak
0
3
|
01.11.2015 13:30 | Hajduk | 0 : 3 | Vranjak | |||||
01.11
13:30
Budućnost
Naša krila
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Budućnost | 2 : 0 | Naša krila | |||||
01.11
13:30
Crvena zvijezda
Sloga
0
6
|
01.11.2015 13:30 | Crvena zvijezda | 0 : 6 | Sloga | |||||
01.11
13:30
Rudanka
OFK Pridjel
3
2
|
01.11.2015 13:30 | Rudanka | 3 : 2 | OFK Pridjel | |||||
01.11
13:30
Skugrić
Mineral
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Skugrić | 2 : 1 | Mineral | |||||
01.11
13:30
Ozren
Polet 1926
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Ozren | 3 : 0 | Polet 1926 |
01.11
13:30
Majevica
Bratstvo
2
4
|
01.11.2015 13:30 | Majevica | 2 : 4 | Bratstvo | |||||
01.11
13:30
Milići
Zadrugar
3
2
|
01.11.2015 13:30 | Milići | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
01.11
13:30
Proleter
Guber
0
4
|
01.11.2015 13:30 | Proleter | 0 : 4 | Guber | |||||
01.11
13:30
OFK Šekovići
Jedinstvo
2
1
|
01.11.2015 13:30 | OFK Šekovići | 2 : 1 | Jedinstvo |
01.11
13:30
Brzi
Knežopoljac
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Brzi | 2 : 1 | Knežopoljac | |||||
01.11
13:30
Radnik Urije
Partizan
3
5
|
01.11.2015 13:30 | Radnik Urije | 3 : 5 | Partizan | |||||
01.11
13:30
Sloga
Plamen
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Sloga | 1 : 0 | Plamen | |||||
01.11
13:30
Bratstvo
Omladinac
5
1
|
01.11.2015 13:30 | Bratstvo | 5 : 1 | Omladinac | |||||
01.11
13:30
Kozara
Mrakovica
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Kozara | 1 : 1 | Mrakovica | |||||
01.11
13:30
Slaven
Berek 1975
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Slaven | 3 : 0 | Berek 1975 |
01.11
14:30
Mladost (B)
Borac (M)
7
1
|
01.11.2015 14:30 | Mladost (B) | 7 : 1 | Borac (M) | |||||
01.11
14:30
Ratar
Kladari
1
3
|
01.11.2015 14:30 | Ratar | 1 : 3 | Kladari | |||||
01.11
14:30
Borac (Š)
Sloboda
7
1
|
01.11.2015 14:30 | Borac (Š) | 7 : 1 | Sloboda | |||||
01.11
14:30
Kozara
Milan
3
1
|
01.11.2015 14:30 | Kozara | 3 : 1 | Milan | |||||
01.11
14:30
Tamaris
Bratstvo
5
0
|
01.11.2015 14:30 | Tamaris | 5 : 0 | Bratstvo |
01.11
13:30
Šnjegotina
Gorica
3
2
|
01.11.2015 13:30 | Šnjegotina | 3 : 2 | Gorica | |||||
01.11
13:30
Čelinac
Mladost
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Čelinac | 2 : 1 | Mladost | |||||
01.11
13:30
Džaja
Krajina
0
4
|
01.11.2015 13:30 | Džaja | 0 : 4 | Krajina | |||||
01.11
13:30
Polet-Krajišnik
Sloga-Nektar
0
2
|
01.11.2015 13:30 | Polet-Krajišnik | 0 : 2 | Sloga-Nektar | |||||
01.11
13:30
Rekreativo
Vrbas
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Rekreativo | 1 : 0 | Vrbas |
01.11
17:00
Sloboda
Pelagićevo
2
1
|
01.11.2015 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Pelagićevo | |||||
01.11
17:00
Ukrina
Rudar
1
3
|
01.11.2015 17:00 | Ukrina | 1 : 3 | Rudar | |||||
01.11
17:00
Jedinstvo
Crvena Zvijezda
3
1
|
01.11.2015 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Crvena Zvijezda | |||||
01.11
17:00
Zvijezda
Sloga
2
0
|
01.11.2015 17:00 | Zvijezda | 2 : 0 | Sloga | |||||
01.11
17:00
Borac
Crkvina
2
2
|
01.11.2015 17:00 | Borac | 2 : 2 | Crkvina | |||||
01.11
17:00
Bosna
Kladari
2
0
|
01.11.2015 17:00 | Bosna | 2 : 0 | Kladari | |||||
01.11
17:00
Bratstvo
Mladost
2
0
|
01.11.2015 17:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Mladost |
01.11
14:00
Sveti Jovan
Gredice
1
3
|
01.11.2015 14:00 | Sveti Jovan | 1 : 3 | Gredice | |||||
01.11
14:00
Slijepčevići
Mladost 2003
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Slijepčevići | 3 : 0 | Mladost 2003 | |||||
01.11
14:00
OFK Krbeti
Mladost (S)
0
3
|
01.11.2015 14:00 | OFK Krbeti | 0 : 3 | Mladost (S) | |||||
01.11
14:00
Obilić
Grčica
1
1
|
01.11.2015 14:00 | Obilić | 1 : 1 | Grčica | |||||
01.11
14:00
Mladost (L)
Mladost (T)
0
1
|
01.11.2015 14:00 | Mladost (L) | 0 : 1 | Mladost (T) | |||||
01.11
14:00
Sava 04
Omladinac
0
5
|
01.11.2015 14:00 | Sava 04 | 0 : 5 | Omladinac | |||||
01.11
14:00
Jugović
OFK Brezik
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Jugović | 3 : 0 | OFK Brezik |
01.11
13:30
BSK Ledinci
Sloga 94
3
1
|
01.11.2015 13:30 | BSK Ledinci | 3 : 1 | Sloga 94 | |||||
01.11
13:30
Majevica
Novo doba
2
2
|
01.11.2015 13:30 | Majevica | 2 : 2 | Novo doba | |||||
01.11
13:30
Miloš Obilić
Međaši
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Miloš Obilić | 2 : 0 | Međaši | |||||
01.11
13:30
Drina
SFK Akademac UIS
3
4
|
01.11.2015 13:30 | Drina | 3 : 4 | SFK Akademac UIS | |||||
01.11
13:30
Priboj
Sloboda
1
7
|
01.11.2015 13:30 | Priboj | 1 : 7 | Sloboda | |||||
01.11
13:30
Balatun
Semberija
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Balatun | 2 : 1 | Semberija |
01.11
13:30
Polet
Branjevo
3
2
|
01.11.2015 13:30 | Polet | 3 : 2 | Branjevo |
01.11
13:30
Blatna
Moštanica
1
3
|
01.11.2015 13:30 | Blatna | 1 : 3 | Moštanica |
01.11
14:30
Obradovac
Vilusi
4
2
|
01.11.2015 14:30 | Obradovac | 4 : 2 | Vilusi | |||||
01.11
14:30
Kalemi
Polet
7
1
|
01.11.2015 14:30 | Kalemi | 7 : 1 | Polet | |||||
01.11
14:30
Novi Napredak
OFK Laminci
1
6
|
01.11.2015 14:30 | Novi Napredak | 1 : 6 | OFK Laminci | |||||
01.11
14:30
Romanovci
Omladinac
0
4
|
01.11.2015 14:30 | Romanovci | 0 : 4 | Omladinac |
01.11
14:00
Budućnost
Crni vrh
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Budućnost | 2 : 0 | Crni vrh | |||||
01.11
14:00
Crvena zemlja
Vrbas
0
1
|
01.11.2015 14:00 | Crvena zemlja | 0 : 1 | Vrbas | |||||
01.11
14:00
Biseri
Studenac
1
2
|
01.11.2015 14:00 | Biseri | 1 : 2 | Studenac |
01.11
13:30
Radnički
Vučijak
1
3
|
01.11.2015 13:30 | Radnički | 1 : 3 | Vučijak | |||||
01.11
13:30
OFK Zborište
Borac 1975
0
2
|
01.11.2015 13:30 | OFK Zborište | 0 : 2 | Borac 1975 | |||||
01.11
13:30
27. Juli
Željezničar
2
0
|
01.11.2015 13:30 | 27. Juli | 2 : 0 | Željezničar | |||||
01.11
13:30
Hajduk
Borac (K)
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Hajduk | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
01.11
13:30
Borac (L)
Polet
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Borac (L) | 3 : 0 | Polet | |||||
01.11
13:30
4. Juli
Zadrugar
2
3
|
01.11.2015 13:30 | 4. Juli | 2 : 3 | Zadrugar |
01.11
13:30
Stević Jovan
Panteri
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Stević Jovan | 2 : 0 | Panteri | |||||
01.11
13:30
Omladinac
Sloboda
0
4
|
01.11.2015 13:30 | Omladinac | 0 : 4 | Sloboda | |||||
01.11
13:30
OFK Magnojević
Građanski
1
0
|
01.11.2015 13:30 | OFK Magnojević | 1 : 0 | Građanski | |||||
01.11
13:30
Ljeljenča
Proleter
1
1
|
01.11.2015 13:30 | Ljeljenča | 1 : 1 | Proleter | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo
Koridor 2011
5
2
|
01.11.2015 13:30 | Jedinstvo | 5 : 2 | Koridor 2011 | |||||
01.11
13:30
Obarska
Magnojević 2001
4
3
|
01.11.2015 13:30 | Obarska | 4 : 3 | Magnojević 2001 |
01.11
13:30
Modran
OFK Janja 2009
1
3
|
01.11.2015 13:30 | Modran | 1 : 3 | OFK Janja 2009 | |||||
01.11
13:30
Sloga
Mladost
0
3
|
01.11.2015 13:30 | Sloga | 0 : 3 | Mladost | |||||
01.11
13:30
Drina
Glogovac
3
5
|
01.11.2015 13:30 | Drina | 3 : 5 | Glogovac | |||||
01.11
13:30
Brodac
OFK Batković
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Brodac | 1 : 0 | OFK Batković | |||||
01.11
13:30
Kolektiv
Tavna
6
0
|
01.11.2015 13:30 | Kolektiv | 6 : 0 | Tavna | |||||
01.11
13:30
Bjeloševac
VSK
1
4
|
01.11.2015 13:30 | Bjeloševac | 1 : 4 | VSK |
01.11
16:00
Metalac
Partizan
1
0
|
01.11.2015 16:00 | Metalac | 1 : 0 | Partizan | |||||
01.11
14:00
Mladost
Jagodina
2
0
|
01.11.2015 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Jagodina | |||||
01.11
14:00
Radnik
Spartak
1
0
|
01.11.2015 14:00 | Radnik | 1 : 0 | Spartak | |||||
01.11
17:00
Čukarički
Vojvodina
1
1
|
01.11.2015 17:00 | Čukarički | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
01.11
14:00
Radnički (N)
Borac
0
1
|
01.11.2015 14:00 | Radnički (N) | 0 : 1 | Borac |
01.11
13:30
ČSK Pivara
Bežanija
1
0
|
01.11.2015 13:30 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Bežanija | |||||
01.11
13:30
Dinamo
BSK Borča
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Dinamo | 2 : 0 | BSK Borča | |||||
01.11
13:30
Proleter
Sindjelić
1
0
|
01.11.2015 13:30 | Proleter | 1 : 0 | Sindjelić | |||||
01.11
17:00
Napredak
Sloga (PM)
2
0
|
01.11.2015 17:00 | Napredak | 2 : 0 | Sloga (PM) | |||||
01.11
13:30
Sloboda
Zemun
3
1
|
01.11.2015 13:30 | Sloboda | 3 : 1 | Zemun | |||||
01.11
13:30
Loznica
Kolubara
0
0
|
01.11.2015 13:30 | Loznica | 0 : 0 | Kolubara | |||||
01.11
13:30
Donji Srem
Bačka (BP)
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Donji Srem | 2 : 1 | Bačka (BP) | |||||
01.11
13:30
Inđija
Radnički 1923
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Inđija | 2 : 1 | Radnički 1923 |
01.11
13:30
Požarevac
Spartak
1
5
|
01.11.2015 13:30 | Požarevac | 1 : 5 | Spartak | |||||
01.11
13:30
Napredak
Sloga Radnički
6
3
|
01.11.2015 13:30 | Napredak | 6 : 3 | Sloga Radnički |
01.11
11:00
Vojvodina
Brodarac
1
1
|
01.11.2015 11:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Brodarac | |||||
01.11
11:00
Borac
Novi Pazar
2
0
|
01.11.2015 11:00 | Borac | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
01.11
13:00
Crvena zvezda
Moravac Orion
1
0
|
01.11.2015 13:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Moravac Orion |
01.11
10:00
Veternik
Donji Srem
3
0
|
01.11.2015 10:00 | Veternik | 3 : 0 | Donji Srem | |||||
01.11
10:00
Proleter
Radnički (NP)
4
0
|
01.11.2015 10:00 | Proleter | 4 : 0 | Radnički (NP) | |||||
01.11
10:00
Radnički (SM)
OFK Hajduk
0
0
|
01.11.2015 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 0 | OFK Hajduk |
01.11
10:00
Sloga
Banat
1
3
|
01.11.2015 10:00 | Sloga | 1 : 3 | Banat | |||||
01.11
10:00
Dinamo 1945
Begej
6
0
|
01.11.2015 10:00 | Dinamo 1945 | 6 : 0 | Begej | |||||
01.11
10:00
Omladinac (NB)
Vršac
3
1
|
01.11.2015 10:00 | Omladinac (NB) | 3 : 1 | Vršac |
01.11
10:00
Radnički (S)
Hajduk Junior
2
4
|
01.11.2015 10:00 | Radnički (S) | 2 : 4 | Hajduk Junior |
01.11
13:30
Rudar
Sloga (PM)
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Rudar | 3 : 0 | Sloga (PM) | |||||
01.11
13:30
Morava
Radnički 1926
1
2
|
01.11.2015 13:30 | Morava | 1 : 2 | Radnički 1926 | |||||
01.11
13:30
Mihajlovac 1934
Karadjordje
2
1
|
01.11.2015 13:30 | Mihajlovac 1934 | 2 : 1 | Karadjordje |
01.11
12:30
Javor
Sloga (K)
0
1
|
01.11.2015 12:30 | Javor | 0 : 1 | Sloga (K) | |||||
01.11
11:00
Mladost
Sloboda (Č)
0
1
|
01.11.2015 11:00 | Mladost | 0 : 1 | Sloboda (Č) |
01.11
15:00
Voždovac
Sindjelić
0
0
|
01.11.2015 15:00 | Voždovac | 0 : 0 | Sindjelić | |||||
01.11
10:00
Policajac
Internacional
1
7
|
01.11.2015 10:00 | Policajac | 1 : 7 | Internacional | |||||
01.11
12:00
BSK Borča
Kolubara
2
2
|
01.11.2015 12:00 | BSK Borča | 2 : 2 | Kolubara | |||||
01.11
10:00
Radnički (O)
IM Rakovica
0
2
|
01.11.2015 10:00 | Radnički (O) | 0 : 2 | IM Rakovica |
01.11
10:00
Balkan
GSP Polet
0
1
|
01.11.2015 10:00 | Balkan | 0 : 1 | GSP Polet | |||||
01.11
10:00
Studentski Grad
Turbina
2
0
|
01.11.2015 10:00 | Studentski Grad | 2 : 0 | Turbina |
01.11
10:00
Zmaj 1953
Buducnost
4
1
|
01.11.2015 10:00 | Zmaj 1953 | 4 : 1 | Buducnost | |||||
01.11
12:30
Torlak
Banja
3
0
|
01.11.2015 12:30 | Torlak | 3 : 0 | Banja |
01.11
14:30
Bokelj
Zeta
5
4
|
01.11.2015 14:30 | Bokelj | 5 : 4 | Zeta | |||||
01.11
14:30
Grbalj
OFK Petrovac
9
0
|
01.11.2015 14:30 | Grbalj | 9 : 0 | OFK Petrovac | |||||
01.11
14:30
Mornar
Mladost
1
3
|
01.11.2015 14:30 | Mornar | 1 : 3 | Mladost | |||||
01.11
14:30
Dečić
Sutjeska
0
3
|
01.11.2015 14:30 | Dečić | 0 : 3 | Sutjeska | |||||
01.11
14:30
Rudar
Budućnost
0
1
|
01.11.2015 14:30 | Rudar | 0 : 1 | Budućnost |
01.11
11:00
Dečić
Sutjeska
0
9
|
01.11.2015 11:00 | Dečić | 0 : 9 | Sutjeska | |||||
01.11
11:00
Mornar
Mladost
0
6
|
01.11.2015 11:00 | Mornar | 0 : 6 | Mladost | |||||
01.11
11:00
Grbalj
OFK Petrovac
4
1
|
01.11.2015 11:00 | Grbalj | 4 : 1 | OFK Petrovac | |||||
01.11
11:00
Rudar
Budućnost
2
3
|
01.11.2015 11:00 | Rudar | 2 : 3 | Budućnost | |||||
01.11
11:00
Bokelj
Zeta
1
6
|
01.11.2015 11:00 | Bokelj | 1 : 6 | Zeta | |||||
01.11
11:00
Brskovo
Iskra
0
0
|
01.11.2015 11:00 | Brskovo | 0 : 0 | Iskra | |||||
01.11
11:00
Jedinstvo
Jezero
1
0
|
01.11.2015 11:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Jezero | |||||
01.11
11:00
Igalo
Graficar
0
1
|
01.11.2015 11:00 | Igalo | 0 : 1 | Graficar | |||||
01.11
11:00
Lovćen
Radnicki
1
1
|
01.11.2015 11:00 | Lovćen | 1 : 1 | Radnicki |
01.11
11:00
Vojvodina
Brodarac
2
1
|
01.11.2015 11:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Brodarac | |||||
01.11
Partizan
OFK Beograd
0
2
|
01.11.2015 | Partizan | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
01.11
11:30
Zemun
Novi Pazar
2
2
|
01.11.2015 11:30 | Zemun | 2 : 2 | Novi Pazar |
01.11
12:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
1
3
|
01.11.2015 12:00 | Radnički (NP) | 1 : 3 | Radnički (SM) |
01.11
12:00
Vršac
Radnički (Z)
2
0
|
01.11.2015 12:00 | Vršac | 2 : 0 | Radnički (Z) | |||||
01.11
12:00
Proleter 2006
Kikinda 1909
5
0
|
01.11.2015 12:00 | Proleter 2006 | 5 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
01.11
12:00
Mladost
Dinamo 1945
0
0
|
01.11.2015 12:00 | Mladost | 0 : 0 | Dinamo 1945 |
01.11
12:00
Hajduk Junior
Bačka (BP)
3
0
|
01.11.2015 12:00 | Hajduk Junior | 3 : 0 | Bačka (BP) | |||||
01.11
12:00
Vrbas
Bačka 1901
6
1
|
01.11.2015 12:00 | Vrbas | 6 : 1 | Bačka 1901 |
01.11
09:00
Sindjelić
BSK 1925
2
1
|
01.11.2015 09:00 | Sindjelić | 2 : 1 | BSK 1925 | |||||
01.11
10:00
IM Rakovica
Internacional
0
14
|
01.11.2015 10:00 | IM Rakovica | 0 : 14 | Internacional | |||||
01.11
10:00
Kolubara
Radnički
1
1
|
01.11.2015 10:00 | Kolubara | 1 : 1 | Radnički |
01.11
09:30
Trudbenik
IMT
0
1
|
01.11.2015 09:30 | Trudbenik | 0 : 1 | IMT | |||||
01.11
10:00
Mladenovac
PKB Kovilovo
3
0
|
01.11.2015 10:00 | Mladenovac | 3 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
01.11
10:00
Milenium
PKB
2
5
|
01.11.2015 10:00 | Milenium | 2 : 5 | PKB | |||||
01.11
10:00
Radnički (O)
Balkan
6
0
|
01.11.2015 10:00 | Radnički (O) | 6 : 0 | Balkan | |||||
01.11
14:30
GSP Polet
Brodarac 1947
3
3
|
01.11.2015 14:30 | GSP Polet | 3 : 3 | Brodarac 1947 |
01.11
12:00
Železničar
OFK Šabac
0
0
|
01.11.2015 12:00 | Železničar | 0 : 0 | OFK Šabac | |||||
01.11
12:00
Jedinstvo
Loznica
2
0
|
01.11.2015 12:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Loznica |
01.11
13:30
VGSK
Sloga (PM)
0
1
|
01.11.2015 13:30 | VGSK | 0 : 1 | Sloga (PM) | |||||
01.11
13:30
Šumadija
Zvižd
2
0
|
01.11.2015 13:30 | Šumadija | 2 : 0 | Zvižd |
01.11
10:00
Tornjoš
Senta
1
3
|
01.11.2015 10:00 | Tornjoš | 1 : 3 | Senta | |||||
01.11
12:00
Obilić
Subotica
4
0
|
01.11.2015 12:00 | Obilić | 4 : 0 | Subotica |
01.11
09:30
Pinosava
Beograd 1929
2
2
|
01.11.2015 09:30 | Pinosava | 2 : 2 | Beograd 1929 | |||||
01.11
09:30
Jedinstvo
Borac
1
6
|
01.11.2015 09:30 | Jedinstvo | 1 : 6 | Borac |
01.11
10:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
0
6
|
01.11.2015 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 6 | Radnički (SM) |
01.11
10:00
Hajduk Junior
Bačka (BP)
0
3
|
01.11.2015 10:00 | Hajduk Junior | 0 : 3 | Bačka (BP) | |||||
01.11
10:00
Vrbas
Bačka 1901
4
2
|
01.11.2015 10:00 | Vrbas | 4 : 2 | Bačka 1901 |
01.11
10:00
Vršac
Radnički (Z)
3
2
|
01.11.2015 10:00 | Vršac | 3 : 2 | Radnički (Z) | |||||
01.11
10:00
Proleter 2006
Kikinda 1909
0
0
|
01.11.2015 10:00 | Proleter 2006 | 0 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
01.11
10:00
Mladost
Dinamo 1945
0
5
|
01.11.2015 10:00 | Mladost | 0 : 5 | Dinamo 1945 |
01.11
Kiker
Apolon 4
0
2
|
01.11.2015 | Kiker | 0 : 2 | Apolon 4 | |||||
01.11
13:00
Sloga
AS
2
0
|
01.11.2015 13:00 | Sloga | 2 : 0 | AS | |||||
01.11
Apolon
Bane
0
0
|
01.11.2015 | Apolon | 0 : 0 | Bane |
01.11
11:00
Rad
OFK Beograd
2
2
|
01.11.2015 11:00 | Rad | 2 : 2 | OFK Beograd | |||||
01.11
11:00
Teleoptik
Crvena zvezda
0
1
|
01.11.2015 11:00 | Teleoptik | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
01.11
12:00
Voždovac
BSK
5
0
|
01.11.2015 12:00 | Voždovac | 5 : 0 | BSK | |||||
01.11
18:30
011
Dominus
8
0
|
01.11.2015 18:30 | 011 | 8 : 0 | Dominus |
01.11
16:30
Zemun
Studentski Grad
3
3
|
01.11.2015 16:30 | Zemun | 3 : 3 | Studentski Grad |
01.11
10:00
Železničar
OFK Šabac
0
0
|
01.11.2015 10:00 | Železničar | 0 : 0 | OFK Šabac | |||||
01.11
10:00
Jedinstvo
Loznica
0
1
|
01.11.2015 10:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Loznica |
01.11
13:30
Pinkum
Plana
3
0
|
01.11.2015 13:30 | Pinkum | 3 : 0 | Plana | |||||
01.11
13:30
GFK Jasenica 1911
Šumadija
1
0
|
01.11.2015 13:30 | GFK Jasenica 1911 | 1 : 0 | Šumadija |
01.11
11:00
OFK Zabrežje
Institut
3
2
|
01.11.2015 11:00 | OFK Zabrežje | 3 : 2 | Institut | |||||
01.11
13:30
IMT
BASK
0
10
|
01.11.2015 13:30 | IMT | 0 : 10 | BASK | |||||
01.11
10:00
Novi Beograd
Vranić
0
4
|
01.11.2015 10:00 | Novi Beograd | 0 : 4 | Vranić | |||||
01.11
14:00
Borac O.
Budućnost D.
3
0
|
01.11.2015 14:00 | Borac O. | 3 : 0 | Budućnost D. |
01.11
10:00
Obilić
Subotica
2
7
|
01.11.2015 10:00 | Obilić | 2 : 7 | Subotica | |||||
01.11
10:00
Arena Su
Spartak
0
6
|
01.11.2015 10:00 | Arena Su | 0 : 6 | Spartak |
01.11
13:00
Balkan
Zvezdara
9
0
|
01.11.2015 13:00 | Balkan | 9 : 0 | Zvezdara | |||||
01.11
14:00
Hajduk
PKB PS
2
3
|
01.11.2015 14:00 | Hajduk | 2 : 3 | PKB PS | |||||
01.11
14:30
Torlak
Beograd 1929
6
1
|
01.11.2015 14:30 | Torlak | 6 : 1 | Beograd 1929 |
01.11
11:00
VGSK
Homoljac
|
01.11.2015 11:00 | VGSK | : | Homoljac | |||||
01.11
11:00
Borac
Radnički 1926
|
01.11.2015 11:00 | Borac | : | Radnički 1926 |
01.11
10:00
Skela
Pobeda
13
0
|
01.11.2015 10:00 | Skela | 13 : 0 | Pobeda | |||||
01.11
10:00
Belo Polje
Radnički
1
11
|
01.11.2015 10:00 | Belo Polje | 1 : 11 | Radnički | |||||
01.11
10:00
Polet
Budućnost
0
3
|
01.11.2015 10:00 | Polet | 0 : 3 | Budućnost | |||||
01.11
10:00
Omladinac
Zadrugar
3
0
|
01.11.2015 10:00 | Omladinac | 3 : 0 | Zadrugar |
01.11
10:00
Provo
Jedinstvo 1945
8
2
|
01.11.2015 10:00 | Provo | 8 : 2 | Jedinstvo 1945 | |||||
01.11
10:00
Borac
Mladost 2013
3
0
|
01.11.2015 10:00 | Borac | 3 : 0 | Mladost 2013 |
01.11
10:00
BMR Petlovača
Radnički Šabački
0
3
|
01.11.2015 10:00 | BMR Petlovača | 0 : 3 | Radnički Šabački | |||||
01.11
10:00
POFK Letnjikovac
Rađevac
0
10
|
01.11.2015 10:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 10 | Rađevac | |||||
01.11
10:00
Lipolist
OFK Šabac
0
10
|
01.11.2015 10:00 | Lipolist | 0 : 10 | OFK Šabac | |||||
01.11
10:00
Mačva 2005
Jedinstvo (Š)
9
0
|
01.11.2015 10:00 | Mačva 2005 | 9 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
01.11
10:00
Karađorđe
OFK Atletiko
0
2
|
01.11.2015 10:00 | Karađorđe | 0 : 2 | OFK Atletiko |
01.11
12:00
BSK 1925 MK
Institut MK
1
1
|
01.11.2015 12:00 | BSK 1925 MK | 1 : 1 | Institut MK | |||||
01.11
10:00
Milutinac MK
Studentski Grad MK
2
4
|
01.11.2015 10:00 | Milutinac MK | 2 : 4 | Studentski Grad MK |
01.11
14:00
Jerina
Sloga 036
|
01.11.2015 14:00 | Jerina | : | Sloga 036 |
01.11
14:00
Majdanpek
Krstarica
0
5
|
01.11.2015 14:00 | Majdanpek | 0 : 5 | Krstarica | |||||
01.11
09:00
Levač
Napredak
0
5
|
01.11.2015 09:00 | Levač | 0 : 5 | Napredak | |||||
01.11
13:00
Jagodina
Radnički 2012
2
0
|
01.11.2015 13:00 | Jagodina | 2 : 0 | Radnički 2012 | |||||
01.11
09:30
Kolibri
Morava
7
0
|
01.11.2015 09:30 | Kolibri | 7 : 0 | Morava | |||||
01.11
11:30
Lavice Dubočica
Knjaževac 2015
1
0
|
01.11.2015 11:30 | Lavice Dubočica | 1 : 0 | Knjaževac 2015 |
01.11
14:00
OFK Beograd
Kolubara
2
3
|
01.11.2015 14:00 | OFK Beograd | 2 : 3 | Kolubara | |||||
01.11
13:00
Teleoptik
Radnički Obrenovac
6
1
|
01.11.2015 13:00 | Teleoptik | 6 : 1 | Radnički Obrenovac | |||||
01.11
11:00
Zemun
Partizan
1
7
|
01.11.2015 11:00 | Zemun | 1 : 7 | Partizan |
01.11
10:00
Bežanija
Budućnost (D)
4
4
|
01.11.2015 10:00 | Bežanija | 4 : 4 | Budućnost (D) | |||||
01.11
11:00
IMT
Studentski Grad
2
1
|
01.11.2015 11:00 | IMT | 2 : 1 | Studentski Grad |
01.11
10:00
OFK Senjak
Šampion
3
2
|
01.11.2015 10:00 | OFK Senjak | 3 : 2 | Šampion | |||||
01.11
11:00
Budućnost Krušik 1
Ribnica
5
0
|
01.11.2015 11:00 | Budućnost Krušik 1 | 5 : 0 | Ribnica | |||||
01.11
10:00
Radnički 1
Budućnost Krušik 2
1
3
|
01.11.2015 10:00 | Radnički 1 | 1 : 3 | Budućnost Krušik 2 | |||||
01.11
10:00
Omladinac
Radnički 2
3
0
|
01.11.2015 10:00 | Omladinac | 3 : 0 | Radnički 2 | |||||
01.11
10:00
OFK Osečina
Jedinstvo
1
13
|
01.11.2015 10:00 | OFK Osečina | 1 : 13 | Jedinstvo |
01.11
09:00
Ada
Klub 11
2
2
|
01.11.2015 09:00 | Ada | 2 : 2 | Klub 11 | |||||
01.11
10:00
Fair Play 06
OLE
2
5
|
01.11.2015 10:00 | Fair Play 06 | 2 : 5 | OLE | |||||
01.11
12:00
OFK Beograd
Forza
2
0
|
01.11.2015 12:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Forza |
01.11
19:00
Zone Boys
Dimitrovgrad
66
73
|
01.11.2015 19:00 | Zone Boys | 66 : 73 | Dimitrovgrad | |||||
01.11
20:00
Jastrebac
Rtanj
77
93
|
01.11.2015 20:00 | Jastrebac | 77 : 93 | Rtanj |
01.11
18:00
Železničar
Prva Petoletka
96
84
|
01.11.2015 18:00 | Železničar | 96 : 84 | Prva Petoletka | |||||
01.11
19:00
Novi Pazar
Crnokosa
89
76
|
01.11.2015 19:00 | Novi Pazar | 89 : 76 | Crnokosa | |||||
01.11
19:00
Ub
Zekas 75
85
62
|
01.11.2015 19:00 | Ub | 85 : 62 | Zekas 75 |
01.11
17:00
Žarkovo
Grocka
72
66
|
01.11.2015 17:00 | Žarkovo | 72 : 66 | Grocka | |||||
01.11
14:20
Žitko Basket
Torlak Aboca
108
70
|
01.11.2015 14:20 | Žitko Basket | 108 : 70 | Torlak Aboca | |||||
01.11
14:00
Borac
BKK Radnički
81
67
|
01.11.2015 14:00 | Borac | 81 : 67 | BKK Radnički |
01.11
20:00
Novi Beograd 7
Eko Sport
68
83
|
01.11.2015 20:00 | Novi Beograd 7 | 68 : 83 | Eko Sport | |||||
01.11
18:20
Cerak
Zvezdara 2
73
63
|
01.11.2015 18:20 | Cerak | 73 : 63 | Zvezdara 2 |
01.11
17:00
Pink
BNS
77
76
|
01.11.2015 17:00 | Pink | 77 : 76 | BNS |
01.11
18:00
Sloga (D)
Požarevac
74
64
|
01.11.2015 18:00 | Sloga (D) | 74 : 64 | Požarevac | |||||
01.11
15:30
Napredak Junior
Paraćin
58
81
|
01.11.2015 15:30 | Napredak Junior | 58 : 81 | Paraćin | |||||
01.11
17:00
Trepča
Kopaonik
103
51
|
01.11.2015 17:00 | Trepča | 103 : 51 | Kopaonik |
01.11
19:00
Hajduk Veljko
Vukovi Merošina
20
0
|
01.11.2015 19:00 | Hajduk Veljko | 20 : 0 | Vukovi Merošina | |||||
01.11
17:00
Jug
BSK Junior
75
60
|
01.11.2015 17:00 | Jug | 75 : 60 | BSK Junior | |||||
01.11
16:30
Zicer
Hisar
83
76
|
01.11.2015 16:30 | Zicer | 83 : 76 | Hisar | |||||
01.11
19:00
Mladost
Bor RTB
101
58
|
01.11.2015 19:00 | Mladost | 101 : 58 | Bor RTB |
01.11
17:00
Cibona
Igokea
86
72
|
01.11.2015 17:00 | Cibona | 86 : 72 | Igokea | |||||
01.11
19:00
Tajfun
Cedevita
67
78
|
01.11.2015 19:00 | Tajfun | 67 : 78 | Cedevita |
01.11
14:30
Mladost
Konstantin
79
71
|
01.11.2015 14:30 | Mladost | 79 : 71 | Konstantin |
01.11
18:00
Beko
Pirot
70
78
|
01.11.2015 18:00 | Beko | 70 : 78 | Pirot |
01.11
16:15
Njegoš
Jedinstvo
49
51
|
01.11.2015 16:15 | Njegoš | 49 : 51 | Jedinstvo |
01.11
18:00
Čelarevo
Beočin
53
68
|
01.11.2015 18:00 | Čelarevo | 53 : 68 | Beočin | |||||
01.11
17:15
Sivac
Titel
63
75
|
01.11.2015 17:15 | Sivac | 63 : 75 | Titel |
01.11
12:00
Mileševac
Play Off
70
44
|
01.11.2015 12:00 | Mileševac | 70 : 44 | Play Off | |||||
01.11
18:30
Železničar
Ljubovija
59
102
|
01.11.2015 18:30 | Železničar | 59 : 102 | Ljubovija |
01.11
13:00
Milenijum
Pirot
1
3
|
01.11.2015 13:00 | Milenijum | 1 : 3 | Pirot | |||||
01.11
15:00
Mladost
Desetka
1
3
|
01.11.2015 15:00 | Mladost | 1 : 3 | Desetka | |||||
01.11
17:00
Toplički Vitezovi
Timok
3
2
|
01.11.2015 17:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 2 | Timok |
01.11
18:00
Putevi
Gračac
3
2
|
01.11.2015 18:00 | Putevi | 3 : 2 | Gračac | |||||
01.11
12:30
Partizan
FAP Livnica
2
3
|
01.11.2015 12:30 | Partizan | 2 : 3 | FAP Livnica | |||||
01.11
12:00
Lotus
Napredak 037
1
3
|
01.11.2015 12:00 | Lotus | 1 : 3 | Napredak 037 |
01.11
17:00
Srem
Bečej
2
3
|
01.11.2015 17:00 | Srem | 2 : 3 | Bečej |
01.11
16:00
Knez Lazar
Rudar
3
0
|
01.11.2015 16:00 | Knez Lazar | 3 : 0 | Rudar | |||||
01.11
13:00
Goč
Tehničar
3
1
|
01.11.2015 13:00 | Goč | 3 : 1 | Tehničar |
01.11
14:30
Morava
MOK Topličanin 97
1
3
|
01.11.2015 14:30 | Morava | 1 : 3 | MOK Topličanin 97 |
01.11
16:30
Novi Sad 2
Partizan
0
3
|
01.11.2015 16:30 | Novi Sad 2 | 0 : 3 | Partizan |
01.11
16:00
Kikinda
Bečej 2
3
0
|
01.11.2015 16:00 | Kikinda | 3 : 0 | Bečej 2 |
01.11
11:00
Crnjanski
Obrenovac
2
3
|
01.11.2015 11:00 | Crnjanski | 2 : 3 | Obrenovac |
01.11
15:30
Busije
Sloga 2015
0
3
|
01.11.2015 15:30 | Busije | 0 : 3 | Sloga 2015 |
01.11
19:00
Jedinstvo
Kosovska Mitrovica
3
1
|
01.11.2015 19:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Kosovska Mitrovica | |||||
01.11
19:00
Borac
Spartak
1
3
|
01.11.2015 19:00 | Borac | 1 : 3 | Spartak |
01.11
15:45
Odbojka 013
Omladinac
1
3
|
01.11.2015 15:45 | Odbojka 013 | 1 : 3 | Omladinac | |||||
01.11
17:30
Vrbas
Žabalj Volej
3
1
|
01.11.2015 17:30 | Vrbas | 3 : 1 | Žabalj Volej |
01.11
15:30
Mokra Gora
Gimnazijalac
0
3
|
01.11.2015 15:30 | Mokra Gora | 0 : 3 | Gimnazijalac | |||||
01.11
15:00
Tara
Putevi Trendteks
3
0
|
01.11.2015 15:00 | Tara | 3 : 0 | Putevi Trendteks |
01.11
17:00
Pirot
Majdanpek FBC
1
3
|
01.11.2015 17:00 | Pirot | 1 : 3 | Majdanpek FBC | |||||
01.11
17:00
Vranje
Desetka
3
0
|
01.11.2015 17:00 | Vranje | 3 : 0 | Desetka | |||||
01.11
15:00
Kuršumlija
Surdulica
3
0
|
01.11.2015 15:00 | Kuršumlija | 3 : 0 | Surdulica |
01.11
12:00
Tajm
Sjenica
0
3
|
01.11.2015 12:00 | Tajm | 0 : 3 | Sjenica | |||||
01.11
12:00
Lučani
Arilje
0
3
|
01.11.2015 12:00 | Lučani | 0 : 3 | Arilje |
01.11
12:00
Mladost
Napredak 037
3
0
|
01.11.2015 12:00 | Mladost | 3 : 0 | Napredak 037 | |||||
01.11
10:00
Kraljevo
Tehničar
0
3
|
01.11.2015 10:00 | Kraljevo | 0 : 3 | Tehničar |
01.11
16:00
Novi Pazar
Volej stars junior
1
3
|
01.11.2015 16:00 | Novi Pazar | 1 : 3 | Volej stars junior |
01.11
12:30
Topličanin
Leskovac 98 2
1
3
|
01.11.2015 12:30 | Topličanin | 1 : 3 | Leskovac 98 2 |
01.11
17:00
Timok
Hajduk Veljko
2
3
|
01.11.2015 17:00 | Timok | 2 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
01.11
11:00
Đerdap
Ozren
2
3
|
01.11.2015 11:00 | Đerdap | 2 : 3 | Ozren | |||||
01.11
17:00
Bor II
Knjaževac
0
3
|
01.11.2015 17:00 | Bor II | 0 : 3 | Knjaževac |
01.11
15:30
Merkur
Gox-IN
3
1
|
01.11.2015 15:30 | Merkur | 3 : 1 | Gox-IN | |||||
01.11
17:00
CVS
Bečej
3
1
|
01.11.2015 17:00 | CVS | 3 : 1 | Bečej | |||||
01.11
11:00
Subotica
Volejstars
0
3
|
01.11.2015 11:00 | Subotica | 0 : 3 | Volejstars | |||||
01.11
15:00
Hajduk
Apatin
3
0
|
01.11.2015 15:00 | Hajduk | 3 : 0 | Apatin |
01.11
17:00
Krajišnik
Banat
3
1
|
01.11.2015 17:00 | Krajišnik | 3 : 1 | Banat | |||||
01.11
16:30
Hercegovina
Volejstars
3
0
|
01.11.2015 16:30 | Hercegovina | 3 : 0 | Volejstars |
01.11
18:00
Mladost
Star
3
1
|
01.11.2015 18:00 | Mladost | 3 : 1 | Star | |||||
01.11
20:00
FOK 2
Lavovi 07
1
3
|
01.11.2015 20:00 | FOK 2 | 1 : 3 | Lavovi 07 | |||||
01.11
20:00
Trijumf 2013
Beočin Metal
0
3
|
01.11.2015 20:00 | Trijumf 2013 | 0 : 3 | Beočin Metal |
01.11
17:45
Slavija
NS Volej tim
1
3
|
01.11.2015 17:45 | Slavija | 1 : 3 | NS Volej tim |
01.11
17:00
Smeč 5
Fortuna plus
3
1
|
01.11.2015 17:00 | Smeč 5 | 3 : 1 | Fortuna plus | |||||
01.11
14:00
Smeč SV
Karadjordje
0
3
|
01.11.2015 14:00 | Smeč SV | 0 : 3 | Karadjordje |
01.11
19:30
As Batajnica
Crnjanski
3
0
|
01.11.2015 19:30 | As Batajnica | 3 : 0 | Crnjanski |
01.11
12:30
Vizura 2
Lucky Star
0
3
|
01.11.2015 12:30 | Vizura 2 | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
01.11
17:30
Blok-aut
Pionir
3
0
|
01.11.2015 17:30 | Blok-aut | 3 : 0 | Pionir |
01.11
12:45
Proleter
Jedinstvo
3
0
|
01.11.2015 12:45 | Proleter | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.11
12:30
Rađevac
Tamnava Voćar
3
1
|
01.11.2015 12:30 | Rađevac | 3 : 1 | Tamnava Voćar |
01.11
13:00
SK Volej
Libero
3
1
|
01.11.2015 13:00 | SK Volej | 3 : 1 | Libero |
01.11
18:30
Volfland
Soko
0
3
|
01.11.2015 18:30 | Volfland | 0 : 3 | Soko |
01.11
10:00
Sloga
Srem 022
3
2
|
01.11.2015 10:00 | Sloga | 3 : 2 | Srem 022 | |||||
01.11
15:00
Radinci Volej
Mitrovica
1
3
|
01.11.2015 15:00 | Radinci Volej | 1 : 3 | Mitrovica |
01.11
13:45
Carina
Jedinstvo
3
0
|
01.11.2015 13:45 | Carina | 3 : 0 | Jedinstvo |
01.11
14:30
Roda 2
Kralj 2
0
3
|
01.11.2015 14:30 | Roda 2 | 0 : 3 | Kralj 2 |
01.11
18:00
NIS Spartak
Železničar
3
0
|
01.11.2015 18:00 | NIS Spartak | 3 : 0 | Železničar | |||||
01.11
16:00
Kraguj Volejform
Dinamo
0
3
|
01.11.2015 16:00 | Kraguj Volejform | 0 : 3 | Dinamo | |||||
01.11
16:30
Crvena zvezda
MD Zrenjanin
3
1
|
01.11.2015 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | MD Zrenjanin |
01.11
17:00
Beograd
Klek Srbijašume
2
3
|
01.11.2015 17:00 | Beograd | 2 : 3 | Klek Srbijašume | |||||
01.11
15:00
Milenijum
Futog
0
3
|
01.11.2015 15:00 | Milenijum | 0 : 3 | Futog |
01.11
19:00
Inđija
Jabuka
33
30
|
01.11.2015 19:00 | Inđija | 33 : 30 | Jabuka |
01.11
19:00
Jagodina
Rembas
47
30
|
01.11.2015 19:00 | Jagodina | 47 : 30 | Rembas |
01.11
16:00
Novi Pazar
Trepča
33
21
|
01.11.2015 16:00 | Novi Pazar | 33 : 21 | Trepča | |||||
01.11
18:00
Napredak
Omladinac
10
0
|
01.11.2015 18:00 | Napredak | 10 : 0 | Omladinac |
01.11
15:00
Kljajićevo
Mladost TSK
26
34
|
01.11.2015 15:00 | Kljajićevo | 26 : 34 | Mladost TSK | |||||
01.11
20:15
Srem SM
Crvenka 2
40
25
|
01.11.2015 20:15 | Srem SM | 40 : 25 | Crvenka 2 | |||||
01.11
11:30
Sivac
Mladost
35
24
|
01.11.2015 11:30 | Sivac | 35 : 24 | Mladost |
01.11
18:00
Smederevo
Lazarevac
24
22
|
01.11.2015 18:00 | Smederevo | 24 : 22 | Lazarevac | |||||
01.11
18:30
Metaloplastika 2
Umčari
25
29
|
01.11.2015 18:30 | Metaloplastika 2 | 25 : 29 | Umčari |
01.11
17:00
Đerdap
Radnički
21
30
|
01.11.2015 17:00 | Đerdap | 21 : 30 | Radnički | |||||
01.11
19:00
Paraćin
Knjaževac
35
25
|
01.11.2015 19:00 | Paraćin | 35 : 25 | Knjaževac | |||||
01.11
14:00
Rudar
Brestovac
33
27
|
01.11.2015 14:00 | Rudar | 33 : 27 | Brestovac |
01.11
16:00
Hisar
Radan
27
21
|
01.11.2015 16:00 | Hisar | 27 : 21 | Radan |
01.11
18:30
Sloga
Ruma
33
21
|
01.11.2015 18:30 | Sloga | 33 : 21 | Ruma | |||||
01.11
14:00
Putinci
Partizan
23
19
|
01.11.2015 14:00 | Putinci | 23 : 19 | Partizan | |||||
01.11
18:30
Radnički
Vojka
46
35
|
01.11.2015 18:30 | Radnički | 46 : 35 | Vojka |
01.11
15:00
Omladinac (D)
Budućnost
28
35
|
01.11.2015 15:00 | Omladinac (D) | 28 : 35 | Budućnost | |||||
01.11
19:30
Dolovo
Crepaja
24
24
|
01.11.2015 19:30 | Dolovo | 24 : 24 | Crepaja | |||||
01.11
14:00
Unirea
Omladinac (I)
24
30
|
01.11.2015 14:00 | Unirea | 24 : 30 | Omladinac (I) | |||||
01.11
17:00
Glogonj
Jabuka 2
30
22
|
01.11.2015 17:00 | Glogonj | 30 : 22 | Jabuka 2 |
01.11
20:00
Borac
Somborelektro
28
22
|
01.11.2015 20:00 | Borac | 28 : 22 | Somborelektro |
01.11
15:00
Jedinstvo
Senta
30
27
|
01.11.2015 15:00 | Jedinstvo | 30 : 27 | Senta | |||||
01.11
15:00
Zrenjanin
Naftagas
28
23
|
01.11.2015 15:00 | Zrenjanin | 28 : 23 | Naftagas |
01.11
12:30
Osipaonica
Požarevac 2
33
31
|
01.11.2015 12:30 | Osipaonica | 33 : 31 | Požarevac 2 | |||||
01.11
14:30
Udarnik
Morava 2
35
22
|
01.11.2015 14:30 | Udarnik | 35 : 22 | Morava 2 |
01.11
18:00
Meshkov
Nexe
31
26
|
01.11.2015 18:00 | Meshkov | 31 : 26 | Nexe | |||||
01.11
18:00
Zagreb
Spartak Vojput
36
22
|
01.11.2015 18:00 | Zagreb | 36 : 22 | Spartak Vojput |
01.11
18:00
Požarevac
Jugović
29
22
|
01.11.2015 18:00 | Požarevac | 29 : 22 | Jugović | |||||
01.11
16:30
Crvena Zvezda
Sloga
26
28
|
01.11.2015 16:30 | Crvena Zvezda | 26 : 28 | Sloga | |||||
01.11
18:00
Morava
Železničar 1949
37
26
|
01.11.2015 18:00 | Morava | 37 : 26 | Železničar 1949 |
01.11
19:00
Metalac
Topličanin
23
35
|
01.11.2015 19:00 | Metalac | 23 : 35 | Topličanin |
01.11
16:00
Mačva
ORK Loznica
30
27
|
01.11.2015 16:00 | Mačva | 30 : 27 | ORK Loznica | |||||
01.11
18:00
ORK Beograd
Radnički
35
27
|
01.11.2015 18:00 | ORK Beograd | 35 : 27 | Radnički | |||||
01.11
13:00
Radnički BG
Avala
30
26
|
01.11.2015 13:00 | Radnički BG | 30 : 26 | Avala | |||||
01.11
16:00
Metalac 2015
Rudar
32
6
|
01.11.2015 16:00 | Metalac 2015 | 32 : 6 | Rudar |
01.11
20:00
Čačak
Metalac AD
31
34
|
01.11.2015 20:00 | Čačak | 31 : 34 | Metalac AD | |||||
01.11
20:00
Napredak 12
Prijepolje
21
40
|
01.11.2015 20:00 | Napredak 12 | 21 : 40 | Prijepolje |
01.11
12:30
Deronje
Naftagas
20
18
|
01.11.2015 12:30 | Deronje | 20 : 18 | Naftagas | |||||
01.11
18:00
Želja
Senta
32
16
|
01.11.2015 18:00 | Želja | 32 : 16 | Senta |
01.11
16:00
Niška Banja
Jastrebac
21
22
|
01.11.2015 16:00 | Niška Banja | 21 : 22 | Jastrebac | |||||
01.11
17:30
Vlasotince
Paraćin
32
15
|
01.11.2015 17:30 | Vlasotince | 32 : 15 | Paraćin |
01.11
15:00
Mladost
Gradnulica
|
01.11.2015 15:00 | Mladost | : | Gradnulica | |||||
01.11
17:00
Jedinstvo
Lehel
23
13
|
01.11.2015 17:00 | Jedinstvo | 23 : 13 | Lehel |
01.11
16:30
Klenak 09
Rusin
28
20
|
01.11.2015 16:30 | Klenak 09 | 28 : 20 | Rusin |
01.11
20:00
Medicinar
Izvor Bukovička Banja
36
36
|
01.11.2015 20:00 | Medicinar | 36 : 36 | Izvor Bukovička Banja | |||||
01.11
19:00
Kikinda
Naisa
21
23
|
01.11.2015 19:00 | Kikinda | 21 : 23 | Naisa |
01.11
16:00
Požarevac
Topličanin
37
27
|
01.11.2015 16:00 | Požarevac | 37 : 27 | Topličanin |
01.11
17:30
Mornar BS
Radnički
12
12
|
01.11.2015 17:30 | Mornar BS | 12 : 12 | Radnički | |||||
01.11
16:00
OVK POŠK
Vojvodina
13
6
|
01.11.2015 16:00 | OVK POŠK | 13 : 6 | Vojvodina | |||||
01.11
19:30
Jadran Carine
HAVK Mladost
11
9
|
01.11.2015 19:30 | Jadran Carine | 11 : 9 | HAVK Mladost | |||||
01.11
19:15
Jug CO
Primorje EB
13
7
|
01.11.2015 19:15 | Jug CO | 13 : 7 | Primorje EB |
01.11
20:00
Tvrdjava
Viking
2
3
|
01.11.2015 20:00 | Tvrdjava | 2 : 3 | Viking | |||||
01.11
19:00
Hajduk
Tango
3
1
|
01.11.2015 19:00 | Hajduk | 3 : 1 | Tango |
01.11
18:00
Krčagovo
RB-Radio 014
3
6
|
01.11.2015 18:00 | Krčagovo | 3 : 6 | RB-Radio 014 |
01.11
19:00
BSK
Timok
4
2
|
01.11.2015 19:00 | BSK | 4 : 2 | Timok | |||||
01.11
18:00
Bor
As
9
5
|
01.11.2015 18:00 | Bor | 9 : 5 | As | |||||
01.11
21:00
Vinter sport
Jastrebac
3
4
|
01.11.2015 21:00 | Vinter sport | 3 : 4 | Jastrebac |
01.11
16:00
TFK
SAS
2
3
|
01.11.2015 16:00 | TFK | 2 : 3 | SAS |
01.11
16:00
92
Kosjerić
6
6
|
01.11.2015 16:00 | 92 | 6 : 6 | Kosjerić | |||||
01.11
19:00
Bellatores
Kareli
2
0
|
01.11.2015 19:00 | Bellatores | 2 : 0 | Kareli |
01.11
16:30
Zufo
Put-inženjering
4
4
|
01.11.2015 16:30 | Zufo | 4 : 4 | Put-inženjering |
01.11
21:00
Nova Pazova
Smederevo
3
5
|
01.11.2015 21:00 | Nova Pazova | 3 : 5 | Smederevo | |||||
01.11
19:00
Kalča Memoris
Ekonomac
3
3
|
01.11.2015 19:00 | Kalča Memoris | 3 : 3 | Ekonomac |
01.11
Radnički (N)
Tašmajdan
10
20
|
01.11.2015 | Radnički (N) | 10 : 20 | Tašmajdan |