Proleter
Osečina
Jedinstvo
Dobar otpor Rađevca

Srbijanka je teže, nego što se očekivalo savladala Rađevac iz Krupnja rezultatom 3:0. To je bila četrnaesta pobeda u sezoni. Srbijanka je sjajno počela prvi set rezultatom (12:4), i jasno stavila do znanja gošćama da će u prvom setu postojati samo jedna ekipa. Ređali su se lepi poeni, dobri servisi, napadi i odlične odbrane domaćih, pa je njihov strateg već na sredini seta šansu dao mladoj Tamari Srećković. Prvu set loptu pri rezultatu (24:13), iskoristila je Ivana Novokmet. Drugi set doneo me izjednačenu igru. Prvu veću prednost imao me Rađevac (11:13), kada je trener domaćih Stojanović morao da zatraži tajmaut. U nastavku seta gošće su imale i tri poena viška (11:14, 16: 19). Međutim u završnicu seta Srbijanka ulazi sa minimalnom prednošću od (22:21), pre svega zahvaljujući greškama Rađevca. Onda je Ivana Novokmet preuzela stvar u svoje ruke s poenom iz napada i dva as servisa završila je set (25:21). Treća deonica počela je kao i predhodna bilo je nerešeno, Srbijanka je u jednom momentu imala tri poena viška (12:9), ali su gošće brzo uhvatile priključak. U daljem toku seta nijedna ekipa nije imala veću prednost od 1-2 poena. Pri kraju seta (20:19), usledila je serija od 5:0 domaćina poen Novokmet, Radojičić, dobra igra na mreži opet Novokmet i dobri servisi Pavlović za (25:19). Valjevke će u sledećem kolu gostovati Proleteru iz Loznice. Srbijanka-Rađevac 3:0 (25:13, 25:21, 25:19). Hala na Studentu. Sudije : Kulinčević i Jakovljević.