RB
Mašinac
Raška
Ubedljivi Raščani došli do prve pobede u sezoni

Odličnom i ubedljivom igrom futsaleri Raške upisali su prvu pobedu u prvenstvu. Savlada li su ekipu Užice Krčagovo rezultatom 7:4. Viđen je odličan meč, od samog starta igralo se otvoreno na obe strane. U prvih pet minuta Kmf Raška je mogla do vođstva, ali pet prilika nije iskorišteno, a dva puta lopta je završila na stativi. Uzvratili su vrlo brzo gosti i preko veoma dobrog Šućurovića dolaze do vođstva. Domaćin potom dodaje gas i do poluvremena postiže čak četiri gola. Briljirali su kapiten Mutavdžić i Kostić, a treba napomenuti i odlične odbrane golmana Cvetića (Raška) i sa druge strane Subotića. Iako su Raščani u 30.minutu obezbedili pobedu (6:1), srčani gosti su pokušali sa džokerom, a to im je pomoglo samo da ublaže poraz. Posebno je bio lep pogodak Dušana Kostića u 23.minutu kada je u šestercu Užičana reagovao majstorski i sa svega pet menata lobovao golmana Subotića. Igrač utakmice: Milan Mutavdžić (Raška).

KMF RAŠKA - KMF UŽICE KRČAGOVO 7:4 (4:1)

Sportska hala: Gledalaca: 100. Sudije: Radisavčević (Kraljevo) i Bogdanović (Čačak). Strepci: 0:1 Šićurović 11, 1:1 Kostić 12, 2:1 Mutavdžić 16, 3:1 Borović 19, 4:1 Kostić 20, 5:1 Kostić 23, 6:1 Mutavdžić 30, 6:2 Milaćević 31, 7:2 Borović 32, 7:3 Popović 35, 7:4 Šućurović 40.minut.

KMF RAŠKA: Cvetić, Mutavdžić, Kostić, jovanović, Šćelović, Savić, Komljenović, Borović, Radulović

KMF UŽICE KRČAGOVO: Subotić, Dimitrijević, Perišić, Šućurović, Vukotić, Popović, Milaćević.