Bodove iz Raške odneo i Kolorado

Futsaleri Raške ni u četvrtom pokušaju nisu došli do bodova u nastavku sezone Druge lige "Zapad". Ekipa Kolorada revanširala se Raščanima za jesenji poraz. U više nego interesantnom duelu punom preokrete, gosti su do pobede došči u 33.minutu. Nikolić je dva puta bio siguran egzekutor kaznenog udarca sa 10 metara. Na drugoj strani KMF "Raška" imala je istu priliku u finišu, ali Borović i Mutavdžić su bili neprecizni. Poveli su Milanovčani,ali je domaćin preokrenuo i u 32.minutu stigao do vođstva od 3:1. Činilo se da je pitanje pobednika rešeno. Kolorado je zaigrao mnogo agresivnije u nastavku i na kraju sebi doneli veliku rados i bitna tri boda koja ih priključuju ekipama iz gornjeg dela tabele. Igrač utakmice: Milan Mutavdžić (Raška).

KMF RAŠKA - KMF KOLORADO  4:5 (2:1)

Sportska hala Raška. Gledalaca: 100. Sudije: radisavčević (Kraljevo) i Mladenović (Ušće). Strelci: P.Nikolić u 8, Borović u 17. i 25. i Kostić u 32.minutu za KMF Raška, a Milenković u 2, Šišović u 27, Živanović u 28. i Nikolić u 33.minutu (dva).

KMF RAŠKA: Trikoš, Borović, Kostić, P.Nikolić, Mutavdžić, Savić, Novaković, Dugalić, Šćelović, Komljenović, Jovanović, Cvetić.

KMF KOLORADO: Lazarević, Vukašinović, Sredojević, Nikolić, Milenković, Šišović, Jovanović, Radovanović, Živanović.