Mladi rudar
BSK
Trnava
Zagoričani odneli bod sa Bangladeša

U 15.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola fudbaleri B200 i Sloge podellili su bodove, odigravši nerešeno 1:1 .U duelu dve prilično izjednačene ekipe, u jednoj borbrnoj i tvrdoj utakmici sa dosta čvrstih startova, čini se da je podela bodova  najpravedniji ishod meča. Domaći su od početka krenuli vrlo agilno i već u 2.minutu bili u šansi preko Točilovca, koji je 10-ak metara iskosa šutirao pravo u golmana Jelesijevića. Gosti uzvraćaju preko Antonijevića, ali je njegov šut sa 20-ak metara odbranio Starčević. Najbliži golu domaći su bili u 18.minutu, kada je Praščević 10-ak metara iskosa sa desne strane pogodio stativu i u 24.minutu kada je Todorović suviše oklevao pa je njegov udarac sa 5 metara završio u rukama golmana gostiju. Prvi gol ns meču postigli su gosti. Vesić je  milimetarski precizanim pasom iz sredine terena pronašao Blagojeviaća ,a ovaj lucidnim potezom iz poluokreta sa 12-13 metara poslao loptu iza leđa Starčevića.

Tek što je počelo drugo poluvreme, a domaći su stigli do izjednačenja. Todorović je izveo korner,a u šesnaestercu gostiju najbojle se snašao Milivojevič, poslavši loptu sa 10-ak metara glavom u mrežu. Do potpunog preokreta domaći su mogli u 57.minutu, ali je udarac Todorovića iz slobodnog udarca sa 25 metara odbranio Jelesijević. I gosti su imali priliku u 67. minutu,kada je M.Jelesijević sa 12.metara šutirao  pored gola. Do kraja meča igra se uglavnom odvijala na sredini terena da dosta čvrstih startova i nekoliko poluprilika  za obe ekipe, pa je na snazi ostao rezultat sa početka drugog dela igre.

B200 (Aranđelovac) - Sloga (Zagorica) 1:1

Igralište u Aranđelovcu.Gledalaca oko 50. Delegat:Dragan Radivojević (Banja).Sudija:Predrag Jorgić (Aranđelovac),pomočnici:Nenad Đorđević (Aranđelovac), Bojana Perišić (Kopljari). Strelci:Milivojević u 48. minutu za B2000 i Blagojevič u 30. minutuza Slogu. Žuti kartoni:V.Subotić, Gojković, Vukovičć S.Toćilovac (B2000) Gajić (Sloga). Crveni karton: S.Točilovac (drugi žuti) u 90.minutu.

B2000:Starčević, Milivojević, Preković, Z.Subotić, Vuković, Gojković, V.Subotić 8od 70. Đurđević), Teofanović, Praćčević, S.Toćilovac.

Sloga:N.Jelesijević, Obradović, Dimitrijević (od 59.Gajič), Vesić, Stevanović, Ilić, Blagojević (od 57.M.Jelesijević), Petrović, Pavković, Antonijević, Babić )od 65.Ivanović).