Pepeljevac
Bošnjane
Mačkovac
Nova pobeda Temnića za lidersku poziciju

Osam zvaničnih utakmica odigrao je FK Temnić ovog proleća i svih osam dobio. Preuzeta je čelna pozicija Prve lige Rasinskog okruga i ostvaren plasman u polufinale kupa na području Rasinskog okruga upravo onako kako je agilno rukovodstvo sa predsednikom kluba Darkom Brankovićem obećalo pre starta prolećnih borbi.Danas je U Varvarinu savladana odlična ekipa Vinogradara iz Zleginja sa 2:0, posle bolje igre tokom celog meča a da su igrači domaćih bili agilniji mogli su još koji put da zatresu mrežu gostiju,pre svih Dušan Ćosić kome je odlični golman gostiju Marko Nikolić u  68. minutu odbranio penal. Treba inače istaći da su fudbaleri Temnića još u nečemu lideri i to po tome što imaju najmanji broj javnih opomena u ligi,tako na primer u poslednja 4 kola nisu dobili nijednu javnu opomenu.

Temnić- Vinogradar 2:0

Strelci. 1:0 Sibinović u 52 ,2.0 Sibinović u 80 minutu. Stadion Temnića u Varvarinu,gledalaca 200.Sudija Dejan Miletić (Kruševac) 7,5.Opomenuti igrači:Gajić i Žarković (Vinogradar)

TEMNIĆ: Grujić 7,Jokić 7(Lazarević-),Ćosić 7,Stojanović 7,Pešić 7,Žerjav 7,5,Rajković 7(Bogdanović-),Miladinović 7(Mihajlović 7,59,Sibinović 8,Aksentijević 7,Marković 7,5

VINOGRADAR: Nikolić 7,Kojić 6,Sijić 6(Milovanović 6,5),Gajić 6,5,Radulac 7,Srdjan Žarković 7,Milanović 6,5,Jeftić 6,Lapčević 7,Nenezić 6,5,Srećko  Žarković 6,5

Igrač utakmice: Miloš Sibinović (Temnić)

Darko Branković predsednik FK Temnića . Obećao prvo mesto.

Detalj sa utakmice ,teža povreda Temnićevog veziste Darka Miladinovića

Ljubimac Temnićevih navijača Srdjan Lazarević dobio je samo desetak minuta na utakmici sa Vinogradarom