Jedinstvo
Dunav
PTZ: Juhor - Rembas 3:2
08.04.2013 S.Blagojević

U veoma zanimljivoj utakmici , punoj borbenosti i mnogo trčanja na veoma teškom terenu domaći su zasluženo došli do veoma važne prvenstvene pobede. Gosti su bolje otvorili utakmicu i poveli preko Saše Milojevića u 34 minutu, pa se na odmor otišlo vođstvom gostiju. Drugo poluvreme krenulo je ofanzivom domaćih igrača pa je odlični Cvejić izjednačio u 64 minutu a onda ponovo muk na tribinama obreškog stadiona pošto rezervista Miletić dovodi goste u vođstvo od 2: 1, ali samo dva minuta kasnije Mladen Jezdić diže publiku na noge . Prima loptu na nekih 22-23 metra iskosa sa desne strane, topovski šutira i lopta završava u suprotnim rakljama golmana Radače za 2: 2 evro gol za tv špice. Isti igrač koji je danas odigrao najbolju utakmicu od dolaska u Juhor u 87 minutu donosi pobedu Obrežanima. A moglo je biti i drugačije u trećem minutu nadoknade Gostujući igrač kreće sam ka golmanu Juhora Maksimoviću i kada su svi već videli loptu u mreži, štoper Juhora Goran Žerjav prosto leti ka lopti i klizećim startom kako reče njegov saigrač Dušan Ćosoć u stilu Realovog štopera Ramosa u poslednjem trenutku odnosi loptu i ostavlja bodove u Obrež.

Strelci: Milojević m. Saša u 34, 1:1 Cvejić u 64, 1:2 Miletić u 76, 2: 2 Jezdić u 78, 3:2 Jezdić u 87. minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca 150. Sudija Mladen Veljković/Sokobanja) 7. Opomenuti igrači: Sibinović, Ćosić, Žerjav, Maksimović(Juhor), Miletić, Milojević. Ž. Saša, Ivković, Lončarević i Stević(Rembas). IGRAČ UTAKMICE: MLADEN JEZDIĆ (Juhor).

JUHOR: Maksimović 7, Didić 6, 5Ćosić 7, 5, Jezdić 8, Žerjav 7, 5, Sibinović 6, 5(Radonjić-), Mladenović 7, Milojević 6, 5(Dimitrijević-), Rajković 7(Dragutinović 7), Šljivić 7, Cvejić 7, 5

REMBAS: Radača 7, Ivković 7, Stević 6, 5, Saša. Ž. Milojević 7, Marković 6, 5Tomić 7(Ivanović-), Jović 7(Miletić 7), Milojević. M. Saša 7, Nikolić 6, 5, Bogdanović 6, 5, Lončarević 7.

Na slici: Detalj sa utakmice u Obrežu. Goran Žerjav u akciji sa brojem pet