XS
SM
MD
LG

02.12.2019 16:56 Ašković

Pavićević preporodio Subotičane

Srpskoligaš Bačka 1901 iz Subotice je najstariji ligaš u našoj zemlji. Kao što piše u naslovu kluba, fudbal se organizovano igao u Subotici blizu 120 godina, mada se u arhivama može naći podatak da se popularna buba mara zakotrljala na severu Bačke još krajem 19. veka. Klub tako duge i bogate tradicije, tek sada beleži primerene rezultate i nalazi se u poziciji da razmišlja o Prvoj ligi Srbije....

02.12.2019 23:14 sportdc.net

FA Kup: Nestvaran preokret Roterama

U poslednjem susretu drugog kola FA Kupa Roteram je nakon nevjerovatnog preokreta izbacio Solihul. Petoligaš je sjajno otvorio susret. Golovima Osborna i Gadžera, Solihul je vodio 2-0 na poluvremenu. Kada su golom Bola poveli sa 3-0 sredinom drugog poluvremena, djelovalo je da ćemo imati jedno iznenađenje. Međutim, u poslednjih 15 minuta popularni ''Vodeničari'' napravili su nevjerovatan...

02.12.2019 22:14 Živko Radivojević

Biznis liga u bovlingu: Strikeri dobili derbi  

Rezultati 5. kola Biznis lige (BC Colosseum, Ze: Domus (Šimanovci) – Carcondor 4:6, Šimanovci – Strikeri 0:10, Sport zone (Šimanovci) – Peachwise 8:2, Eurocar – Spliteri 2:8, Štrumfovi i štrumfeta – Konsultanti 0:10 i Spartanke – Vozarev 10:0.     Tabela: 1. Strikeri (3702) 10, 2. Konsultanti (3699) 10, 3. Sport zone (3732) 8, 4. Spliteri (3232) 8, 5. Šimanovci (3585) 6, 6. Eurocar (3576)...

02.12.2019 22:01 FK Mačva

Mačva u sredu dočekuje Javor iz Ivanjice

U pretposlednjem kolu jesenjeg dela prvenstva Šapčani u sredu dočekuju ekipu Javor Matis iz Ivanjice. Utakmica počinje u 17 časova. Domaći šampionat nastavlja sa ciklusom odigravanja utakmica sreda-nedelja, pa tako šabačka Mačva ima priliku da ponovo pred svojom publikom pokuša da se izbori za preko potrebne bodove. Do kraja jesenjeg dela prvenstva ostala su još dva meča, sa Javorom u sredu i...

02.12.2019 20:15 CdM / Ljudi Berana

Čast je igrati za Crnu Goru, sanjam dres Zvezde i Juventusa

Gledajući utakmice OFK Berane i pionirske reprezentacije Crne Gore, sve više se čini da bi mladi fudbaler Luka Bubanja u budućnosti mogao da ima zapaženu karijeru. Iako mu je tek 14 godina, talentovani Beranac već dvije godine igra za nacionalni tim, a u poslednjoj utakmici protiv Slovenije je ponio kapitensku traku. Bio je prvi strijelac lige i najbolji strijelac prvenstva, nakon što je dao...

02.12.2019 18:39 Branke90

IHL: Buđenje Vojvodine u Kranju

    Posle katastrofe u prvom duelu dvomeča u Kranju hokejaši Vojvodine uspeli su da golom Milana Nikolića u produžetku svladaju domaći Triglav i upišu nove bodove u IHL šampionatu. Triglav – Vojvodina 3:4 (1:2, 1:0, 1:1, 0:1) Ledena dvorana Zlatno polje. Gledalaca: 150. Sudije: A. Fajdiga, B. Groznik, R. Bohinc. Strelci: 0:1 Nikola Pušac (10:30), 1:1 Anže Terlikar (13:04), 1:2...

02.12.2019 18:05 FK Metalac

Poslednje kolo "plavih" pred zimsku pauzu

U okviru poslednjeg kola Prve lige Srbije u ovoj godini, fudbaleri Metalca putuju u Beograd, gde ih očekuje ekipa Sinđelića. Prepreka u Smederevu uspešno je savladana pre dva dana, ali nema vremena za opuštanje. Još jedan izuzetno važan i težak meč očekuje plave. Tri boda bi bila više nego dobrodošla za miran zimski san. Nakon pobede u prethodnom kolu ekipa Metalca se nalazi na trećem mestu...

02.12.2019 17:52 Vojkan Andrejić

SAOPŠTENJE FK Radnički Niš

Fudbalski klub Radnički najoštrije osuđuje pokušaje pojedinih medija da nedavnu istorijsku pobedu našeg kluba u Ivanjici, protiv ekipe Javora rezultatom 7:0, unize plasiranjem tračeva i neistina i da tako ponovo pokušaju da naruše ugled i čast našeg kluba.  Od kada je Radnički počeo da ostvaruje odlične rezultate u poslednjih nekoliko godina svedoci smo kontinuirane kampanje da se...

02.12.2019 17:02 Ašković

Zemun između Budućnosti i Grafičara

Poslednji rezultati govore da se Zemun budi i kreće uzlaznom linijom. U prvoligašu iz Gornje varoši su znali da im je utakmica sa Dobanovčanima od velike važnosti i prlika da uplove u mirniju luku.   - Bilo je ovo naše najbolje izdanje u prvenstvu i drago mi je da su igrači to shvatili i pokazali karakter i kvalitet - naglašava u uvodu razgovora Milovan Mitić, kordinator stručnog štaba i...

02.12.2019 15:45 juznevesti.com

"Želja" protiv Proletera želi nastavak pobedničke serije

  Poslednji meč 12. kola ARKUS lige odigraće niški Železničar koji će večeras u sali Osnovne škole "Dušan Radović" ugostiti zrenjaninski Proleter, ekipu od koje je na startu sezone izgubio (29:27). Nišlije žele da nastave dobru seriju pošto su na poslednjih pet prvenstvenih utakmica, od mogućih 10, osvojili 9 bodova.   Eventualni trijumf nad Banaćanima, koji ove sezone nisu...